Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vesti, opste F1 i autosport diskusije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pozdrav, deki, dobrodosao. Odlican izbor omiljenog vozaca(sad se i Heidfeld vratio), kao i klubova, plus Ana i Tina, vidi se da znas za koga treba navijati ;) Zna se ko ce prenositi, najverovatnije niko
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Originally posted by NebojsaNS View Post
      Pozdrav, deki, dobrodosao. Odlican izbor omiljenog vozaca(sad se i Heidfeld vratio), kao i klubova, plus Ana i Tina, vidi se da znas za koga treba navijati ;) Zna se ko ce prenositi, najverovatnije niko
      Znam da je prošle godine vozio nekoliko trka, a ako se vratio to znači da imam za koga navijati ..
      Naravno da znam za koga treba navijati , ja navijam samo za prave klubove i sportiste . Pročitao sam negdje da su neke hrvatske lokalne televizije otkupile prava.

      Comment


      • Znam, i ja sam, ali mi ih svakako ne mozemo hvatati, a izgleda da je to puklo. Sto moze biti dobro ako prava otkupe RTL ili Nova. A kod nas niko nece pre pete trke, najranije... Onda mozda neko uzme okrnjeni i jeftiniji paket. Steta, ali sad bar gledamo stream na netu ili nemackom RTL, koji rade dvesto puta bolje prenose nego nasi, gde
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Ja sam Australiju , pola trke gledao na streamu , SkySport kanalu , onda mi net tj konekcija pukla pa sam se prebacio na RTL gde sam drugu polovinu trke vecinom gledao reklame xD
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Vettell ne bi mogao ni sa jednim pravim vozcom da vozi..Za njega je samo vodonosa Webber i niko drugi.

            http://www.f1racing.com.hr/index.php...d=86:facepalm:

            Comment


            • Originally posted by FC Nadal View Post
              Vettell ne bi mogao ni sa jednim pravim vozcom da vozi..Za njega je samo vodonosa Webber i niko drugi.

              http://www.f1racing.com.hr/index.php...d=86:facepalm:
              U pravu si, ali vecina sampiona kroz istoriju su bili takvi. Odlicni vozaci obicno imaju ogroman ego, a ovde je problem sto je automobilizam na ivici izmedju individualnog i timskog sporta. Dva sampiona u jednom timu dele resurse i imaju manje sanse od onog za koga radi ceo tim. Nikada u istoriji dva sampiona u jednom timu nisu funkcionisala dobro (recimo Sena - Prost, Hamilton - Alonso nekako dva primera koji mi prvo padnu napamet, bilo ih je jos), najbolje funkcionise kombinacija majstor+vodonosa. Nije to nista neocekivano, isto se odnosi i na Hamiltona, Alonsa, pa i Schumachera, koji je insistirao da mu suvozac bude Masa iako je Ferari hteo da dovede Alonsa jos 2003. Vidis koliko je RBR imao problema prosle godine kad se aktivirao ego Veberu.

              Edit: Uz to Fetel i Hamilton su dugogodisnji projekti svojih timova, tesko da ce oni ikad biti zajedno.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Ne znam je li neko stavio ovu informaciju na forumu. U BIH ce ljubitelji formule 1 moci je pratiti na TV1 i Mreži. Prvo je bilo price da ce K1 ali ipak su ove dvije tv kuce otkupile prava.

                Comment


                • Originally posted by danijelkr View Post
                  Ne znam je li neko stavio ovu informaciju na forumu. U BIH ce ljubitelji formule 1 moci je pratiti na TV1 i Mreži. Prvo je bilo price da ce K1 ali ipak su ove dvije tv kuce otkupile prava.
                  Extra. Mislim da je vec neko napisao, ali za taj K1. Da dodam, ono za Hrvate i lokalne stanice jos nije stopostotno, ali ce se verovatno desiti, jos ce imati prenose i svih treninga, blago njima... Na kraju samo kod nas niko nece otkupiti, mada kruzi prica da ce onaj Grk na B92 pljunuti pare, posto menja koncepciju televizije. Nemojte uzimati nista definitivno, vec sam napisao nece to pre 4, 5 trke.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Od veceras cete na ovom forumu imati fan klubove, nadam se da cete ucestvovati.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Ja cu ucestvovati u Mercedes GP fan klubu
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Evo i zvanicne potvrde da TV1 prenosi

                        http://www.sarajevo-x.com/sport/form...anak/110404122
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Pazite ovo , prenosit ce i lokalne televizije , ja imam K3 , super xD
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • TV 1 prenosi..Opaaaaa



                            Vidim ne znaju jos ko ce da komentarise.Ljudi dajte to Bahi i nista se ne brinite.
                            Last edited by DinoFC; 05-04-11, 17:52.

                            Comment


                            • Ljudi, kako ja vama zavidim, ovog vikenda ce biti prva trka koju propustam posle 5 godina sigurno, jedino nisam gledao kada sam bio na Hungaroringu uzivo Hocu da iskocim iz koze...
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Meni stari isto pricao da idemo ove godine na Hungaroring ja nisam htio , da ne gledam trku xD ... NASAO SAM TV1 u dnevnom na plazmi i sokirao se hahahaha , nisam imao blage veze da na ELTI ima TV1 , ako neko ima ELTU na frekvenciji oko 600Hz se hvata , meni stari nasao , ja mu rekao nema sanse da ima TV1 kod nas , on kaze neki dan listao kanale i nasao i trazili na nadjemo na frekvenciji oko 600Hz tako da cu imati gde gledati F1 a tu je i K3 i oni ce prenositi xD ... Nadam se da ce Marjan prenositi xD
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X