Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vesti, opste F1 i autosport diskusije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A zasto da ne izadje? Ako uspeju da privuku druge timove, a hoce jer F1 je nista bez njih, moze se desiti nesto poput KART/INDY raskola pre par godina. Dva nezavisna sampionata, pa ko hoce sta nek izvoli. Ja bih pre gledao neki takav sampionat nego ovu glupost koju FIA polako pravi od Formule. Ipak su to pravi F1 fanatici u tim timovima, nisu tehnokrate koje jedino brinu o imidzu.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Ferrari nece izaci , budi siguran u to , videt ces uostalom i sam ...
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Nova staza u F1 kalendaru, koja će ove godine ugostiti prvu V.N. Indije, dobila je službeno ime - Buddh International Circuit.

        Ime staze objavljeno je na prezentaciji na kojoj je također predstavljen njezin logo. Ime Buddh International je odabrano zbog lokacije gdje se staza gradi - u okrugu Gautam Budh Nagar.

        17. ovosezonska utrka održat će se 30. listupada ove godine na 5.137 km dugoj stazi s ukupno 16 zavoja.
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Ovo sam copy sa f1 hr pa iman nekih hrvatskih reci
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Team Lotus Enterprises Tonyja Fernandesa danas je potvrdio preuzimanje Caterhama, britanskog proizvođača sportskih automobila.

            "Caterham ima jedinstveno mjesto u srcu motorsporta," izjavio je Fernandes, upravitelj Team Lotusa. "Uz ponosno britansko porijeklo, Caterham ima zavidnu reputaciju u svojoj industriji za odlične performanse, upravljivost i inženjersko savršenstvo svojih vozila."

            Objava o preuzimanju Caterhama stigla je uoči odluke britanskog suda na kojemu Lotus Cars i Team Lotus vode spor oko prava korištenja potonjeg imena. Glasine koje su okruživale preuzimanje Caterhama uključivale su i mogućnost preimenovanja F1 momčadi.

            Iako je najavio preimenovanje svoje GP2 momčadi, Fernandes nije potvrdio preimenovanje F1 tima, makar ovaj scenario nije otpisan u slučaju nepovoljnog raspleta situacije na sudu.
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment




            • Staza se zove "Buddh International Circuit" u Greater Noidi 50 km od New Delhija.Ocekuje se da ce biti oko 150 000 hiljada ljudi mada kompleks ima kapacitet oko 200 000.Takoder ova staza ce ugostiti najbolje motocikliste svijeta 2012.godine.Staza ima 16 dugih srednje brzih zavoja i bolidi ovdje jure preko 320 km/h sto stazu cine jednu od najbrzih u kalendaru.Krug bi trebao trajat oko 1 minute i 17-18 sekundi.S obzirom da je ovo Tilkeova staza bojim se da nece biti zanimljiva.Nekako podsjeca me na Abu Dhabi.
              sigpic
              4ever in my heart!

              Comment


              • Ta nova staza u Indiji je cini mi se jako dobra, ima mnogo uspona i nizbrdica, a te visinske razlike su uvek dobre za zanimljivost. Ako pogledate najbolje krivine na svetu, sve su na usponu ili nizbrdici (O Ruz, Vadicep ima ih jos). Kontam da ce biti ludnica
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • 3. juna o trci u Bahreinu
                  http://www.b92.net/sport/automoto/f1...&nav_id=509741

                  17 godina bez Airtona
                  http://www.b92.net/sport/automoto/f1...&nav_id=509481

                  Dva teksta po ceni jednog Ovo za Bahrein je zanimljivo pratiti, moglo bi da bude veoma bitno u sampionatu da se pred kraj ubaci jos jedna trka. Videcemo, mislim da ce novac presuditi i da ce trka ipak biti odrzana, makar se svi onesvescivali od dehidracije.
                  I, da, odoh sutra na Filozofijadu, necu biti pri netu do sledece nedelje. bice, Vladane, Miko, zavodite red Uopste malo nam se uspavao pdf, valjda ce uskoro negde biti prenosi pa ce biti i vise ljudi. Kad se vratim kacim dva tri teksta i otvaramo novu temu za Legende. Obecavam ovaj put, moracu da nadjem vremena...
                  Last edited by Nebojsa; 02-05-11, 23:00.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Formula 1 na Sport Klubuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!

                    Toooooooooooooooooooooooooooooooooooo aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

                    Comment


                    • Stvarnooooo???
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Originally posted by bice View Post
                        Stvarnooooo???
                        Daaaaaaaaaaaaaaa, malo pre je rekao Visko u studijuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

                        Toooooooooooooooooooooooooo

                        Comment


                        • Pa lepo
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Nema vise mucenja sa budjavim strimovima i reklama od po 7 minuta, ko zna, mozda ce biti uzivo i treninzi, aaaaaaaaa

                            Comment


                            • Zna li se ko ce da prenosi?
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Originally posted by bice View Post
                                Zna li se ko ce da prenosi?
                                Ova informacija je izasla u javnost pre 20-ak minuta Ne zna se jos ko ce da prenosi

                                Comment

                                Working...
                                X