Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja sam ubedjen da kada Aki nema sta da radi istrazuje o Murinju i Vengeru i pravi paralele. Takodje sam ubedjen da na kompu ima jedno 100 strana spremnih za sve moguce situacije.

    I isto tako sam ubedjen (po treci put) da je on ovo jedva docekao.

    Po Akiju Arsenal je imao 10x najboljih sezona u klubu o kada su uzeli ligu zadnji put A od tada uzeli 2 kupa i igrali finale LS. I da tu su pokradeni. I ukrale su im sudije jedno 5 titula. Fergi pogotovo ih je krao. On najvise!!!! Evo sada nema Fergija oni jedva 3ci. Borili se bili prvi celu sezonu, pa koga boli uvo sto ste prvi celu sezonu ako nisi prvi na kraju!?

    Ajde bre zajebite te price vise, najbolja sezona, nema se para, gradi se ekipa, ovi nam dovode igrace ( pricam generalno za sve klubove. Ukljucujuci i Mancester). Nema prastanja tu, ne dovedes li dobra pojacanja u kanalu si. Toliko primera ima u tome da to nije realno. Mancester izgubio titulu, doveo Robina pobegao 15 bodova. Celzi uzeo Kostu i Fabregasa titula bila rutinska. Siti ce verovatno to uraditi i ove sezone. I Erik je to napisao, doveli 3 igraca otvorili se koliko treba i uzece ligu. Arsenalu gore neke poziciji vec 10 godina i nista se ne radi po tom pitanju, ali covek nabija sve u sredinu. Napadaca WC klase nemaju, stopera WC klase nemaju, zadnjeg veznog krstenog nemaju (uz duzno postovanje).
    Kenja se po Murinjo ili sta vec. I treba jel je sam kriv za ovo. Ali navijaci Arsenal da kenjaju po njemu, nemaju prava pogotovo ti Aki.
    Gde si ti bio kada je Mancester sa Andersonom, Kleverlijem dobio tvoj Arsenal!? Jel su Vas i tada pokrale sudije?! I ukrali titulu?! I tada niste imali para...

    Koja je poenta?!

    Ajde manje da se bavimo tudjim dvoristem, a vise svojim!!!!
    Jer i u svom dvoristu treba pocupati korov pre nego sto posadis cvece. Ukoliko ga samo podsisas dzaba ti cvece koje raste sa korovom!
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • Govorio sam ja, Vengerica kada ukune nekog, nema mu dalje . Kada se samo setim prica kako je prevodilac najjaci psiholog medju menadzerima, a lika posle dve sezone prodaje svlacionica

      Comment


      • Jel se ovo zagriavas za derbi?

        Svaki poraz Chelsea pozdravljam, posebno da veliki pljuvac bude ponizen. #antiMou

        Kad mi je dosadno, uzmem da radim na marketing projektima, al rijetko kad mi je dosadno. Ono sinoc sam odvojio oko pola sata da napisem onaj monster post i to je to. Ovo ostalo mi je razonoda.

        Nemam 100 stranica o Mou i Wengeru, imam ovu novu knjigu o Wengeru i to trenutno citam, pa mi je mozak pun informacija o Wengeru i samo pravim paralele usput.

        A nikad se paralele ne bi pravile da Murinjo nije dosadan i na svakoj presici pljune po Wenvgeru.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Sta da se zagrevam?! Sinoc sam se zagrevao sa Absolutom.

          Rutinski 1:4. Crveni Arsenala vec u 30min. Marsijal se posprda sa dedicama. A ovamo Sances okrene celu odbranu. Meni dovoljno
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • Slaba ti ta votka, treba ti nesto vise fensi za te beogradske starletice, nesto tipa Ciroc ili Belvedere

            Stari igrao na kladari 1x, sad mi rece. Kad god ih je igrao nije na dobro izaslo

            Inace ode big Dick iz Sandrlenda.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • A nije igrao juče loše Sundić,baš naprotiv,da su pobedili,ne bi bilo nezasluženo,pa i protiv Totenhema su mogli do pobede,te dve utakmice sam gledao

              a gle sad ovo,ovi su iz Mejla valjda još u petak javili da je odluka doneta što mi je malo bezveze

              The Dutchman’s departure will be confirmed on Sunday after Sportsmail broke the story on Friday that he was set to go following Saturday’s game with West Ham.
              Nisam neki fan Sanderlenda al čini mi se da nije uprava ispunila svoja obećanja,da su ga malo više pogurali,tj obezbedili pojačanja na vreme možda slušali danas drugu pesmu.

              Verujem da dobar trener može ovu ekipu da povadi s tim da su im po mom mišljenju najveći problem štoperi,kakav crni Kabul,to je crna ptica zlosutnica,to je bila velika greška koja je možda Advokata i koštala posla
              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

              Comment


              • Originally posted by l1m4r View Post
                Sta da se zagrevam?! Sinoc sam se zagrevao sa Absolutom.

                Rutinski 1:4. Crveni Arsenala vec u 30min. Marsijal se posprda sa dedicama. A ovamo Sances okrene celu odbranu. Meni dovoljno
                Bratac, ne moramo da preterujemo, dovoljno je i 0:1. Tipa Svajni sa 30-ak metara. 3 boda su 3 boda

                Comment


                • sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Jel ima neki sudija Aki da ti odgovara?

                    Comment


                    • Dobra taktika Aki, jos svi vide Junajted kao izrazitog favorita danas, ali ako mene pitas prejak je Arsenal trenutno za Mancester.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by maliajnstajn View Post
                        Murinjo ti li si? :P

                        Comment


                        • Ako moram da biram sudiju, biram Olivera u svako doba dana pjeske.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Svi su protiv Arsenala, svi aaa

                            Comment


                            • Jel moguce da ne prenose Everton-Liverpool? Jos ja ustao posle nocne da bih gledao, kad ono Ajax na SK1, a na SK2 tenis.
                              Originally posted by maliajnstajn
                              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                              Comment


                              • Evo ih na SK3...
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X