Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Upravo došao iz teretane i ne verujem svojim očima , da li čovek vodi protiv Sitija u gostima
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Cekaj ubacuje Demikelisa a gubi 2-1 haha
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Kompani im pola tima,vidi se da fali nesto,mogli i treci da prime pre 10tak min
        sigpic

        Comment


        • Kakav pritisak Sitija u drugom poluvremenu, nije mi jasno kako je jos 1-2 Ovakvi napadi neke ekipe nisam dugo video...

          Comment


          • Herojska odbrana Cekicara,svaka cast.Kakav pocetak za Slavena u PL

            Comment


            • E Engleskoj se ne osvajaju lige nakon 3 kola
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Ne znam kako su im dva gola uvalili ali ovo drugo poluvreme su se tako dobro branili prosto ni jedna lopta nije prošla kako treba . Slično zatvaranje utakmice kao i protiv nas 5 igrača u zadnjoj liniji 3 centralna vezna igraju polu bekove ili ti zadnje vezne i dva napadača pokrivaju strane prosto nema lopta gde da prođe . Džabe Sitiju što im nije dao polovinu da pređe kada nisu imali šanse da bilo kakav napad prođe , i kakav početak sezone za Bilića čovek dobio Arsenal,Live i Siti
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Ono kad ispadnes debil i ne poslusas devojku
                  Treba tako naci nekog ko nije odigrao tiket u zivotu i jednostavno odigrati to sto kaze...
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment




                  • Jebes mi sve ako frajer nije shizofrenican.

                    BTW:

                    Eva Carneiro je dobila otkaz u Celziju, jer je navodno spavala s nekim igracem.

                    Spoiler
                    Bane
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Ne znam sto se sada ne pojave oni sto pljuju po kvalitetu engleske lige i ne iskoriste svoju teoremu koristeci za analizu pobede WH-a i Juvea nad Sitijem, gde bi u tom nekom poredjenju dosli do toga da je WH u rangu cetvorostukog prvaka Italije

                      Comment


                      • Originally posted by Princ View Post
                        Ne znam sto se sada ne pojave oni sto pljuju po kvalitetu engleske lige i ne iskoriste svoju teoremu koristeci za analizu pobede WH-a i Juvea nad Sitijem, gde bi u tom nekom poredjenju dosli do toga da je WH u rangu cetvorostukog prvaka Italije
                        Juve 17. u Serie A. City i pored poraza suvereno 1. U 6. kolu lige primili prvi gol u prvenstvu... Just sayin

                        Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                        VALENTINO ROSSI #46

                        Comment


                        • Originally posted by Princ View Post
                          Ne znam sto se sada ne pojave oni sto pljuju po kvalitetu engleske lige i ne iskoriste svoju teoremu koristeci za analizu pobede WH-a i Juvea nad Sitijem, gde bi u tom nekom poredjenju dosli do toga da je WH u rangu cetvorostukog prvaka Italije
                          Kaze se oni, misli se Brajki Sto je logićno, normalno

                          Ma najvise se para vrti u PL, normalno je da je to najaca liga. Mada i pored silnih para, previse je failova i losih tekmi.

                          Comment


                          • Sa kvalitetom takmicenja u PL se ne moze niko takmiciti. U PL se gledaju sve tekme. Sandrlend protiv Votforda je interesantna tekma i gleda je par miliona ljudi, a tekma izmedju Grande i Getafea jako malo ljudi prati na TVu, a da ne pricam o buducoj tekmi Darmstadta i Inlostadta
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Originally posted by Princ View Post
                              Ne znam sto se sada ne pojave oni sto pljuju po kvalitetu engleske lige i ne iskoriste svoju teoremu koristeci za analizu pobede WH-a i Juvea nad Sitijem, gde bi u tom nekom poredjenju dosli do toga da je WH u rangu cetvorostukog prvaka Italije
                              Mora da se šališ? Nakon ovosedmičnog (da ne kažem ovoljetnog) izdanja Engleza u Evropi?
                              винсент тан - Највећи сељобер којег је Острво икад видјело!

                              Comment


                              • Originally posted by Miletić View Post
                                Juve 17. u Serie A. City i pored poraza suvereno 1. U 6. kolu lige primili prvi gol u prvenstvu... Just sayin

                                Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                                Pa ako cemo uzimati u obzir pozicije na tabeli nakon nekoliko kola, gde Siti gubi od Juvrntusa koji se prema poziciji na tabeli bori za opstanak, sta bi tek Sitiju radio svemocni Inter koji je tu gde jeste zahvaljujuci visku iz Sitija, odnosno golovima Jovetica, kakav paradoks

                                Comment

                                Working...
                                X