Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vesti, opste F1 i autosport diskusije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja sam gledao preko RTLa i slika je stvarno vrhunska,a onaj program koji "nabavi" UK IP je fantastican,kao i BBC stream
    sigpic

    Comment


    • Izgleda da ce Hrvati ipak gledati Formulu, ali na 10 lokalnih stanica koje su napravile neku vrstu konglomerata... Sjajna ideja, dele troskove, a prihod od reklamiranja ce biti veliki. Plus, imaju veliku rupu u programima, pa ce moci da imaju dobre dugacke emisije. Svaka cast za poduhvat, ovde svi dobijaju ,FOM dobija pare, stanice prihod od reklama i marketing, posto ne sumnjam da ce ovo naici na odjek u siroj javnosti a gledaoci prenosi, mozda i bolje nego da radi HRT. Operise se nekom cifrom od oko pola miliona eura. Nazalost, mi necemo imati nista od toga, jer ne primamo te stanice
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • ljudi sto se mene i lorenzo fana tice sve je spremno sve generalne probe bile su uspesne,sutra cemo ja i on poceti u 7:30 sa studiom F1,pa ko zeli da nas gleda zna gde nas moze naci

        Comment


        • Ja nemam RTL sad videh,imam sport1.Vlatko jesi gledao RTL preko satelita?Izgleda da moram da palim komp da slusam vas dvoijcu momci
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Originally posted by trivun View Post
            ljudi sto se mene i lorenzo fana tice sve je spremno sve generalne probe bile su uspesne,sutra cemo ja i on poceti u 7:30 sa studiom F1,pa ko zeli da nas gleda zna gde nas moze naci
            Momci uz vas smo.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Gde vas mozemo naci nemam pojma , ako mislite na sportklub ? lol "?
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • http://www.ustream.tv/channel/f1-live-2011#

                Imas vec na par mesta na forumu, ali nema veze jos jednom Dobrodosao
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Od kuce komentarisete ?? U koliko pocinje emitovanje ? Kroz neku sledecu trku bi se i ja ukljucio u komentarisanje ))) Znam mnogo o F1
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Originally posted by MikoSurvivor View Post
                    Od kuce komentarisete ?? U koliko pocinje emitovanje ? Kroz neku sledecu trku bi se i ja ukljucio u komentarisanje ))) Znam mnogo o F1
                    Takvi nam trebaju. Koliko razumem da, njih dvojica komentarisu od kuce, sutra pocinju pola sata pre pocetka trke. Malo cemo gledati da aktiviramo ovaj pdf, sad sam ja moderator ovde, bice novih tema, nadam se da ces ucestvovati. A to sto navijas za Alonsa je ubedljivo najveci plus
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Pomoci cu ti ako ti treba sta,ja sam takodje veliki fan F1..
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Jao cuti kada je Vettel uzeo titulu dobio sam nervni slom , nervirao se , 2 flase izbacio kroz 6 sprat sa balkona xD ... Moze malo opis kako radite od kuce , da se ja ukljucim od Malezije , ako ti kazem da ti pratim sve moguce sportove a da mi je F1 omiljeni onda znas ...
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Trka je bila monotona za mene ... Vettel celom trkom drzao vodstvo , ocekivao sam da ce ga Hamilton napasti jer je dobar dio prvog dela trke imao 3 sekunde iza njega pa je napravio sekundu brzi krug i dosao na 1.5sec ali nista. Petrov odlican 3. Svaka cast ! Alonso tek 4 , Webber 5.
                          Najbolju taktiku po meni je imao Perez , jedan odlazak u box i na kraju do 7.pozicije , svaka cast
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Ljudi,
                            hajde samo jedna usluga. Ako cemo pricati o trkama, radite to u temi koja je za to predvidjena. Ovo je za opste diskusije. Tako cemo se lakse snalaziti. Bice tema za svaku trku, obecavam. Hvala.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • ljudi zao nam je znamo da nije ispalo onako kako ste se nadali, ali probali smo nase najbolje, usput hvala onima koji su nas gledali

                              Comment


                              • Poslao sam i Lorencu na pp bili ste dobri, steta. Bitno je da ste vi pokusali za razliku od nasih vajnih nacionalnih emitera.
                                Last edited by Nebojsa; 27-03-11, 09:50.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X