Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vesti, opste F1 i autosport diskusije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www.sportklub.info/forum/thre...706#post542706

    Hvala Ice za tekst, molim sve da ovo procitaju. Kakav je Ejdrian genije ako je ovo uspeo. Ovo je pomeni najlogicnije objasnjenje Red Bulove dominacije. To takodje znaci i da mozda i nece izgubiti toliko mnogo onom promenom pravila kao sto smo ocekivali. Stvarno zanimljivo za citanje.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Originally posted by NebojsaNS View Post
      http://www.sportklub.info/forum/thre...706#post542706

      Hvala Ice za tekst, molim sve da ovo procitaju. Kakav je Ejdrian genije ako je ovo uspeo. Ovo je pomeni najlogicnije objasnjenje Red Bulove dominacije. To takodje znaci i da mozda i nece izgubiti toliko mnogo onom promenom pravila kao sto smo ocekivali. Stvarno zanimljivo za citanje.
      hvala na podrsci ima tamo u toku texta kad kliknes na FIA TEST imaces pojasnjenje o fleksibilnim prednjim krilima !!!
      www.balkansimracing.com/forum

      Real cars. Real racing. Dobrodosli

      Comment


      • Nego, nesto gledam ove bolide i ramisljam se da zapocnem ovu pricu. Koji vam je bolid u istoriji F1 bio najlepsi, sta vam se svidja kod novijih bolida, sta ne i tako to? Dakle subjektivan dozivljaj lepote ovih cuda tehnike.

        Meni je najlepsi Ferrari F2008, zato sto je po aerodinamici najnapredniji do sad, ali na ovogodisnjim bolidima mi se svidja recimo duzina prednjeg krila, mnogo je lepse sto ide celom duzinom prednjih tockova, nego da je onako "skraceno" kao sto je 2008. bilo. Zadnje krilo mi je takodje mnogo lepse jer stoji visoko gore i automobili mi tako izgledaju agresivnije...

        Jel jos neko zainteresovan da iskaze svoje misljenje?

        Comment


        • Lepotan... 2007...
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • E, mogli bismo i fotke doticnih da ostavljamo... Evo mojih:





            Koja je zver ovaj F2008, mada i ostali iz te godine su vrlo impresivni...

            Comment


            • "I think I've proved that, in equal cars, if I want someone to stay behind me... well, I think he stays behind..." Gilles Villeneuve

              Comment


              • Dobra stara vremena, kada su automobili automobili i kad je bila potrebna muska ruka da bi se vozili, a ne komp koji pomera zadnje krilo...

                Kod njih mi se posebno svidja taj veliki otvor napred i cinjenica da se motor video... Bilo je to dosta dugo primenjeno, negde do kraja 70-ih, ako se ne varam?

                Ovo je negde iz 60-ih?

                EDIT: Nasao, to je F312/67 iz 1967, dobro sam pogodio...
                Last edited by Vanja #66; 13-07-11, 21:39.

                Comment


                • Vanja ti si vec stavio sliku tako da nema potrebe da je ja ubacujem.F2007 i F2008 definitivno.F2008 dobija prednost malu jedino zbog kanala koji prolazi kroz prednje krilo.Ti bolidi su imali aerodinamiku kao da ih je njui konstruisao ali McLaren je imao bolje oslanjanje odnosno mehaniku.

                  MP4-20 je isto bio zver.I naravno, radio ga je Adrian Njui.
                  ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                  "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                  I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Vanja #66 View Post
                    Dobra stara vremena, kada su automobili automobili i kad je bila potrebna muska ruka da bi se vozili, a ne komp koji pomera zadnje krilo...

                    Kod njih mi se posebno svidja taj veliki otvor napred i cinjenica da se motor video... Bilo je to dosta dugo primenjeno, negde do kraja 70-ih, ako se ne varam?

                    Ovo je negde iz 60-ih?

                    EDIT: Nasao, to je F312/67 iz 1967, dobro sam pogodio...
                    jeste ...ali najcuveniji po tome 12 cilindara i zmijoliki auspuh....rezak i prgav zvuk u isto vreme ....
                    "I think I've proved that, in equal cars, if I want someone to stay behind me... well, I think he stays behind..." Gilles Villeneuve

                    Comment


                    • Meklaren-Honda 1990., cisto i jednostavno

                      Attached Files
                      Last edited by Nebojsa; 14-07-11, 16:40.
                      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                      sigpic

                      Comment


                      • vanja F2008 je stvarno najlepsi ali meni se svidja takodje jordan iz 2001 mocno izgleda......



                        Attached Files
                        Last edited by Nebojsa; 14-07-11, 16:41.
                        www.balkansimracing.com/forum

                        Real cars. Real racing. Dobrodosli

                        Comment


                        • Kako vozi Sumaher ove sezone ? Nadam se da ce poceti da osvaja vise bodova Ovo mi se u zivotu nije desilo, nisam odgledao ni jednu trku-nemam gde

                          Comment


                          • U, Iceman, dobar si! Kakve celjusti napred, nisam ni znao da su ih tako farbali... Inace, zuto-crna (ili bumbar) je moja omiljena kombinacija boja, Renault prosle godine je mogao lepo da izgleda, ali nije mi se svidelo kako su uklopili boje...



                            Jedino sto ima vise crne boje, ali bolje izgleda Jordan, slozicete se...

                            Originally posted by Momchilo View Post
                            Kako vozi Sumaher ove sezone ? Nadam se da ce poceti da osvaja vise bodova Ovo mi se u zivotu nije desilo, nisam odgledao ni jednu trku-nemam gde
                            Vidi, nije los, ali nema vise one reflexe, imale su te tri godine pauze veliki uticaj na njega. I povreda ramena takodje... Trenutno je deseti u sampionatu sa 28 poena.
                            Last edited by Vanja #66; 14-07-11, 09:54.

                            Comment


                            • jordan je zverka kako izgleda ufff..

                              ovaj reno je dobro izgledao...



                              zasto nmg svaki url da stavim pise invalid url
                              Attached Files
                              Last edited by Nebojsa; 14-07-11, 16:41.
                              www.balkansimracing.com/forum

                              Real cars. Real racing. Dobrodosli

                              Comment


                              • Ne volim toliko sarene bolide, izgledaju mi ko AIR MAX patike, fuj!

                                To za url imam i ja problem, ali onda samo sklonis odcheckujes onu kutijicu Retrieve remote file and reference locally i stavice ti svaku sliku, ali u punoj velicini...

                                Comment

                                Working...
                                X