Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vesti, opste F1 i autosport diskusije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vanja #66 View Post
    odcheckujes onu kutijicu Retrieve remote file and reference locally
    gde je to ?
    www.balkansimracing.com/forum

    Real cars. Real racing. Dobrodosli

    Comment


    • arrows iz 2002

      Attached Files
      Last edited by Nebojsa; 14-07-11, 16:38.
      www.balkansimracing.com/forum

      Real cars. Real racing. Dobrodosli

      Comment


      • Untitled.jpg Evo, ovu kutijicu... Samo kliknes na nju i oscheckujes opciju...

        Comment


        • ok hvala
          www.balkansimracing.com/forum

          Real cars. Real racing. Dobrodosli

          Comment




          • Seca li se neko ove Honde, tada ne bas najbrzi auto u sampiontu, ali sigurno najsareniji




            Tolmen iz 1984. koji je imao dva zadnja krila.
            Last edited by Nebojsa; 14-07-11, 16:31.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Je l' vi ovde gledate koji ce biti sareniji ili koji ima lepsu liniju?
              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

              sigpic

              Comment


              • Meni je ovaj lep zbog poruke a i neobicnog koriscenja slike planete, trebalo bi da bude koji je najlepsi, a svako tome pristupa iz nekog svog ugla.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Ako neko hoce moze raditi VN Njemacka umesto mene ;)
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • http://www.formula1.com/news/headlin...1/7/12308.html
                    Vraca se sve u ,,normalu" i produvani difuzori ce biti dozvoljeni!
                    ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                    "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                    I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                    sigpic

                    Comment


                    • Ako su se svi slozili znaci da Ferrari ima nesto u dzepu!

                      Ma glupo je sto su uopste ista menjali, sto kaze Newey: Da su rekli pre pocetka testiranja, sve bi bilo ok, ali na pola sezone menjati pravilo je glupo.

                      Comment


                      • Pa ocigledno je da menjaju pravila da bi usporili RBR.Prosle godine su nesto slicno probali pravilom da retrovizori moraju isklju;ivo biti povezani sa cockpitom.Ove godine su pokusali sa produvanim difuzorima.Hajde, u redu je ako je zbog bezbednosti vozaca ali ovo je ocigledno pokusavanje da se RBR-u oteza takmicenje.Koliko god to nama gledaocima bilo dosadno, ili drugim timovima tesko da dostignutu (bolje receno Ferariju), oni su se mucili da taj bolid naprave kakav jeste - superioran u odnosnu na konkurenciju.
                        ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                        "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                        I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                        sigpic

                        Comment


                        • Ja cu danas otvoriti thread za VN Nemacke. Da neko ne krene da radi bez potrebe.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Da li ce F1 automobili dobiti dodatnu zastitu u vidu zatvorenih kokpita kao na borbenim avionima (lovcima)...

                            http://www.formula1.com/news/features/2011/7/12314.html

                            Izgleda da FIA ima zelju da se tako nesto dogodi... OMG, kako sam dugo cekao na ovu vest! Ako do sad nisu dovoljno izgledali kao da nisu sa ovog sveta, sad ce izgledati jos vise!

                            Comment


                            • Cist idiotizam, mozda sam ja neki cistunac ili tradicionalista sto se tice F1, ali brate ako nesto valja ne treba menjati. Stvarno je mnogo postignuto u bezbednosti bolida, nema potrebe ici do ovih krajnosti. Pa sta cemo sad motoriste stavljati u caure. Ne svidja mi se to uopste.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Meni se cini kao jedna moguca pozitivna promena, da je toga bilo pre 20 godina, i dalje bi smo imali Sennu, Massa ne bi prozivljavao horor pre 2 godine i koliko jos ima primera gde bi kokpit bio vise nego dobrodosao. Osim toga, skoro nisu bile nove igrackice u F1, ovo bi bilo nesto oko cega bi timovi mogli da naprave bolide koji bi se prvih nekoliko godina drasticno razlikovali, a i to bi bila jos jedna promenljiva pri dizajnu bolida. Osim ukoliko ne odluce da svi imaju isti kokpit, sto bi bila krajnja granica gluposti.

                                Comment

                                Working...
                                X