Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vesti, opste F1 i autosport diskusije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NebojsaNS View Post
    Znas kako, Bernie ima fiksaciju na SAD. Sve je to ok, rastuca trzista, Kina, Rusija, Indija, arapske drzave... Ali ko u Americi napravi ime u sportu kaci se na rupu bez dna prepunu para. Do sada nije uspevalo, ali pokusaji ce se nastaviti. A NY i ja obozavam i bice mi vrlo zanimljivo da to gledam, jedno vreme je bila i ideja da se trka odrzi na Menhetnu, ali je previse skupo da se blokira srce Njujorka. Dzersi je predgradje, who cares
    Pazi, ne misli se ovde na New Jersey kao predgrađe već kao na "koji je srpski prevod za STATE??".
    Staza bi bila duž Hudson reke....
    Čekaj, evo ti link...
    http://jalopnik.com/5853106/watch-ou...f1-race-course
    Pogledaj.

    Comment


    • Aha, radi se o Jersey shore... Svejedno, svidja mi se ako ovo bude staza, bice neobicno brza za gradsku trku. Mada daleko je 2013.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Nije samo to....
        USA je ludilo za dozvole i lokalnu politiku. Plus bernie svima osim Monaku traži 40 miliona za licencu za trku. Nema šanse NYC da pristane to da plati.
        Plus, NYC je prenatrpan, jedino da naprave trku u Central parku a tek to ne može...
        Ajde, videćemo u sledećih nedelju-dve...
        Bernie, work your magic!!

        Comment


        • Mislim da ce ako oseti markteinski potencijal (a takva trka to ima) da ce Bernie lako da se odrekne dela od 40 mil $. Mada ja i dalje tvrdim da je za Amere bolje da naprave jednu trku na ovalu, makar revijalnog karaktera (tipa nesto Indy vs F1), oni se iz nekog razloga loze na to.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Šta to mene briga što se oni lože.... ;)
            Navijači Nascara. Indy, Stock car racinga....nisu to navijači F1.
            Mi smo, fala bogu, tehnološki obrazovaniji i širih pogleda.
            To ti je isto kad bi rekao da Amerikanci neće da gledaju F1 pošto nema američkih vozača....a to nije tačno.

            Ja i dan danas ne shvatam svrhu ovala!!!

            Comment


            • Oval je najgora stvar na svetu, a videli smo pre 10 dana i koliko je opasno. Mislim znalo se i ranije za opasnosti, ali sad su posledice bile katastrofalne...
              sigpic

              Comment


              • Samo kazem sta im je potrebno da bi privukli Amerikance ako im je vec to cilj. Ona staza u Ostinu onako na prvi pogled izgleda odlicno, ali to njima nista nece znaciti. Meni su ovali isto potpuno besmisleni, ne kazem da uopste ne treba vozackog talenta, ali je smesno u odnosu na recimo Spa. Uz to, koliko su F1 bolidi bolji od Indija se vidilo u onom stravicnom karambolu prosle nedelje, F1 bolidi se NIKADA ne bi onako zapalili.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Originally posted by pretorian View Post

                  Ja i dan danas ne shvatam svrhu ovala!!!
                  E vala ni ja,besmisleno mi je potpuno.
                  Ipak bih volio da je sto manje ulicnih staza i da bude sto vise pravog trkanja,posebno sad kad je obilazenja ovoliko.

                  Ovo o BL ne bih komentarisao,sa sve 20 milki
                  sigpic

                  Comment


                  • Ovo je najnovije.... vezano za grand prix u New Yorku.
                    http://wheels.blogs.nytimes.com/2011...ey/?ref=sports

                    Comment


                    • http://www.gp1.hr/amater-vozi-mclare...rstoneu-video/

                      Koliko sam shvatio Djordje je pobedio , ako je to tacno postoji sansa da nekad i sjedne za F1 bolid
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Pošto još nema threada za Indiju...
                        Dve DRS zone...
                        http://www.f1fanatic.co.uk/2011/10/2...an-grand-prix/

                        Comment


                        • Originally posted by pretorian View Post
                          Pošto još nema threada za Indiju...
                          Dve DRS zone...
                          http://www.f1fanatic.co.uk/2011/10/2...an-grand-prix/
                          Dobre vesti, mada evo pogledao sam sliku, izgleda da su opet stavili DRS zonu na 60% pravca, bojim se da to nece biti dovoljno. Ali na onom kracem pravcu bi mogla da bude ludnica.
                          Inace svidja mi se konfiguracija staze, na neki nacina je slicna Koreji jer idu vezana 3 pravca pa zatim do kraja staze tehnicki sektor, ali ovde je taj tehnicki sektor sigurno duplo kraci nego u Koreji, sto je dobra stvar. Opet naravno kazem bolje je izmesati tehnicke sektore i pravce, ali imam dobar osecaj za ovu stazu. Za razliku od Koreje...
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by pretorian View Post
                            Pošto još nema threada za Indiju...
                            Dve DRS zone...
                            http://www.f1fanatic.co.uk/2011/10/2...an-grand-prix/
                            Mislim da se vecini ugasila zelja za pracenjem ove sezone, ja u zadnje 3 godine niti jednu trku i kvalifikacije nisam propustio , a ne pratim zadnje 2 trke ,sve je gotovo :S Ali zato jedva cekam sledecu sezonu , jos ako se Kimi vrati, bice odlicno
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Originally posted by Miko View Post
                              Mislim da se vecini ugasila zelja za pracenjem ove sezone, ja u zadnje 3 godine niti jednu trku i kvalifikacije nisam propustio , a ne pratim zadnje 2 trke ,sve je gotovo :S Ali zato jedva cekam sledecu sezonu , jos ako se Kimi vrati, bice odlicno
                              Ja nisam propustio nijednu trku od '92....
                              Nije bitno da li je sve gotovo na pola sezone ili u zadnjoj trci. Bar za mene.

                              Comment


                              • To sto on radi je bezveze.Gledao sam i dosadnije sampionate od ovog, ako nista drugo onda zbog staza koje su poslednje na kalendaru zato sto ne bi voleo da cekam jos godinu dana do sledece trke, a postoji i rizik ako vec zbog toga sto je resen sampionat mnogo ranije me mrzi da pogledam ostatak sezone, da moze tako biti u sledecoj sezoni i opet zbog istog razloga propustim tu istu trku koju sam propustio prosle godine.
                                A ne mislim da je ova sezona bila dosadna.

                                Comment

                                Working...
                                X