Announcement

Collapse
No announcement yet.

Postovi nedelje

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Lord Gangrena View Post
    Nikako da nahvatam dan da sam trezan i da iskomentarišem meč sa Liverpulom.
    Last edited by Rossonero; 19-08-16, 13:09.

    Comment


    • VATERPOLO FINALE OLIMPIJADE 2016

      SRBIJA - HRVACKA

      U par riječi:
      Originally posted by Crni Đorđe

      Mandić urinira po centrima i golmanima.

      "I love to speak with Leonard
      He’s a sportsman and a shepherd
      He’s a lazy bastard
      Living in a suit ."
      Leonard Cohen

      Comment


      • Brat napaćeni

        Originally posted by Lord Gangara View Post
        Moram da vam odam jednu veliku tajnu . Večeras sam se vratio iz kafića peške , pošto mi je otišao anaser na autu . I sad idem ulicom i razmišljam koliku će platu imati Levandovski i kako će naši radnici uspeti da to iskrpe . Dobar je on igrač , pomoći će nam da uzmemo tripletu ali mi je žao te londonske sirotinje što nema leba da jede i prosto je glupo da im on uzima leb iz usta . I dođem ja tako kući , Ema mi ispekla pile , roknem to na brzinu sa paradajz salatom i reko da sednem za komp kad imam šta da vidim. Na svu moju muku u životu i sve litre ne ispijenog vinjaka Spursi dovode Musu Sisoka za 30 miliona funti . Sad da me ne shvati narod pogrešno ja znam da je Wenger gazda na ostrvu i da je tripleta naša ali ovako moćan transfer me je malo zaplašio . Hladna znoj je počela da me probija , srce mi ubrzano kuca vidim nije mi dobro . Šaljem poruku mom bratu Akiju da li je to istine on mi kaže kako njegovi izvori kažu da je istina i da je i on upao u depresiju . Toliko smo hteli tu tripletu i sad da nam tako sklizne iz ruke ovim transferom prosto ne mogu da verujem . Srce hoće da mi pukne , ruka poseže za flašom vinjaka koja stoji pored kompa , Ema me ljutito gleda sa kreveta a ja u nedoumici Poketino brate moj napaćeni zašto mi to radiš , zašto mi uništavaš snove kada su mi na dohvat ruke
        Last edited by Lord Aleksoni; 01-09-16, 19:17.

        Comment


        • Je Suis Gangara
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Originally posted by Lord Gangara View Post
            U slobodno vreme se bavi humanitarnim radom tojest vodi brigu o nevaljalim dečacima.
            Originally posted by Jax Teller View Post
            Samo daj mesa, pa nismo vegetarijanci božemioprosti.
            Koja braća!!!

            Comment


            • Postovi u sitne sate kad pošten svijet spava
              DALE 1992-2020
              NIKAD ZABORAVLJEN

              Comment


              • Originally posted by Prince View Post
                Ma to njemu roditelji petlica dodju da kukaju sto je njihov petlic rezerva, a onda ih Akan farba da su sve to legitimni clanovi rotacije, a ne rezerve
                Prekuco Princara danas
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Originally posted by Jax Teller View Post
                  Jel to žuti karton sudija, daBogda ti dijete iz tri palo na polugodištu.
                  Post stoljeca

                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Originally posted by Lord Gangara View Post
                    Brate mene Ema zove kao ajde u krevet reko nema šanse Aki i Fiksni vode bitku ovo mora da se isprati
                    Ahaha

                    Comment


                    • Originally posted by Indigo View Post
                      Ne batice uopste nije zbog toga, s obzirom na inteligenciju pomenutog clana radi se o veoma komleksnim stvarima.

                      Radi se zapravo o teoriji malog sveta ili teoriji lanaca u svetu poznatiju pod imenom "Six degrees of separation".
                      Iako teorija madjara Karintija govori o kompleksnosti medjuljudskih odnosa I " smanjvanju" sveta pojavom modernih tehnologija, Lalana, koji je cini mu se to rekao, zapravo je malo prepravio tu teoriju I sveo je na to da je svaki sesti stanovnik ove planete zapravo navijac Manchester uniteda.

                      Sigurno je na to mislio, veoma vesto bacena aluzija kako ga ne bi provalili u njegovom simpatizerskom taboru.
                      Vidljiva kriza indetiteta, mozda mogu biti bezobrazan I naslutiti da je potajno u sebi mali djavo.

                      Nadam se da sam ti pojasnio.
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • Dominejšn

                        Originally posted by Sandugp View Post
                        Ali zato Lalaisanje i pederisanje se nagradjuje i te kako .... Akademija vlada!

                        Comment


                        • Originally posted by Sandugp View Post
                          Ja te ne branim - ja te podjebavam.

                          Comment


                          • Nema dalje...

                            Originally posted by Lord Gangara View Post
                            Ja na primer sam veliki borac protiv alkoholizma i vodim organizaciju koja se bori da se ukine alkohol.

                            Comment


                            • Originally posted by Lord Gangara View Post
                              Ovako na trezan stomak slabo , moram da se podmažem vinjakom. Al zato kad se podmažem sa pola flaše simuliram kao da sam rodom iz Barselone , u svoje vreme su me zvali Šabački Buskec

                              Comment


                              • Originally posted by Rondo9 View Post
                                Cuo sam da se u novom Star Warsu pojavljuje Ibrahimovic i da zadavi Pogbu Silom - Vader style.

                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X