Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja sam gledao mnogo puta tog Otamendija u Valensiji, i protiv malih i protiv velikih timova je uvek bio gde treba, odrađivao odlično posao. A ovo što sad igra je smejurija. Stvarno mi nije jasno šta se toliko promenilo. Ok, novi tim i prilagođavanje, ali ovo je stvarno mnogo...
    Čovek deluje kao amater...
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • [kako je komican ovaj WH.

      Tresu velike ekipe. Gube od malih... Nidje veze

      Comment


      • dal jedino ja gledam Sanderlend ne simpatišem ih nešto al su super odigrali prvih pola sata,drugi gol pod prečku predobar
        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

        Comment


        • Jel primetio neko reakciju Koloćinija kod ovog gola Sitija??
          Centralni bek, koji na protivnički centaršut stoji u mestu 5 sekundi i posmatra šta se dešava u petercu...
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Borini ubija danas al izostaju golovi,jbg

            Mi ako ne prodamo ovog Mozesa za neke fine pare pored tri igrača sundića asistira
            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

            Comment


            • Blitzkrieg

              Comment


              • To je Njukasl, ispadaju oni iz lige ako ne maknu Meklarena, nejasno zasto bi ga bilo ko i angazovao. Mogu da se posvetim spanskom derbiju.
                sigpic

                Comment


                • Kako ljudi uništiše za 5 minuta sve dobro što su uradili na utakmici...
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Lewandowski predizvikao Aguera

                    Comment


                    • Bolestan je..

                      Comment


                      • Lewandowski who ?

                        Comment


                        • Idi Meklarenu, cak si gori od Meklarena iz F1 koji je tek na dnu. Strasno kakva je to neznalica i Van Gal i Murinjo nisu uspjeli da ga pobijede. Sramota da neka ekipa iz PL ima ovakav pristup i da posle jednog primljenog gola ovako potone. Agero da nadoknadi propusteno.
                          sigpic

                          Comment


                          • Pa sto ga izbaci ludi Manuele, jos nece igrati utakmicu dvije sedmice, pusti covjeka nek proba dati jos koji, da neke rekorde obori, svasta ..
                            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                            Comment


                            • Tabela nakon ovog kola....
                              Spoiler

                              Comment


                              • Doktorirao Vilijan.

                                Comment

                                Working...
                                X