Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vesti, opste F1 i autosport diskusije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ova ruka uopste ne izgleda dobro







    sigpic

    Comment


    • Nikako dobro ne izgleda i ja ne mogu zamisliti da bi on mogao za 4 meseca kako neki kazu voditi u Brazilu ... Sa ovakvom rukom ... Za 4 meseca da se oporavi ? Nema sanse ...
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Slazem se. Bojim se da ga menadzer gura da se vrati sto pre, sto nikako nije dobro. Bolje je da pauzira, ako treba i pola sledece sezone, samo da se potpuno oporavi i da ne dovodi svoju karijeru u opasnost. Njemu je voznja zivot i sa time se ne sme igrati. Polako, svi zelimo opet da ga gledamo, dovoljno je mlad da ima vremena da se vrati.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Posle ovoga sto sam vidio pitanje je moze li on da se vrati i ako se vrati na kojem ce to nivou biti...
          sigpic

          Comment


          • Btw, tek sad kad sam ga video, skontao sam koliko fali. Ako Vitali i Nik ostvaruju ovako dobre plasmane, zamislite sta bi tek ludi Poljak mogao da uradi, on je bio bolji od obojice kada su bili u istim timovima.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • A cek njemu su povredjene desna ruka i koja noga ?
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Mislim da ako se vrati, nece biti velikog pada u njegovoj formi. Naravno, pocetak ce biti tezak jer ce biti dobro zardjao, ali je Robert klasican primer coveka koji moze da pobedi probleme. Posle onog udesa u Kanadi, malo ljudi bi i dalje vozilo istim intenzitetom, a on je godinu dana kasnije pobedio na toj stazi. Ipak ovo mu je vec treci tezak udes koji je preziveo. Ne znam koliko mu je jos srece ostalo.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • @Miko

                  Sve desno. Bar mislim.

                  Edit: http://en.wikipedia.org/wiki/Robert_Kubica

                  Jeste, pise ovde.
                  Last edited by Nebojsa; 14-06-11, 15:07.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Originally posted by NebojsaNS View Post
                    Mislim da ako se vrati, nece biti velikog pada u njegovoj formi. Naravno, pocetak ce biti tezak jer ce biti dobro zardjao, ali je Robert klasican primer coveka koji moze da pobedi probleme. Posle onog udesa u Kanadi, malo ljudi bi i dalje vozilo istim intenzitetom, a on je godinu dana kasnije pobedio na toj stazi. Ipak ovo mu je vec treci tezak udes koji je preziveo. Ne znam koliko mu je jos srece ostalo.
                    Ostalo mu jos 6 zivota xD
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Ja se nadam da ce se vratiti jer bas fali,a toliko je dobar vozac da bi bila steta da ga vise ne gledamo,ali znamo da se posle ovakvih stvari ljudi vracaju,a to vise nije to i toga se bojim.Bas su me nesto spustile ove slike...
                      sigpic

                      Comment


                      • Uf, uf, uf, pa to bas ne izgleda dobro... Stvarno je velika zal sto trenutno nije u karavanu, bilo bi mnogo zanimljivije sa njim, on bi gurao taj Lotus Renault i preko njegovih mogucnosti, samo da pobedi. Jeste li videli mozda 3D animaciju njegovog udesa, moze biti jako srecan sto je ziv, kako je ograda promasila vitalne organe, ono je bio Boziji dodir!

                        Comment


                        • Vladane , ja mislim da ce se Robert vratiti ali ne uskoro ,kao Massa posle one opruge , vise nije bio isti ... Mozda za 2-3 godine tek da ce biti blizu kao sada tj kao prosle godine tj kao zadnjih godina xD u formi ...Inace kao Briatore dodje u Ferrari i Kubica ce 99% ... Zanimljivo je prosle sezone smo znali pola timova u ovo doba kako ce izgledati za ovu sezonu a sada znamo samo da ce u istom sastavu ostati Ferrari,McLaren i Renault ako Kubica bude sa Petrovom , ugovore za sledecu sezonu jos imaju : Schumacher u Mercedesu , Vettel u Red Bullu i niko vise xD
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Jeste Kubica macak, ali nisam bas siguran u broj zivota.

                            Pazi, kada je Sumaher mogao da se vrati posle `99 i osvoji 5 titula, kada je Kultard mogao da se vrati posle udesa aviona... Mislim da je Robert slicnog psiholoskog profila kao ova dvojica. A sto se tice fizickih povreda, medicina je jako napredovala, pomoc mu je pruzena na vreme, najbitnije je da nije izgubio osecaj u ruci i njenu pokretljivost, a da je tako vec bi dosad to procurelo ili bi rekli jer takav vise ne bi mogao da razmislja o F1. Ne znam, ja sam optimista.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Vanja meni i dalje nije jasno kako je on prezivio.Miko ja se toga najvise bojim,Masa je najbolji primjer i ne znam koliko ce moci ova ruka,ovo bas lose izgleda.Opet Kubica je nesto sasvim drugo i mnogo je zeljniji trkanja,hrabriji od Mase,talentovaniji...

                              E da,Korina je dala zeleno svijetlo Sumiju da produzi ugovor na jos dvije godine posle sledece.Izgleda da je zadovoljna onim sto je prekjuce vidjela
                              Last edited by Vladan; 14-06-11, 15:19. Reason: ...
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by MikoSurvivor View Post
                                Inace kao Briatore dodje u Ferrari i Kubica ce 99% ... Zanimljivo je prosle sezone smo znali pola timova u ovo doba kako ce izgledati za ovu sezonu a sada znamo samo da ce u istom sastavu ostati Ferrari,McLaren i Renault ako Kubica bude sa Petrovom , ugovore za sledecu sezonu jos imaju : Schumacher u Mercedesu , Vettel u Red Bullu i niko vise xD
                                Skroz tacno, mada ni Kamui ne bi bio los izbor, Flavio ce sigurno malo podmazati da dodje Robert, s obzirom da je on doveo Kubicu u Renault (koliko sam ja cuo).
                                A otkud ti informacije za ostatak, pre svega mislim na deo sa Massom i Ferrarijem zar ne istice njemu ove godine ugovor? Koliko se secam produzen mu je kad je pustio Kimija 2007. u Brazilu za Kimijevu titulu...

                                Comment

                                Working...
                                X