Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vesti, opste F1 i autosport diskusije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Top 5 najboljih vozaca po meni su trenutno :

    1) Fernando Alonso ( Ne zato sto je moj omiljeni vozac , tukao Schumia 2005,2006 , poslao ga u penziju , 2008,2009 je isao do top 5 u kvalifikacijama , cak je osvojio pole i pobedio ... Renault je bio ocajan Grosejan ono vreme i Piquet nisu Q1 mogli proci , Alonso je bio blizu pole-a. Tako da definitivno najbolji vozac trenutno , uporediti proslu Massinu i njegovu sezonu u Ferrariju )
    2) Lewis Hamilton ( Po meni mozda jedan od top 5 talenta zadnjih 10 godina pored Alonsa , strasan vozac , ima zelju za voznjom , dobro kontrolise trku kad je u prilici i zna se snaci , u debitantskoj sezoni je za 1 bod ostao bez titule , imao je isto bodova kao jedan Alonso u istom bolidu ,stvarno svaka cast , ne simpatisem ga ali je odlican vozac )
    3) Sebastian Vettel ( Pobediti F1 trku u jednom Torro Rossu je sama rec - ODLICAN VOZAC. Bez obzira na kisu , ipak dobiti kvalifikacije bez obzira na uvete , respect ogroman. Odlicno se snalazi u teskim situacijama , da nije bilo kvarova na pocetku prosle sezone i jos u toku sezone pobeda bi bila ubedljivija , ne podnosim ga , ali vozac je prefenomenalan )
    4) Robert Kubica ( Sta reci , talenat , veliki talenat , secamo se cini mi se Kanade kada je pobedio ispred Nicka , samo nzm je li bila Canada kada je bio masovni sudar , ali ne samo to , pravio je odlicne rezultate u BMW-u , bio je 3 cini mi se 2-3 trke pre kraja kada je Hamilton osvojio 2008. Sto dokazuje kvalitetu ovog vozaca , pokazao je prosle godine u Renaultu ko je i sta je. )
    5) Nico Rosberg ( Kada bi vozio za McLaren ili Red Bull bio nesto kao Vettel , jednostavno nikako da mu sjedne kako treba u Mercedesu , u Williamsu je pravio rezultate solidne za Williams i onda jednostavno zablokirao , mislim da ce za 3-4 sezone da bude svetski prvak ... Ako naravno ne ode u neki slabiji tim. )
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Po meni nije,po mom misljenju Seb je najbolji uz Luisa,naravno i Sumija,mislim svi znaju da je za mene Fetel ipak najbolji!...
      Stvarno ne znam po cemu je Alonso ''bolji'' od Fetela,da ima jednu vise titulu ali Alonso je u F1 od 2001 a Fetel je svoju prvu f1 trku vozio 2007 godine,Alonso je odvozao 160 trka Fetel samo 63 a ima pola bodova u karijeri od Alonsovog broja bodova,drugo Fetel je tek skoro dobio sampionski bolid a Alonso ga je imao vise puta i u Meklarenu i tada u Renou 2006 i 2006,i prosle godine u Ferariju...Treba samo malo vremena i Fetel ce da prestigne Alonsa u svakom pogledu.
      <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
      *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
      *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
      LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
      Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
      JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

      sigpic

      Comment


      • Da Rozberg je sjajan vozac Nadam se da ce konacno dobiti neki dobar,pouzdan bolid,danas je bila trka iz pakla za Mercedes GP
        <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
        *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
        *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
        LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
        Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
        JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

        sigpic

        Comment


        • Najboljih 5 vozaca,ne racunajuci Sumija za mene su:

          1.Alonso-samo treba pogledati koliko pobjeda ima i sve je jasno,nekad pobjede vise govore od titula,zato ja smatram da Sumija niko nikad nece stici,ima nenormalan broj pobjeda.Alonsu dajte iole konkurentan bolid i on ce donijeti titulu,malo ko zna tako da cijedi bolid,a opet da ne preforsira masinu.

          2.Hamilton-vjerovatno najbrzi covjek svih vremena,usudicu se da ga stavim u isti kos sa Hakinenom koji je sto se te ciste,suve brzine tice bio broj jedan.Zeljan trkanja,uvijek i u svakom trenutku,kod njega nema taktiziranja,postujem!
          Ima veliki problem,ne zna limite bolida i unistava ga precesto,o gumama da ne pricam...

          3.Fetel-bice jedan od velikana najvjerovatnije,izuzetan talenat,kompletan vozac,samo jos malo da smanji agresivnost,ali i to dolazi na sovje!

          4.Veber-veliki radnik,iskusan,kao vino,s godinama je sve bolji.Pogledajte sta je uradio sa Minardijem i Jaguarom i sve je jasno o kakvom se vozacu radi!Ono sto je uradio prosle godine na Hungaru nikad zaboraviti necu,toliko krugova voziti na mekim komponentama i praviti razliku,svaka mu cast!

          5.Kubica-jedva cekam da ga vidim u nekom konkurentnom bolidu,na tehnickim zahtjevnim stazama njegov talenat dolazi najvise do izrazaja,tu pokazuje da nije sve do masine.
          sigpic

          Comment


          • Izvinjavam se sto se nas stream prekinuo na 60%, to su nas ovi sa ustream-a banovali. Nadam se da ste dotada uzivali. Sledecu trku cemo prenositi preko drugog sajta. Link cemo vam poslati blagovremeno
            JUST PUNK

            NO NATIONS
            NO RELIGION
            NO AUTHORITY

            And most of all PEACE


            Anarchy

            Comment


            • Po meni top 5 vozaca su:
              1. Vettel
              2. Alonso
              3. Kubica
              4. Hamilton
              5. Kobayashi
              JUST PUNK

              NO NATIONS
              NO RELIGION
              NO AUTHORITY

              And most of all PEACE


              Anarchy

              Comment


              • Tesko je porediti Fetela i Alonsa zbog iskustva i razlike u godinama.Alonso je tu vec 10 godina a Fetel 4 pa je mogao da uradi vise stvari.Opet,Fetel je uradio za svoje godine nesto sto nije nijedan vozac,ne mislim samo sto je najmladji sampion nego se generalno najbolje pokazao.Covek je uspeo da pobedi sa Toro Rosom.Ako cemo iskreno obojica su fenomenalni,sad neko vise voli jednog,neko drugog ali reci da neko od njih nije vozac ipo je smesno.Fetel je nevidjeni talenat,po meni moze da napravi vecu karijeru od Alonsa.Cini mi se da moze da izvuce vecu brzinu iz motora ali jos nije naucio da ga cedi kao Alonso.Naravno tu je i Hamilton sa njima a po meni i Kubica kog nema trenutno.Sumi je prica za sebe,mislim da ga nema potrebe ovde stavljati.
                sigpic

                Comment


                • Ljudi ovo je vrla zanimljiva tema o najboljim vozacima, da li ste da otvorimo poseban thread ili da se diskusija nastavi ovde?
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Jedna mala mozgalica, koje je boje broj 1 na logou F1 sampionata?

                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Pa crvene je boje koliko ja znam.

                      A inace za vozace ako hoces otvori temu,a mozemo i ovde postovati.Ti si mod pa biraj.
                      sigpic

                      Comment


                      • Crveno bele kao Zvezda
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Fora je sto vecina ne vidi belu jedinicu u sredini, ja prvi nisam video do skoro. Onda ce biti nova tema, sa sve anketom.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Hhaaha jeste jbt,ima bela 1 u sredini
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Originally posted by Raikkonen_Rossi_Vettel:) View Post
                              Po meni nije,po mom misljenju Seb je najbolji uz Luisa,naravno i Sumija,mislim svi znaju da je za mene Fetel ipak najbolji!...
                              Stvarno ne znam po cemu je Alonso ''bolji'' od Fetela,da ima jednu vise titulu ali Alonso je u F1 od 2001 a Fetel je svoju prvu f1 trku vozio 2007 godine,Alonso je odvozao 160 trka Fetel samo 63 a ima pola bodova u karijeri od Alonsovog broja bodova,drugo Fetel je tek skoro dobio sampionski bolid a Alonso ga je imao vise puta i u Meklarenu i tada u Renou 2006 i 2006,i prosle godine u Ferariju...Treba samo malo vremena i Fetel ce da prestigne Alonsa u svakom pogledu.


                              Ps. Evo i mene ovdje, poceh i F1 da pratim.. Nadam se lijepom druzenju kao i na ostalim pdf-ima
                              Mistakes make us who we are.

                              Comment


                              • Miss pocela da me prati
                                Jos samo da se aktiviras za fudbal i fudbalsku ligu
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X