Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vesti, opste F1 i autosport diskusije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Formula 1

    Koliko si titula uzeo. Ja jednu pod easy i sad pod hard sam na pragu druge
    JUST PUNK

    NO NATIONS
    NO RELIGION
    NO AUTHORITY

    And most of all PEACE


    Anarchy

    Comment


    • Re: Formula 1

      http://f1-serbia.com/vesti/1937-alon...u-ferrari.html
      Nije Nando toliki supak kao sto vi govorite, a to mora da bi bilo extra Vetel i Alonso u jednom timu.
      JUST PUNK

      NO NATIONS
      NO RELIGION
      NO AUTHORITY

      And most of all PEACE


      Anarchy

      Comment


      • Re: Formula 1

        [quote author=Lorenzo-fan link=topic=2406.msg218624#msg218624 date=1293455421]
        http://f1-serbia.com/vesti/1937-alon...u-ferrari.html
        Nije Nando toliki supak kao sto vi govorite, a to mora da bi bilo extra Vetel i Alonso u jednom timu.
        [/quote]
        To bi bio uzasan tim,Alonso zeli da bude uvek prvi u timu i da mu sve bude podredjeno evo od kada je u f1 je tako,prvo u mc-larenu je imao sukobe sa luisom,mrzeli su se kao nista i verovatno se i sada ne podnose ali nece da prizna ni jedan,zatim u renou sa pikeom ponovo decko je izbacen iz f1 zbog njega i lazova iz renoa,pa sada sa masom.To sve govori alonso hoce da vodi glavnu rec a Fetel nije Masa i nece mu to dozvoliti,bice jedno 5x gore nego scenario Fetel-Veber ove godine &+I}\
        <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
        *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
        *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
        LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
        Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
        JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

        sigpic

        Comment


        • Re: Formula 1

          Ja bi iskreno to donekle ivoleo,jer Ferrari nisam siguran da bi smeo da Vettela bas tako ostavi kao 2. vozaca,jer nisu maloumni i znaju koliko Vettel moze,a sa druge strane ne bi imao ko da se sklanja Alonsu.
          sigpic

          Comment


          • Re: Formula 1

            Ja ne bih nikako volela da vettel ode u ferari iz rbr-a...Ok ,ece imati ko da se sklanja alonsu ali mozes misliti koliko ce se oni mrzeti i svadjati da kazemo.Pogledaj sta se desava sa fetelom i veberom e to je samo milimetarski delic onoga sta ce biti izmedju seba i alonsa ako dodje do toga da voze zajedno za ferari!
            <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
            *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
            *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
            LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
            Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
            JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

            sigpic

            Comment


            • Re: Formula 1

              [quote author=Raikkonen_Rossi_Vettel link=topic=2406.msg218684#msg218684 date=1293464895]
              Ja ne bih nikako volela da vettel ode u ferari iz rbr-a...Ok ,ece imati ko da se sklanja alonsu ali mozes misliti koliko ce se oni mrzeti i svadjati da kazemo.Pogledaj sta se desava sa fetelom i veberom e to je samo milimetarski delic onoga sta ce biti izmedju seba i alonsa ako dodje do toga da voze zajedno za ferari!
              [/quote]
              Pa bas zato ce i biti zanimljivo,taman ce Seb da mu objasnjava neke stvari. @(*6sd$%
              sigpic

              Comment


              • Re: Formula 1

                ja kao neko sa strane takodje ne bih voleo da vettel predje u ferari jer ne vidim razlog da predje u ferari,sasvim mu dobro ide u red bullu cak je osvojio i titulu jedino zbog sponzora mozda ode u ferari a i mislim da ce red bull jos neko vreme imati najbrzi auto

                Comment


                • Re: Formula 1

                  [quote author=trivun link=topic=2406.msg218703#msg218703 date=1293469353]
                  ja kao neko sa strane takodje ne bih voleo da vettel predje u ferari jer ne vidim razlog da predje u ferari,sasvim mu dobro ide u red bullu cak je osvojio i titulu jedino zbog sponzora mozda ode u ferari a i mislim da ce red bull jos neko vreme imati najbrzi auto
                  [/quote]
                  Ma ne bi ni ja,dobro mu je,ali ako bude otisao ne vidim zasto je to lose,bice bas zanimljivo.
                  sigpic

                  Comment


                  • Re: Formula 1

                    Ja bih najvise voleo da Vettel predje u Mercedes.On i Schumi bi bili odlican tandem $a$7#
                    sigpic

                    Comment


                    • Re: Formula 1

                      [quote author=trivun link=topic=2406.msg218703#msg218703 date=1293469353]
                      ja kao neko sa strane takodje ne bih voleo da vettel predje u ferari jer ne vidim razlog da predje u ferari,sasvim mu dobro ide u red bullu cak je osvojio i titulu jedino zbog sponzora mozda ode u ferari a i mislim da ce red bull jos neko vreme imati najbrzi auto
                      [/quote]
                      I ja mislim da mu je najbolje tamo dje je trenutno,imaju najbolji paket,ne vidim kako ce se to promijeniti u narednih par godina,bice konkurentni,sta ce mu da ide u novi tim,a pitanje je bi li tim stao iza njega.A i svi koji misle da bi on Alonsu objasnjavao neke stvari grdno se varaju $8#a
                      sigpic

                      Comment


                      • Re: Formula 1

                        [quote author=Vladan link=topic=2406.msg218711#msg218711 date=1293470243]

                        I ja mislim da mu je najbolje tamo dje je trenutno,imaju najbolji paket,ne vidim kako ce se to promijeniti u narednih par godina,bice konkurentni,sta ce mu da ide u novi tim,a pitanje je bi li tim stao iza njega.A i svi koji misle da bi on Alonsu objasnjavao neke stvari grdno se varaju

                        [/quote]


                        Zar je to neko i pomislio?! I#^@8

                        Comment


                        • Re: Formula 1

                          Vettel samo da ga zdravlje posluzi i imace vecu karijeru od Alonsa ladno.
                          sigpic

                          Comment


                          • Re: Formula 1

                            Ja sam to pomislila i mislim i dalje,kada su skoro svi rekli da ce alonso osvojiti titulu ja sam rekla da ce fetel i tako je i bilo,i decko je najneiskusniji od njih 5 sto su se borili ove sezone za titulu a i prosle i pored onoliko pehova i gresaka osvojio je titulu i to sa ok prednoscu,nije bio 1 ili 2,3 boda! Fetel ce razvaliti sve narednih godina cekajte i vdecete
                            <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
                            *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
                            *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
                            LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
                            Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
                            JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

                            sigpic

                            Comment


                            • Re: Formula 1

                              S tim sto zaboravljas cinjenicu da je imao bolid koji je koplje ispred drugih bio,Alonso bi sa takvim bolidom tri trke pred kraj osigurao titulu u to sam ubijedjen @(*6sd$%
                              Fetel moze biti jedan od najvecih,ali polako jos je rano %QWT&amp;W
                              sigpic

                              Comment


                              • Re: Formula 1

                                [quote author=Vladan link=topic=2406.msg218733#msg218733 date=1293475669]
                                S tim sto zaboravljas cinjenicu da je imao bolid koji je koplje ispred drugih bio,Alonso bi sa takvim bolidom tri trke pred kraj osigurao titulu u to sam ubijedjen @(*6sd$%
                                Fetel moze biti jedan od najvecih,ali polako jos je rano %QWT&amp;W
                                [/quote]
                                Za bolid ne mozes nista da mu kazes. Izgubio je vise od 60 bodova zbog nepouzdanog bolida, da se to desilo Alonsu ili Hamiltonu oni bi se vec predali i na kraju sezone napustili tim. Vetel je tamo najbolji vozac i po meni jedini koji bi ga mozda pobedio kad bi bili u istom timu je Kimi.
                                JUST PUNK

                                NO NATIONS
                                NO RELIGION
                                NO AUTHORITY

                                And most of all PEACE


                                Anarchy

                                Comment

                                Working...
                                X