Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vesti, opste F1 i autosport diskusije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja sam gledao preko huntera do 30.kruga , prvo sam vas slusao ali me zivciralo ono u mikrofon zujanje , pa sam prebacio na huntera i pukne mi konekcija na 30-om i otisao u dnevni i do kraja gledao na RTL-u ... Sta se desilo ?
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • trivun legenda najveca ...poz brate bilo je dobro

      Comment


      • nemjte samo reci da ce da bude dobra sezona, ja mislim da ce da vettel da oduva sve druge, koncentrisan je decka i mu super ide ja sam gledao na BBc stream super su komentatori i mnogo prenasaju ali ako znas malo nemackoga RTL su the best mislim i u makedoniju niko ne prenosi
        Last edited by malimali; 27-03-11, 12:05.
        Motogp, F1, Superbike

        Comment


        • Hrvatska zakupila prenose i pocet ce se pustati od sledece trke na TV-u. 10 tv kuca je zajedno platilo i prenosit ce Nadam se da ce jedna od tih televizija biti Nova,Rtl ili neki HRT
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Originally posted by MikoSurvivor View Post
            Jao cuti kada je Vettel uzeo titulu dobio sam nervni slom , nervirao se , 2 flase izbacio kroz 6 sprat sa balkona xD ... Moze malo opis kako radite od kuce , da se ja ukljucim od Malezije , ako ti kazem da ti pratim sve moguce sportove a da mi je F1 omiljeni onda znas ...
            HAHAHA kod mene obrnuto kada je Fetel osvojio titulu ja sam skakala od srece i plakala,jedan od najsrecnijih dana u mom zivotu,prvo kada je Kimi osvojio titulu i sada Seb <3
            <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
            *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
            *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
            LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
            Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
            JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

            sigpic

            Comment


            • @Miko

              Imas u postu negde pre, od juce, to je 10 lokalnih televizija, tako da mi necemo moci da gledamo. Ali je zanimljiv projekat, prvi put vidim ovako nesto.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Gledam ja F1 na RTL-u(nasao ga nekako) i cudim se ljudi na svakih 5 minuta reklame pustaju,jedno 15 krugova nisam gledao samo zbog reklama,ali ajde da traju ono 1-2 minuta,ali traju po 5-6 minuta i odu 3-4 kruga.
                Bas je glupo
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Originally posted by bice View Post
                  Gledam ja F1 na RTL-u(nasao ga nekako) i cudim se ljudi na svakih 5 minuta reklame pustaju,jedno 15 krugova nisam gledao samo zbog reklama,ali ajde da traju ono 1-2 minuta,ali traju po 5-6 minuta i odu 3-4 kruga.
                  Bas je glupo
                  Kako sam se i ja bio iznervirao u vezi toga.Moram sam da upalim racunar i da gledam preko stream dok traju reklame.

                  Vettel nedstizan,samo se mogu nadati da njegov bolid nece biti ovakav tokom cijele sezone,govorim njegov posto je evidentno da on ima brzi bolid od Webbera

                  Ferrari je mogao i bolje da prodje,Alonoso je mogao da bude na postolju da su izabrali taktiku 2 odlaska u box.Ali me bode u oci da prate Webera po boxovima,cim Weber u box odmah Alonso za njim.
                  Ferrari se mora popraviti ako hoce titulu i vjerujem da ce tako i da bude,4.mjesto nije lose,to se moze sve promjeniti u jedno utrci.

                  Utrka nije nesto bila ako se oduzme prvih 10 krugova da kazem,tada je bilo pakleno,ali daleko od toga da se nije mogla gledati.

                  Comment


                  • @ FC NADAL Da da evo opet prica o tome da Fetel ima brzi bolid od Vebera ... Imaju isti bolid pocetak je sezone samo Fetel zna bolje da ga koristi,zasto niko ne prizna to nego uvek idete na pricu da je favorizovan da ima bolji,brzi bolid a niko ne gleda koliko je mehanickih kvarova imao prosle sezone...
                    <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
                    *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
                    *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
                    LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
                    Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
                    JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

                    sigpic

                    Comment


                    • ni govora o tome da je vettel favorizovan,momak je jednostavno fantastican,samo sto to niko nece da prihvati,a webber ne moze ni da mu primirise,dakle svaka cast vettelu,a sto se tice trke bila je srednja ali mi je najvise zao sto nije doslo do duela izmedju vettela i hamiltona bio sam se ponadao kad je hamilton smanjio na 1 sekundu da ce se malo boriti ali nista,sta da se radi

                      Comment


                      • Vettel je mnogo bolji i talentovaniji vozac od Webbera, mozda je najtalentovaniji u F1 uz Hamija i Alonsa, tu nema price, ali treba li da vas podetim na britanski GP i slucaj ,,prednje krilo``. On je prvi vozac i nije iskljuceno da ponekad bude favorizovan, isplatljivije je ulagati u njega. Ipak, samo lud covek bi favorizovao jednog od dva konkurentna vozaca u prvoj trci, a Horner je sve samo ne lud, naprotiv.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Pa nervira me sto skoro svi ovde koji navijaju za nekog drugog pricaju kako Fetel ima bolji i brzi bolid bla bla... Fetel je po mom misljenju najbolji vozac f1 trenutno uz Luisa Hamiltona,naravno Sumi je tu ali on je po meni druga generacija i klasa koju ce nadam se Fetel dostici jednog dana jer zasluzuje ali treba mnogo da se dostigne jedan Sumaher!
                          Titulu je osvojio na fenomenalan nacin,nadam se da ce tako i nastaviti da ih redja,NAPRED FETEEEL!!! <3
                          <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
                          *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
                          *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
                          LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
                          Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
                          JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

                          sigpic

                          Comment


                          • Definitivno da niko nije favoriziran ni Webber ni Vettel , samo je Vettel mnogo talentovaniji vozac od Webbera , da Vettela stavite u Williams iz 2006 sigurno bi osvojio vise od 7 bodova koliko je Webber tada osvojio tako da kvaliteta se ne moze porediti , Vettel je bar 5 puta kvalitetniji od Webbera.
                            Webber ima 34 godina a Vettel 23 , dobro sada , Schumi je sa 34-35 jos osvajao.
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Pa to i ja kazem ali... Veber je po mom misljenju prosecan skroz vozac za klasu nize od npr Fetela i Luisa,Kubice,jedino sto ima dobar bolid,npr da ga stavimo u Reno sada bio bi tamo oko 10-og mesta a Fetel verujem da ne bi!
                              <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
                              *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
                              *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
                              LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
                              Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
                              JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Raikkonen_Rossi_Vettel:) View Post
                                Pa nervira me sto skoro svi ovde koji navijaju za nekog drugog pricaju kako Fetel ima bolji i brzi bolid bla bla... Fetel je po mom misljenju najbolji vozac f1 trenutno uz Luisa Hamiltona,naravno Sumi je tu ali on je po meni druga generacija i klasa koju ce nadam se Fetel dostici jednog dana jer zasluzuje ali treba mnogo da se dostigne jedan Sumaher!
                                Titulu je osvojio na fenomenalan nacin,nadam se da ce tako i nastaviti da ih redja,NAPRED FETEEEL!!! <3
                                Kada govorimo ko je najbolji vozac,ne gledajuci bolid a ne racunajuci Sumija.Alonso je tu sigurno najbolji a rame uz njega je Hamilton.

                                Comment

                                Working...
                                X