Announcement

Collapse
No announcement yet.

Евробаскет 2015 - припреме

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Originally posted by Black Mamba 24 View Post
    Milutinov me pozitivno iznenadio i mislim da je Raduljica trenutno najmanje kvalitetan. Ja bih njega odstranio, ali znam da to niko ne bi ucinio zbog zasluga zbog proslog SP i iskustva igranja na prvenstvima, to niko osim njega nema. Bobi je bio na samo jednom, na najlosijem prvenstvu za Srbiju u poslednjih 6 godina.
    Ово ја рекох пре припрема још. Бобаниште, Џони и Кузмић. Радуља отпада. Али јебига, није све тако једноставно...
    Arise, Serbia!
    You fell asleep long ago,
    And have lain in the dark.
    Now wake up
    And rouse the Serbs!


    sigpic

    Comment


    • #62
      Коначних француских 12: Ажанса, Батум, Де Коло, Паркер, Диао, Дио, Фурние, Желабал, Гобер, Кауди, Ловерњ, Пиетрус.

      Од ових битнијих, отпао Ертел.
      Arise, Serbia!
      You fell asleep long ago,
      And have lain in the dark.
      Now wake up
      And rouse the Serbs!


      sigpic

      Comment


      • #63
        Kakva imena, bez sumnje prvi kandidati za zlato. Eto sam si napisao, kolika su sila da im ne treba igrač kakav je Heurtel.
        Moglo bi ovo biti jedno od zanimljivijih šampionata zadnjih godina.

        Comment


        • #64
          Ja sam iznenadjen sto je Heurtel otpao, a npr na spisku je Diot. No hajde, valjda Collet misli, sta ce mu Heurtel kao treci play, kad tu rolu taman ima da iznese Diot.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • #65
            Ovi Rusi su bas postali neozbiljna ekipa.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • #66
              Ко велим, селекције за овај турнир биране по политичким критеријумима...
              Arise, Serbia!
              You fell asleep long ago,
              And have lain in the dark.
              Now wake up
              And rouse the Serbs!


              sigpic

              Comment


              • #67
                Teo dobro igra, to je bitno, ali Erceg baš zaostaje. Znam da će njega povesti zbog imena i sve to, ali ako se ovako nastavi, ne vidim zašto je on bolje rješenje od Mitrovića...

                Comment


                • #68
                  Пази, Митровић је био читав од почетка и баш ништа није показао. Ерцег је тек кренуо да ђуска и он тек треба да уђе у форму а ја верујем да хоће. Доћиће он до свог нивоа временом, само полако.

                  П.С.

                  Онај осећај када укапираш да ти се сестра удаје на исти дан на који пада финале Евробаскета...
                  Arise, Serbia!
                  You fell asleep long ago,
                  And have lain in the dark.
                  Now wake up
                  And rouse the Serbs!


                  sigpic

                  Comment


                  • #69
                    Pa nije da je ostalo još puno vremena do početka prvenstva, 20-ak dana i četiri pripremna meča, ali ok, ima vremena da uđe u neki solidan ritam.

                    Comment


                    • #70
                      Pozdrav ljudi, ne pisem cesto, ali pratim redovno.

                      Neko moje vidjenje stvari:

                      1) Teo, Markovic
                      2) Bogdan, Nedovic
                      3) Kalina, Simon, Danguba
                      4) Bjelica, Erceg
                      5) Raduljica, Dzoni, i MAmbin Dobojac

                      Mislim da Keselj nema sta da trazi, Gagi jos uvek povredjen, inace bih njega poveo uvek. Jesam zvezdas ali covek je ljudina. Simona ce on da vodi, ako neka odbrana treba da se pokrpi, (a mozda neku i trojku konacno ubode ), Danguba moze da mu odradi tranziciju, ali nece mnogo ni igrati, tako da Mitar otpada, ako ide na varijantu 7+5, jer ima i Kalinu i Simona, koji mogu da se spuste na poziciju 4 ako treba.

                      I mislim da je vreme da Stimara izduva, jedino ce da prodje zato sto je gotivac.
                      P.S. Radulja je takva rupa u odbrani, ispada iz dzipa ko na dzipijadi u Kosjericu

                      Comment


                      • #71
                        Originally posted by Пипи Ромањоли #10 View Post
                        П.С.

                        Онај осећај када укапираш да ти се сестра удаје на исти дан на који пада финале Евробаскета...
                        A mi u finalu.
                        Originally posted by Vladan
                        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                        :vinjaksmajli:

                        Comment


                        • #72
                          Originally posted by Bledi View Post
                          Pozdrav ljudi, ne pisem cesto, ali pratim redovno.

                          Neko moje vidjenje stvari:

                          1) Teo, Markovic
                          2) Bogdan, Nedovic
                          3) Kalina, Simon, Danguba
                          4) Bjelica, Erceg
                          5) Raduljica, Dzoni, i MAmbin Dobojac

                          Mislim da Keselj nema sta da trazi, Gagi jos uvek povredjen, inace bih njega poveo uvek. Jesam zvezdas ali covek je ljudina. Simona ce on da vodi, ako neka odbrana treba da se pokrpi, (a mozda neku i trojku konacno ubode ), Danguba moze da mu odradi tranziciju, ali nece mnogo ni igrati, tako da Mitar otpada, ako ide na varijantu 7+5, jer ima i Kalinu i Simona, koji mogu da se spuste na poziciju 4 ako treba.

                          I mislim da je vreme da Stimara izduva, jedino ce da prodje zato sto je gotivac.
                          P.S. Radulja je takva rupa u odbrani, ispada iz dzipa ko na dzipijadi u Kosjericu
                          Па ти постојиш и даље... Стеј актив.

                          Originally posted by l1m4r View Post
                          A mi u finalu.
                          Једина добра страна је што ће бити дуплог славља и пијења.
                          Arise, Serbia!
                          You fell asleep long ago,
                          And have lain in the dark.
                          Now wake up
                          And rouse the Serbs!


                          sigpic

                          Comment


                          • #73
                            Nasa najveca boljka je neigranje Krstica. Da on igra, siguran sam da bi osvojili medalju, ovako sta znam, slabi smo sa centrima, i to kad kazem slabi, tu mislim u odnosu na Francuze, Spance, Hrvate, ostala boranija nije relevantna. Cak i da igra Marjanovic, ne znam da li bi mnogo poboljsao stvari, posto bi svaki krsteni trener isao na to da iskoristi njegovu "brzinu". A protiv Francuza nisam siguran ni da bi u napadu ista uradio protiv Gobera. Od onog sto smo dosad igrali, svi deluju ok, sem Ercega, koji mi nekako tromo i sporo deluje. S obzirom da je Pot otpao, jos 4 igraca treba odstraniti. Keselj, Dangubic i Simonovic su ja mislim tu sigurni, osim ako Gagi ne bude mogao da igra (slazem se sa Mambom da ako bude bio zdrav da prosto mora da ide), pa ce onda vrv ici Danguba umesto njega. Ko ce biti 4. koji otpada ne znam. Mislim da ce tu pasti odluka izmedju Milutinova ili Stimare.
                            sigpic

                            Comment


                            • #74


                              Селектор Белгије, Еди Кастилс објавио је имена 12 играча који ће играти на европском првенству:

                              Лионел Боско, Максим де Зеу, Пијер-Антоан Жиле, Аксел Ервел, Жарн-Марк Мвема, Вен Мукубу, Жан Салуму, Квентин Серон, Жонатан Табу, Кевин Тумба, Сам ван Росом и једини којег познајем - Мет Лоџески.

                              Хрвати ће играти без Лафајета који је сјебао колено пре неки дан на припремама и мораће да паузира месец дана.
                              Last edited by Урош94; 17-08-15, 20:24.
                              Arise, Serbia!
                              You fell asleep long ago,
                              And have lain in the dark.
                              Now wake up
                              And rouse the Serbs!


                              sigpic

                              Comment


                              • #75
                                Originally posted by colke995 View Post
                                Nasa najveca boljka je neigranje Krstica. Da on igra, siguran sam da bi osvojili medalju, ovako sta znam, slabi smo sa centrima, i to kad kazem slabi, tu mislim u odnosu na Francuze, Spance, Hrvate, ostala boranija nije relevantna. Cak i da igra Marjanovic, ne znam da li bi mnogo poboljsao stvari, posto bi svaki krsteni trener isao na to da iskoristi njegovu "brzinu". A protiv Francuza nisam siguran ni da bi u napadu ista uradio protiv Gobera. Od onog sto smo dosad igrali, svi deluju ok, sem Ercega, koji mi nekako tromo i sporo deluje. S obzirom da je Pot otpao, jos 4 igraca treba odstraniti. Keselj, Dangubic i Simonovic su ja mislim tu sigurni, osim ako Gagi ne bude mogao da igra (slazem se sa Mambom da ako bude bio zdrav da prosto mora da ide), pa ce onda vrv ici Danguba umesto njega. Ko ce biti 4. koji otpada ne znam. Mislim da ce tu pasti odluka izmedju Milutinova ili Stimare.
                                Po tom Tomicu svi svrsavaju godinama, ne znam zasto... Marjanovic je igrao protiv Tomica, mozete pogledati. A i Tomic je prestao da bude centar, samo sa visokog posta deli lopte, to mene generalno u ovom sportu sad pocinje nervirati, ali ko me pita.
                                Nista Hrvati nisu jaci na centru od nas, cak mogu reci i slabiji poprilicno. Mozda sam nekog zaboravio, ali sumnjam. Ne igrajte se pa da poredite Sarica i Bjelicu. Dario jeste klasa od igraca, ali mislim da se najbolje na ovim pripremama vidi razlika izmedju Bjele i svih ostalih kosarkasa(izuzev Teodosica).

                                Nekako se sad previse cimamo oko tih poslednjih par igraca, a svi znamo da su na kraju uglavnom pokaze da su nebitni. Ja bih prvi uvek zvao mladje da dobiju iskustvo za neko sledece prvenstvo. Keselj nije star, ali ne vidim ga kao korisnog, to bi bio samo u slucaju kad bismo znali da ce prangijati trojke kao kod Dude. Simonovc i Stimac otpisani i Gagi zbog povrede.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X