Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jbt Aki pomislice covek da imas neke gadne komoplekse..

    Comment


    • "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

      Comment


      • Originally posted by Avramovic View Post
        Jbt Aki pomislice covek da imas neke gadne komoplekse..
        Ratujemo Mou i ja, jebiga on meni Wengera, ja njega.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Drug, oladi malo.
          sigpic

          Comment


          • Danas igraju dva najveća gubitnika u istoriji fudbala jedan naspram drugog - Ranieri protiv Vengera, kada ih uporedim dajem prednost Arsenu i igram dvojku na Arsenal naravno. Uvek Venger pre Ranijerija.

            Comment


            • Originally posted by maliajnstajn View Post
              Ratujemo Mou i ja, jebiga on meni Wengera, ja njega.
              Samo sto si sad udario na ceo klub, nije to u redu. Nema postovanje..

              Al dobro samo ratuj!!

              Comment


              • Gledam sad "Premier League Preview" i ide uvod za Njuk-Če i ovi od cele konferencije izdvoje samo Očevu izjavu kako proziva Vengericu

                Ajd da je to emisija na sky il espn il na nekom drugom kanalu nego oficijelna emisija prema i oni samo to ubace
                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                Comment


                • Originally posted by maliajnstajn View Post
                  Ratujemo Mou i ja, jebiga on meni Wengera, ja njega.
                  Aki ti kao da ti je Venger cale?! I kao da Mo cita tvoje postove. Previse si mu bitan ti, svi mi ovde. Daj brate popi pivo, pojebi nesto. Stvarno koj' vam je vise kurac sa Mo, Venger i ostalim sranjima?! Zadnjih 20 strana se vrti ista prica!

                  Nemam nista protiv da se svi pecnemo malo, sprdnje radi, ali ovo ne moze jedna strana da bude ispisana a da se ne spomenu Mo i Venger i njihova prepucavanja! Ako vec tako hocete ima off topic imate Celzi i Arsenal temu, smara nas sve ovde to!
                  A i da, Aki stvarno mislis da Vengera boli ona stvar sta Mo prica?! Ili obrnuto?! Obojica zgrcu milione o kojima svi ovde mozemo samo da sanjamo.. Tako da nemoj lebati ljubim te da se cimas vise oko toga.. Sto te gluposti shvatas toliko ozbiljno!? Mada sta ja znam, mozda si stvarno u nekim rodbinskim odnosima sa Arsenom, nego 3,4 koleno..
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Imam jednu tajnu da vam kazem, nemojte nikome reci.

                    Ja sam vanbracno djete Arsene Wengera, kopile. John Snow 2.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Manuel Pelegrini danas vraca Kejna u formu.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Originally posted by Princ View Post
                        Ne znam po kom osnovu si ih povezao da bi ti dao potpuniji odgovor. Sve u svemu, uvek cu pljuvati po Murinju jer je los covek bez obraza , kao sto cu uvek braniti Duska, posebno od onih koji su poceli da prate basket od kada je fmp poceo da koristi garnituru dresova sa crveno belim prugama
                        Isti model ponasanja i isti tip licnosti, samo sto jedan stalno proziva Vengera dok drugi zna se koga.Ne mozes jednog da pljuvas, a drugog da dizes zato sto nema puno razlike izmedju njih dvojice.Murinjo je engleski Vujosevic.Rekao bih i ono drugo, ali se setih da je Aleksandar Jankovic srpski Murinjo.
                        Last edited by Ricma; 26-09-15, 12:22.

                        Comment


                        • Evo ga KDB... Krenuo je

                          Comment


                          • KDB mislim da je bio u ofsajdu, ali ono teško da je mogao da vidi sudija jedva stopalo nekako bilo spred..

                            Comment


                            • Mnogo jak Siti. Još tu kad se Silva vrati...
                              Zabaleta da uleti umesto Sanje i to je to....

                              p.s. Treba da se klanjaju Hugu, al bukvalno...
                              Last edited by z0La; 26-09-15, 13:18.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Kakvo tele ovaj Kane,bas je los ove sezone.
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X