Announcement

Collapse
No announcement yet.

FA Community Shield, FA Cup & Capital One Cup 2015/2016

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Obje izmjene su bile iz predostroznosti. Nije Wenger budala, jebe se njemu za ovo Miki Maus takmicenje.

    Sve je rekla izmjena onog malog Ismaela. Ja koji pratim djecu koliko mogu, nisam nikad vidio nesto zapazeno od njega.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Ma nema tu nista vise od nas. Nema tko lopte gurat jer nema kreativca na terenu, prevara Campbell je ocajan, defanzivno nesto i odradi, ali naprijed prelos. Giroud nista ne moze tu, nema mu tko dat loptu, samo stoji. Ajmo ne primit jos neki do kraja i pakujmo se polako

      Comment


      • Ovi svi klinci sto valjaju na pozajmici i Jeff povredjen..Daj da otaljamo ovo 2pol.pa ako uvalimo koji slucajno,moze
        sigpic

        Comment


        • Nije Jeff povrijedjen. I on i Fortune su na nekom turniru za djecu i ubise nogama. Da nisu sa repkama igrali bi danas obojica.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Jel morate ako cete vec ispasti tako smijesne golove primati
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • I neka su primili. Treba momentalno napustiti ovaj kup razbojnika i sacuvati zdravlje za trnoviti put do triplete.

              Comment


              • RazvaliÅ¡e nas ljudi , a i onako sam imao stresan dan u pm ovo mi je Å¡lag na tortu
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Bielik ako nastavi ovako dobar igrac od njega moze izaci.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Mene uopce ne nervira ovaj poraz

                    Comment


                    • Nek igraju produzetke, vakat je i da Kloppara pobjedi u PL u subotu
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Sto se Wenger s osmehom na licu pozdravlja sa ovima iz Shefielda.
                        Originally posted by maliajnstajn
                        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                        Comment


                        • Bravo Edene, ublehi je vrijeme da spakuje kofere.

                          Comment


                          • Bravo Stoke I da nisam navijac Arsenala,il bilo kog kluba,uvek bi se radovao kad Murinjo izgubi,cak i prijatljsku,ono kad ga bas ne podnosim..
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Jack View Post
                              Bravo Stoke I da nisam navijac Arsenala,il bilo kog kluba,uvek bi se radovao kad Murinjo izgubi,cak i prijatljsku,ono kad ga bas ne podnosim..
                              Nemoj da smaras Limara i Zolu
                              Sve najlepse o prevodiocu

                              Comment


                              • Ja ne znam da l' si ti Princ napisao normalan post u kojem nemas Murinja ili Vengera u recenici u proteklih xy meseci. Uvek cekas kao ona najgora kukavica i licemer (koji smo svi mi skontali da jesi) i onda samo kako ti umes odgovoris svojim nekim ubedjenjem koje je blago receno detinjasto. A kad skontas da nisi u pravu samo isparis kao vodica. Ne samo kad su u pitanju ta 2 trenera, ja se ne secam da si ti nekad zapoceo diskusiju, samo cekas da se uhvatis za nesto i onda kao ispadnes pametan ali sam sebi.. ili nekoj deci na forumu, ne kontam ja :S Kada covek bolje razmisli, ti meni ovde dodjes kao Andjus utorkom, razonoda.

                                Comment

                                Working...
                                X