Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Agent Edward ‏@Agent_Edward Aug 31
    I understand #cfc had a £40m bid rejected for Martial 2 months ago (before signing Falcao)

    Monaco now open to sell after #CL knockout.
    Agent Edward ‏@Agent_Edward 28m
    Monaco have left two top clubs unhappy (#CFC one of them), having been assured Martial would not be sold this summer.
    .....

    Comment



    • Meni je i dalje apsolutno neverovatna neaktivnost Arsenala, ili uopste Wengera. Meni je taj covek enigma, dva prelazna zaredom ima sansu da odradi push za titulu i to pravi push, i nista. Hajd' proslo leto dosao je Alexis i jos par dobrih igraca, mozda nije bilo realno ocekivati dobrog veznjaka, ali ovaj rok nema izgovor nikakav.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Originally posted by Freshman View Post
        Meni je i dalje apsolutno neverovatna neaktivnost Arsenala, ili uopste Wengera. Meni je taj covek enigma, dva prelazna zaredom ima sansu da odradi push za titulu i to pravi push, i nista. Hajd' proslo leto dosao je Alexis i jos par dobrih igraca, mozda nije bilo realno ocekivati dobrog veznjaka, ali ovaj rok nema izgovor nikakav.
        Nece on platiti igraca ako misli da ne vrijedi vise. Zna se to dobro. Mogao je on hladno ponuditi onda 50+m za Suareza i vjerujem da bi pristali ti vasi, al ne oni su se debilisali sa onom jednom funtom.

        Mislim lik ima svoje principe i to je veliki problem za klub. Manje vise njega je pregazilo vrijeme jer je posljednji mohikanac koji ne zeli da daje basnoslovne cifre ako misli da ne vrijedi toliko i sa tim se potpuno slazem. Ali problem je veliki jer to upropastava ekipu.

        Danas spremajuci ispit iz makroekonomije, posto imaju oni modeli AS-AD i IS-LM naumpade mi na pamet presjek sa fudbalom i jednostavno vise novca u cijelom toku ekonomije naturalno podstice investicije, ali isto tako dovodi i do povecanja same proizvodnje, ali i cijena. Ali isto tako generalno, veca potrosnja treba da dovodi do povecanja i cijena i proizvodnje, pa samim time i ponude, ali ponuda svjetskih klasa na trzistu je sve manja i manja.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment




        • Realno.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Comment


            • IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Naiđoh slučajno....

                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Comment


                  • Gledam već nekoliko kola pregled Championship-a,i svi mečevi koji imaju duži pregled(derbiji kola i sl.)nema komentatora,ne znam zašto?

                    Na ovopitanje bi mogao da odgovori vlada novaković,ako posećuje forum

                    Comment


                    • [VINE]eTETEnTwBjh[/VINE]
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • http://www.sportske.net/vest/vremens...et-177827.html

                        Odlicna prica. Kako ubija ova reprezentativna pauza, sinoc gledam Italijane i Bugare ziv sam se smorio koliko los mec.
                        Originally posted by maliajnstajn
                        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                        Comment


                        • Ne kontam malo ovaj WBA,prošle godine stigo za "velike pare" onaj Ideye(njihov transfer rekord) i proradio je čini mi se tek kad su promenili trenera,baš mi se svidelo na šta je ličio taj tandem on i Berahino

                          Pa su ga sad prodali Olimpijakosu i doveli Rondona ,ono maltene isti tip napadača i time oborili transfer rekord
                          Sad još ovaj Berahino dal štrajkuje,ko bi ga znao.
                          Pa su se majali sa Totenhemom oko Fazija,tu neke rate silne,nisu hteli da ga plate al su zato Junajtedu bez problema iskeširali novac za Evansa.
                          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                          Comment


                          • Pjulis obozava SAFa, ovaj mu preporucio Evansa, sve ti je onda jasno. A u koliko je dobrim odnosima sa Junajtedovim trenerima najbolje ti dokazuje kad Van Gal kaze da vino pije samo sa trenerom VBA od kolega iz PL.
                            sigpic

                            Comment


                            • Nek on njega obožava al napravili su cirkus sa Totenhemom(bar se tako priča) i samo se Berahino poremetio a nije da su se nadavali golova u prvih par kola.Ide ta priča da je Levi popizdeo zbog Fazija,ovi navodno poslali ponudu al sa nekim silnim ratama nakon čega je on na sličan način konstruisao ponudu za ovog njihovog..tu je već i Levi terao inat i to isto ne znam kolko je bilo pametno kad ljudi imaju samo jednog napadača,šta su doveli samo onog iz Leverkuzena,normalno njima su sve isplatili bez problema.
                              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                              Comment

                              Working...
                              X