Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Čelzi se raspada a South nastavlja da sipa

      Comment


      • Originally posted by Avramovic View Post
        Nemoj brate, dok je alkohola izlaz uvijek postoji
        sigpic

        Comment


        • Naigrao se Matic.

          Comment


          • Mane jedan od najboljih ofanzivaca lige

            Tadic sebican, mogli su bas da olaksaju posao Romanu sad.
            sigpic

            Comment


            • Matica u napad da stavi lagano ce biti bolji od Falkaa...

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Strasno, kako igra Mane ovo nisu istine

                Fantastican gol Pelea, Murinjo mora ozbiljno da se zabrine.
                Ne verujem da ce on da bude trener Celzija nakon reprezentativne pauze.

                Comment


                • Meni je jasno da jedan ili dva igraca od 11 traze formu kao recimo Aguero do ovog kola... Ali komplet tim koji je dominirao prosle sezone da igra ovako to jos nisam video... Da je otisao Azar letos npr kao najbolji igrac opet ne bi bilo normalno a ne ovako sa svima na okupu. Neshvatljivo.

                  Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                  VALENTINO ROSSI #46

                  Comment


                  • Da li je moguce da je Tadic ovo uradio? Mada, na kraju je dobro gadjao ali je Teri to lagano procitao. Verujem da bi Dejvis stavio tacku.

                    Comment


                    • Hahhaha Murinjo,pakuj kofere tebra.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Da ponovo izrazim nadu da ce Murinjo jednoga dana voditi Mancester Junajted. Ako u toku ove sezone dobije otkaz moze Van Gal godinu dana ranije u penziju
                        sigpic

                        Comment


                        • Comment


                          • Ovo me sve podseca na onaj Skolarijev period, ma i gore je od toga.

                            Kako izgurati ovu sezonu koja je tek pocela?

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Da ponovo izrazim nadu da ce Murinjo jednoga dana voditi Mancester Junajted. Ako u toku ove sezone dobije otkaz moze Van Gal godinu dana ranije u penziju
                              Moze i kao asistent Van Galu, taman Gigs da se posalje godinu dana negde na usavrsavanje...

                              Comment


                              • Ako imas sansu da dovedes Murinja i on zeli da vodi taj klub tu sansu ne propustas

                                Ja ne bih volio da dobije otkaz sad, jer iako izgleda da je ovo voz koji ide punom parom prema provaliji i da nema zaustavljanja ako neko moze da se izbori sa pritiskom i okrene stvari to je Murinjo. Samo mi se cini da je malo omeksao, to je ono sto mi je nejasno, jer kod njega bi trebali najbolji da igraju, sto sad bas i nije slucaj. Ali situacija je takva da su dva velika strucnjaka slobodna, a znamo kakav je Roman sa strpljenjem. E sad, bi li se Karlo vratio posle svega, bi li Klop uopste preuzeo palicu i ceka li on kraj sezone da preuzme Bajern ne znamo, ali ce definitivno biti zanimljivo narednih dana.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X