Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Srecom 1 1 smirena zavrsnica Tea,samo da cesto praktikuje tako,,..bas nas saterali ljudi,treba bez Koka izdrazti ovu utakm.al valjda cemo stati n aloptu malo sad i drzati posed
    sigpic

    Comment


    • Sta je Flaminiju?

      Comment


      • Sto si sebican Memfise

        Comment


        • Originally posted by Ser Gagi View Post
          Sto si sebican Memfise
          Kako igramo?

          Comment


          • Originally posted by Sir Giggsy View Post
            Kako igramo?
            Nista posebno, kontroliramo utakmicu sa posedom ali bez nikakve ozbiljnije sanse...

            Comment


            • Tekma sezone za sad
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Tako je bre,konacno!osetio sam da ce danas dati moj dvojac na fantaziju
                sigpic

                Comment


                • Godinama unazad nalazim vrh strimove, nemam net... Sad imam net, ali usrani strimovi. Jebem ti sreću.

                  Dajte krsteni strim, acestream mi baca neki error, samo sopcast ili browser, ali bar da je 480, poželjno 720p ili 1080p

                  Comment


                  • Konačno i Alexis mačka da proradi , šta rade trkači Beljerin,Teo,Alexis
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Originally posted by Ser Deni ® View Post
                      Godinama unazad nalazim vrh strimove, nemam net... Sad imam net, ali usrani strimovi. Jebem ti sreću.

                      Dajte krsteni strim, acestream mi baca neki error, samo sopcast ili browser, ali bar da je 480, poželjno 720p ili 1080p
                      http://www.sportingvideo.net/2015092...4-1153251.html

                      Meni je ovaj dobar, nije HD ali ne steka

                      Nemoj Marsijale, nemoj molim te

                      Comment


                      • Mnogo mi se vise svidja tandem Ings+Staridz/Ben, nego Ben+Stardiz, mnogo se gubi u defanzivi, a Ings grize za dvojicu. Ali tim bas imamo prosecan, BR jeste retard, ali sa ovim timom je realno 5,6 mesto. Prosle godine nismo imali bekove i napadace, a ove samo to imamo.
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Dobro je, solidan, bar mogu da razaznam igrace

                          Comment


                          • Kakvi su ovo slobodnjaci Mate i Depaya, sta je ovo jbt Dajte Runiju nek sutne, od ovih 2-3 utakmica sto imaju sanse sa slobodnjake Runi bi bar 2 dao

                            Comment


                            • Kunem vam se da me gledajuci United bacilo u san par minuta zivota mi prispalo mi se bas
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Gledaj bolje ovamo dva najveća gubitnika, tekma za prestiž, baš milina.

                                Comment

                                Working...
                                X