Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vesti, opste F1 i autosport diskusije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa moram da te pratim, postala sam kao JC Dacha me ignorise pa podjoh za tobom
    Mozda pocnem i fudbal da pratim, meni se nikad ne zna
    Mistakes make us who we are.

    Comment


    • Ako,ako, bolje da pratis mene nego Dachu,zna se ko je bolji
      Za koga navijas u F1?Fetel?
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Da, da, za Vettela Ti?
        Mistakes make us who we are.

        Comment


        • Pa onako,Sumi najvise,plavusan,pa obojeni,pa onda ide Dik Kaprio i tkao to,da zaboravih Japanca
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Miss, dobrodosla, garantujem da ce biti ok druzenje, da povucemo jos malo ljudi i bice super, pogotovo tokom trkackih vikenda. Uzivaj.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Hvala na dobrodoslici
              Mistakes make us who we are.

              Comment








              • Umirem od smeha vec 5 minuta... It `s like a horse with horns. A i Juan je kralj vozi 250 na sat i umire od smeha...
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Ljudi kako se potresoh.. Gledala sam sve vozace f1 koji su izgubili zivot na stazi zadnjih 60 godina..
                  Mistakes make us who we are.

                  Comment


                  • Originally posted by Miss Poison View Post
                    Ljudi kako se potresoh.. Gledala sam sve vozace f1 koji su izgubili zivot na stazi zadnjih 60 godina..
                    Ouh, nemoj, nije ti to dobro.

                    Ayrton, Clark, Villnueve i ostali RIP

                    http://en.wikipedia.org/wiki/List_of...atal_accidents (Dvostruki sampion Jimmy Clark poginuo u F2)
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • http://www.motorauthority.com/blog/1...scar-this-year

                      Nemoj , Kimi vise, molim te. Vrati se u Formulu, evo fino sledece godine verovatno prazno mesto u Red Bullu, jako falis.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • @NebojsaNS
                        Mogao bi da se vrati
                        Mistakes make us who we are.

                        Comment


                        • Originally posted by Miss Poison View Post
                          @NebojsaNS
                          Mogao bi da se vrati
                          Nazalost, mislim da je nerealno, rekao je da mu jako smeta sadasnja Formula 1, da je previse spektakla i intriga, a premalo prave voznje (sto nije daleko od istine, danasnji vozaci su playboyevi, a recimo gorepomenuti Jim Clark je bio farmer koji je jako brzo vozio). Veruj mi, kad je on pobegao da se preganja po onim jarugama, nece on skoro, pogotov jer nije nesto osetljiv na pare. Ima jos sampionata gde bi mogao da se oproba, ali i dalje smatram da je on rodjen za F1. Jedino da ga neko ubedi, ali i to je vrlo malo verovatno, vazi za jako tvrdoglavog lika.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Hamilton zbog brata kreće na dalek put


                            Vozač Meklarena Luis Hamilton predstojećeg vikenda prevaliće dvadesetak hiljada kilometara, od Malezije do Britanije i nazad, kako bi prisustvovao debiju njegovog rođenog brata Nikolasa u Reno Klio kupu, ali i generalno u nekom zvaničnom takmičenju.

                            Šampion Formule 1 iz 2008. godine i drugoplasirani u uvodnoj trci sezone u Australiji, zajedno sa ocem Entonijem, bodriće mlađeg brata, inače obolelog od cerebralne paralize, a zatim će se vratiti u Maleziju i nastaviti sa pripremama za drugu treku sezone na stazi Sepang.

                            - Ja sam mu najbliža osoba, međutim, čak ni ja ne mogu da razumem kako je boriti se sa problemima kroz koje je on u životu prošao - rekao je Hamilton i dodao: - Toliko sam ponosan na njega. Ići ću da gledam kvalifikacije i trku koju će voziti, a onda se vraćam nazad u Maleziju. Mislim da će put biti zabavan, imaću prilike da pogledam "brdo" filmova.
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Nije mu to bas pametno, poremetice pripreme ekipe. Mislim, lepo je to, samo razmisljam logicno.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Od kada sam počeo da pratim F1 Montoya mi je bio omiljeni vozač. Kada je on otišao to postao Heidfeld, a od kada je on otišao nemam baš nekog omiljenog vozača.
                                Da li se konačno zna ko prenosi F1 sa prostora ex-yu?

                                Comment

                                Working...
                                X