Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vesti, opste F1 i autosport diskusije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Formula 1

    A to nikad nisam priznavao,kako to da je Kimi imao problema sa bolidom,a Montoja nije ili pak Masa.Jerdnostavno neko vise,neko manje forsira,desi se kvar,ali sto je previse,previse je.Kako to da Mark nije imao toliko problema?Ono sto svi znamo i sto je cinjenica je da je RB imao najbolji paket,ubjedljivo su najkvalitetniji bolid imali @(*6sd$%
    sigpic

    Comment


    • Re: Formula 1

      [quote author=Vladan link=topic=2406.msg218739#msg218739 date=1293476743]
      A to nikad nisam priznavao,kako to da je Kimi imao problema sa bolidsom,a Montoja nije ili pak Masa.Jerdnostavno neko vise,neko manje forsira,desi se kvar,ali sto je previse,previse je.Kako to da Mark nije imao toliko problema?Ono sto svi znamo i sto je cinjenica je da je RB imao najbolji paket,ubjedljivo su najkvalitetniji bolid imali @(*6sd$%
      [/quote]
      Masa i Weber su babe. Montoja je tada samo imao srece. Da je Fernandu dva puta stao motor dok je bio na vodecoj poziciji on bi napravio takav skandal, a sta je Seb uradio, cutao i uzeo titulu &+I}\ .
      *%54a Pravda za Vetela i Kimija
      JUST PUNK

      NO NATIONS
      NO RELIGION
      NO AUTHORITY

      And most of all PEACE


      Anarchy

      Comment


      • Re: Formula 1

        [quote author=Lorenzo-fan link=topic=2406.msg218177#msg218177 date=1293356696]
        Koliko si titula uzeo. Ja jednu pod easy i sad pod hard sam na pragu druge
        [/quote]


        Koliko si izabrao da ti traje karijera?

        Comment


        • Re: Formula 1

          Montoja nije bio los vozac.Ali je imao dobar bolid u tada odlicnom Willijamsu. %QWT&W
          A onda je odjednom resio da odustane od F1 i ode u WRC ja mislim. (%fsd%&j
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Re: Formula 1

            Ma kakav WRC,ne bi on tamo imao sta da trazi,u Nascar je otisao @(*6sd$%
            sigpic

            Comment


            • Re: Formula 1

              Da u Nascar #%d* #%d* #%d* Kimi je u WRC. $#^%RT $JS}| $JS}| $JS}|
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Re: Formula 1

                [quote author=FC Nadal link=topic=2406.msg218843#msg218843 date=1293487761]
                [quote author=Lorenzo-fan link=topic=2406.msg218177#msg218177 date=1293356696]
                Koliko si titula uzeo. Ja jednu pod easy i sad pod hard sam na pragu druge
                [/quote]


                Koliko si izabrao da ti traje karijera?
                [/quote]
                7 sezona. Prvu sam vozio sa Lotusom, a ovu drugu sa Mcl ( morao sam da ih prihvatim, koga drugog Reno, Fors Iniju ili Sauber ) . Sad se nadam da ce mi Red Bul ili Ferari ponuditi
                JUST PUNK

                NO NATIONS
                NO RELIGION
                NO AUTHORITY

                And most of all PEACE


                Anarchy

                Comment


                • Re: Formula 1

                  slazem se sa vladano nije uvek auto kriv za kvarove neko forsira vise neko manje i cinjenica je da je red bull imao ubedljivo najbrzi bolid uzeli su 15 pol pozicija sto je nenormalno vettel je ove godine sjajno vozio i dosao do zasluzenu titule ali ne mislim da ce vettel da ih razbije sledece godine daleko od toga mislim da ce da bude velika borba izmedju njih petorice

                  Comment


                  • Re: Formula 1

                    [quote author=trivun link=topic=2406.msg218946#msg218946 date=1293542311]
                    slazem se sa vladano nije uvek auto kriv za kvarove neko forsira vise neko manje i cinjenica je da je red bull imao ubedljivo najbrzi bolid uzeli su 15 pol pozicija sto je nenormalno vettel je ove godine sjajno vozio i dosao do zasluzenu titule ali ne mislim da ce vettel da ih razbije sledece godine daleko od toga mislim da ce da bude velika borba izmedju njih petorice
                    [/quote]
                    Petorice kazes. Nemoj da zaboravis na Mercedes
                    JUST PUNK

                    NO NATIONS
                    NO RELIGION
                    NO AUTHORITY

                    And most of all PEACE


                    Anarchy

                    Comment


                    • Re: Formula 1

                      pa sad pitanje je koliko ce biti brzi jako ce se poboljsati ali poboljsace se i ostali

                      Comment


                      • Re: Formula 1

                        [quote author=Lorenzo-fan link=topic=2406.msg218876#msg218876 date=1293518913]

                        7 sezona. Prvu sam vozio sa Lotusom, a ovu drugu sa Mcl ( morao sam da ih prihvatim, koga drugog Reno, Fors Iniju ili Sauber ) . Sad se nadam da ce mi Red Bul ili Ferari ponuditi
                        [/quote]


                        I ja sam 7 sezona,ali brate bas je tesko. fghj48d Pogotovo kvalifikacije,malo presjeces sikanu odmah ne vazeci krug, #%d*
                        I da htio sam da te pitam,da li igras da ukljucenim breaking assist?Ili sam kocis?

                        Comment


                        • Re: Formula 1

                          Velika glupost i u F1,a nazalost sve vise i u MotoGP je sto puno znaci masina i mozes da si najbolji,ako nemas kvalitetan bolid ne mozes nista da uradis.Pogledajte rezultate Alonsa iz 2009,pa neko ko je tad poceo da prati je mislio da nema pojma da vozi.

                          A sto se tice ovoga jeste RB imao najjaci paket,ali opet nikako se ne moze reci da Vettel nije zasluzio tu titulu.On mora da nauci i da stedi bolid,ali mlad je ima vremena,a ovo sto je do sada prikazao za ovih par godina je fenomenalno.Alonso da je imao takve kvarove,kakav je sigurno bi se zalio i u 2011 vec potpisao ugovor sa novim timom,a Vettel je vec bio otpisan od strane mnogih iz borbe za titulu i ipak se borio do kraja i dosao do nje,tako da kapa dole.Uostalom,Alonso se 40 krugova vukao iza Petrova,a u par navrata je mogao da ga obidje tako da nema tu sta mnogo da se prica.
                          sigpic

                          Comment


                          • Re: Formula 1

                            [quote author=FC Nadal link=topic=2406.msg218973#msg218973 date=1293551522]
                            [quote author=Lorenzo-fan link=topic=2406.msg218876#msg218876 date=1293518913]

                            7 sezona. Prvu sam vozio sa Lotusom, a ovu drugu sa Mcl ( morao sam da ih prihvatim, koga drugog Reno, Fors Iniju ili Sauber ) . Sad se nadam da ce mi Red Bul ili Ferari ponuditi
                            [/quote]


                            I ja sam 7 sezona,ali brate bas je tesko. fghj48d Pogotovo kvalifikacije,malo presjeces sikanu odmah ne vazeci krug, #%d*
                            I da htio sam da te pitam,da li igras da ukljucenim breaking assist?Ili sam kocis?
                            [/quote]
                            Sve ugaseno jedino je tyer usage ukljucen i traction control na Medium.
                            U kojem si timu
                            JUST PUNK

                            NO NATIONS
                            NO RELIGION
                            NO AUTHORITY

                            And most of all PEACE


                            Anarchy

                            Comment


                            • Re: Formula 1

                              [quote author=caniggia7 link=topic=2406.msg218981#msg218981 date=1293554023]
                              Velika glupost i u F1,a nazalost sve vise i u MotoGP je sto puno znaci masina i mozes da si najbolji,ako nemas kvalitetan bolid ne mozes nista da uradis.Pogledajte rezultate Alonsa iz 2009,pa neko ko je tad poceo da prati je mislio da nema pojma da vozi.

                              A sto se tice ovoga jeste RB imao najjaci paket,ali opet nikako se ne moze reci da Vettel nije zasluzio tu titulu.On mora da nauci i da stedi bolid,ali mlad je ima vremena,a ovo sto je do sada prikazao za ovih par godina je fenomenalno.Alonso da je imao takve kvarove,kakav je sigurno bi se zalio i u 2011 vec potpisao ugovor sa novim timom,a Vettel je vec bio otpisan od strane mnogih iz borbe za titulu i ipak se borio do kraja i dosao do nje,tako da kapa dole.Uostalom,Alonso se 40 krugova vukao iza Petrova,a u par navrata je mogao da ga obidje tako da nema tu sta mnogo da se prica.
                              [/quote]
                              Ma niko ne kaze da je nezasluzeno,meni je najjace kad dodju likovi koji pojma nemaju o Formuli i kazu kako treba imati dobar bolid i lagano se odvozi sat i po i stize do pobjede.E kad bi to bilo tako,kolika je koncentracija potrebna,kolika i mentalna i fizicka pripremljenost,koliko se samo energije potrosi..Ali ne moze se uvijek kriviti losa sreca i maler,jer vozac mora da zna limite svog bolida,Kimi ih nikad nije znao,Fetel je druga prica on je mlad i on ce nauciti,vec sad je daleko ispred Kimija sto se mene tice,dzaba brzina ako na kraju nema rezultata.Zna se koji vozac je mogao da izvuce najvecu brzinu iz bolida,Mika Hakinen,ali je znao granice svog bolida,niko nikad nije cijedio bolid kao Sumi,ali opet nikad nije pretjerivao...
                              sigpic

                              Comment


                              • Re: Formula 1

                                [quote author=Lorenzo-fan link=topic=2406.msg219013#msg219013 date=1293558399]

                                Sve ugaseno jedino je tyer usage ukljucen i traction control na Medium.
                                U kojem si timu
                                [/quote]


                                Ja igram jos prvu sezonu,dosao sam tamo do VN Italije,nesto nisam igrao u zadnje vrijeme nisam imao vremena,sada opet krecem. $a$7#

                                Comment

                                Working...
                                X