Announcement

Collapse
No announcement yet.

FA Community Shield, FA Cup & Capital One Cup 2015/2016

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Martijal je nestvaran igrac, valjda ga je zena napustila i vratila se u Francusku, ali na njega nista ne utice. Ispasce onih 50 miliona eura kradja. Trenutno je na 13 golova i 11 asistencija. Provajder.
    Kako ga naspustila? Misliš napustila napustila?

    Ja ne znam ima li on neku manu...Bruka koliko je dobar!
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Igra Junajted bolje plus sto je Everton uzasan

      Kakva ironija da u trenutku kad junajted napokon zaigra direktno i sve to sa par svojih klinaca LVG gubi posao
      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Kako ga naspustila? Misliš napustila napustila?

        Ja ne znam ima li on neku manu...Bruka koliko je dobar!
        Tako se prica, promijenila je Martijal na instagramu, ne prati Entonija vise, a kazu i da se vratila u Francusku i da ga je ostavila.
        sigpic

        Comment


        • Kada ide Marsijal u prodor svi treba da trče u 16 da bi ovaj imao kome da baci.. Nestvarno koliko je dobar..

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Tako se prica, promijenila je Martijal na instagramu, ne prati Entonija vise, a kazu i da se vratila u Francusku i da ga je ostavila.
            Jeeeeee pa kad pre sve to uradiše... bzvz
            Svaka mu čast kako to ne utiče (za sada) na njega, makar i da je hteo sve tako...
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Kako ga naspustila? Misliš napustila napustila?

              Ja ne znam ima li on neku manu...Bruka koliko je dobar!
              Vidis da ima, ne zna kako zadrzati zenu, ali ima vremena naucice.

              Salu na stranu zao mi je sto mu se to desilo ali to je u danasnjem svetu sasvim normalno, a i realno oboje su isuvise mladi tako da tu nema nista preterano cudno.
              sigpic

              Comment


              • Kako da zadrži ženu jbg kad već ima i ljubavnicu ...sve sam videla, plavušica neka Melani.

                Idi bre Marsijale, pa šta ćeš da radiš u 40-oj.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Jbt ovaj Lingard nije normalan, šta njemu treba da ubaci loptu u mrežu

                  Comment


                  • Sta ce mu zena, ona samo probleme moze da mu donese. A i jos je on mlad za zenu, jel stvarno zena ili mu je to devojka.
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • DDG!!!
                      sigpic

                      Comment


                      • Sisaj sudiju onu stvar !!!!!!!!!!

                        DDG

                        Comment


                        • Zakucao Lukaku Martineza hahahaha
                          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                          Comment


                          • Idi bre u krasni, gde sad da praviš penal

                            David de Gea Majstoreeeee!

                            Comment


                            • Svakako Timoti ne igra dobro danas, i ona stopostotna Lukakua se desila zbog njega, daj Valensiju.
                              sigpic

                              Comment


                              • Jel ta stopostotna bila prva Lukakova šansa (nisam gledala prvih 6 min)?
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X