Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vesti, opste F1 i autosport diskusije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Formula 1

    Odlaskom Schumija ceo Ferari se raspada.
    U svim segmentima.
    Pocevsi od smesnih pit stopova, taktika za trku, tehnologije .... a sad su postali predmet sprdacine. A samo pre neku godinu, bili su tim cije ime je ulivao strah i tradicijom i organizacijom.

    Sad se vise bave tastinom i punjenjem zute stampe nego ozbiljnim trkanjem.
    Obziorm da se svi fuzionisu i jacaju pozicije, ne pise im se dobro.

    Comment


    • Re: Formula 1

      Nije to samo zbog Sumija,nego sto su Italijani glavni,nema vise Brona,nema Toda,pad je bio tako ocekivan @(*6sd$%
      sigpic

      Comment


      • Re: Formula 1

        Ma hteo sam da napisem "od odlaska" Schumija.
        U principu odlazak Schumija i Toda su problem. Pre svega zbog discipline.

        Comment


        • Re: Formula 1

          Da,da,pa jbg kad vrate Engleze,Francuze i Njemce mozda ce se vratiti na staze stare slaveItalijani bas i nisu presposobni $#^%RT
          sigpic

          Comment


          • Re: Formula 1

            [quote author=Vladan link=topic=2406.msg213482#msg213482 date=1292187716]
            Da,da,pa jbg kad vrate Engleze,Francuze i Njemce mozda ce se vratiti na staze stare slaveItalijani bas i nisu presposobni $#^%RT
            [/quote]
            Pod tim Nemce verovatno si mislio na Vetela
            JUST PUNK

            NO NATIONS
            NO RELIGION
            NO AUTHORITY

            And most of all PEACE


            Anarchy

            Comment


            • Re: Formula 1

              Ma vozaca imaju,samo sto im je taktika bila nenormalna na zadnjoj trci #%d*
              sigpic

              Comment


              • Re: Formula 1



                [quote author=Vladan link=topic=2406.msg213508#msg213508 date=1292191108]

                Ma vozaca imaju,samo sto im je taktika bila nenormalna na zadnjoj trci #%d*
                [/quote]


                To nikad necu prezaliti. +-*^%* Kakvi su levati ispali na zadnjoj utrci to je strasno,i upropastili cijelu sezonu,ali ja mislim da su glavni ljudi u Ferrariju ispunili cilj za zadnju utrku,"biti ispred Webbera" -E)%&4 #%d*

                Comment


                • Re: Formula 1

                  [quote author=caniggia7 link=topic=2406.msg213242#msg213242 date=1292166623]
                  [quote author=Raikkonen_Rossi_Vettel link=topic=2406.msg213068#msg213068 date=1292113818]
                  Po meni je to veberovo ne propustanje tj ''karakter'' ustvari ljubomora na fetela tj mrznja prema fetelu a ne karakter...A Alonso nema karakter odavno tj nikada ga nije ni imao!
                  [/quote]
                  E sad si ga odvalila nacisto.Pazi,ne valja ti Alonso koji pobedjuje pomocu timskih naredbi,ne valja ti Massa koji ga pusta i Webber koji ne pusta Vettela.Razumem za Massu i Alonsa,ni ja to ne volim,ali Webber je covek vozio svoju trku i ti mu i to zameras.Kako nisi zamerila Petrovu kad je vozio svoju trku?Naravno,jer je to islo u korist vozaca za kog ti navijas.Webberu svaka cast na tome,to je trkanje,a to sto ti navijas za Vettela je nesto drugo.Navijam i ja,pa opet cenim kad neki drugi vozac napravi potez vredan pomena.
                  [/quote]
                  Ja nisam rekla da mi Masa ne valja ja sam branila Masu malo vrati na ranije postove pa ces videti,Vebera i Alonsa ne volim ni kao ljude ni kao vozace i gotovo!
                  <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
                  *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
                  *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
                  LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
                  Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
                  JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

                  sigpic

                  Comment


                  • Re: Formula 1

                    [quote author=Raikkonen_Rossi_Vettel link=topic=2406.msg213633#msg213633 date=1292251245]
                    Ja nisam rekla da mi Masa ne valja ja sam branila Masu malo vrati na ranije postove pa ces videti,Vebera i Alonsa ne volim ni kao ljude ni kao vozace i gotovo!
                    [/quote]
                    Pa eto ti branis Massu koji vozi ko da ne kazem sta,a Webber koji se trka kako treba uopste ne valja.Gde je tu logika?
                    sigpic

                    Comment


                    • Re: Formula 1

                      [quote author=caniggia7 link=topic=2406.msg213642#msg213642 date=1292252236]
                      [quote author=Raikkonen_Rossi_Vettel link=topic=2406.msg213633#msg213633 date=1292251245]
                      Ja nisam rekla da mi Masa ne valja ja sam branila Masu malo vrati na ranije postove pa ces videti,Vebera i Alonsa ne volim ni kao ljude ni kao vozace i gotovo!
                      [/quote]
                      Pa eto ti branis Massu koji vozi ko da ne kazem sta,a Webber koji se trka kako treba uopste ne valja.Gde je tu logika?
                      [/quote]
                      Ja branim Masu jer je stvarno dobrica od coveka i radi za tim ne kazem da je dobro to sto je propustio Alonsa ali on radi sve da ne pravi skandale svom timu dok Veber kuka i svaki dan izmislja nove &#039;&#039;zavere&#039;&#039; tima protiv njega.Drugo nisam ja takva osoba da ako nekog ne volim ne umem da pohvalim nesto sto je uradio a da je dobro nego po mom misljenju Mark nije uradio nista specijalno vredno divljenja.Ponavljam to je moje misljenje evo npr ja iako ne volim Lorenza ne mogu da poreknem da je dobar vozac,a ranije kada sam mrzela Hamiltona i dalje sam govorila da je zver od vozaca znaci nisam od onih osoba koje hvale samo one za koje navijaju a svi ostali nemaju pojma!
                      <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
                      *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
                      *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
                      LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
                      Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
                      JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

                      sigpic

                      Comment


                      • Re: Formula 1

                        [quote author=trivun link=topic=2406.msg213326#msg213326 date=1292174031]
                        shvatio sam da je za 15 miliona godisnje a ja ferari nikad nisam ni voleo jedini koga postujem a ko je vozio za ferari je raikonen
                        [/quote]
                        Moj covek +*@WT*48* &amp;^@4( $%&amp;5@$A
                        <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
                        *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
                        *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
                        LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
                        Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
                        JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

                        sigpic

                        Comment


                        • Re: Formula 1

                          hehehehheheheh tako je @R&amp;}* $8#a +*@WT*48*

                          Comment


                          • Re: Formula 1

                            [quote author=Raikkonen_Rossi_Vettel link=topic=2406.msg213663#msg213663 date=1292258047]
                            Ja branim Masu jer je stvarno dobrica od coveka i radi za tim ne kazem da je dobro to sto je propustio Alonsa ali on radi sve da ne pravi skandale svom timu dok Veber kuka i svaki dan izmislja nove &#039;&#039;zavere&#039;&#039; tima protiv njega.Drugo nisam ja takva osoba da ako nekog ne volim ne umem da pohvalim nesto sto je uradio a da je dobro nego po mom misljenju Mark nije uradio nista specijalno vredno divljenja.Ponavljam to je moje misljenje evo npr ja iako ne volim Lorenza ne mogu da poreknem da je dobar vozac,a ranije kada sam mrzela Hamiltona i dalje sam govorila da je zver od vozaca znaci nisam od onih osoba koje hvale samo one za koje navijaju a svi ostali nemaju pojma!
                            [/quote]
                            Pa da li treba biti dobrica za ovakav sport?Webber je uradio nesto sto 90% vozaca ne bi.Ne volim ga ni ja ali ga mnogo vise postujem sada nego Massu,uostalom i zasluzio je.S obzirom kakav je danas sistem u F1,to na neki nacin i jeste vredno divljenja.Sto se Lorenza tice o njemu necemo ovde,ali ti kazes da je Pedrosa bolji od njega,sto je apsolutna nebuloza.Kad sam te ja pitao da mi objasnis po cemu je on to bolji,naravno nisam dobio odgovor,ali ponavljam necemo o njima ovde.
                            sigpic

                            Comment


                            • Re: Formula 1

                              nije taj massa los samo sto mi se ne svidja kod njega a to je da se prodao za pare da bi bio druga banana u timu sto sam vec bio rekao,u neku ruku on kvari formulu jer igra kako mu ferari svira inace ovako momak nije los

                              Comment


                              • Re: Formula 1

                                [quote author=trivun link=topic=2406.msg213802#msg213802 date=1292270679]
                                nije taj massa los samo sto mi se ne svidja kod njega a to je da se prodao za pare da bi bio druga banana u timu sto sam vec bio rekao,u neku ruku on kvari formulu jer igra kako mu ferari svira inace ovako momak nije los
                                [/quote]
                                On zna da njega svi vole u ferariju i zato je toliko dugo njihov vozac jer kada realno pogledamo samo u 2008 je bio zaista odlican dok je u ostalim sezonama bio solidan.On to i sam zna i bas zato je i takav kakav jeste jer ako se zameri timu on zna da ce ici u neki losiji tim tipa reno i da ce mu polako propasti karijera.On zaista ume da bude odlican i ima perioda kada stvarno fantasticno vozi ali brzo ga to prodje i vraca se na stari solidan stil voznje!Ja mislim da on stvarno moze da fantasticno vozi ali da je vremenom stekao tu neku psiholosku barijeru drugog vozaca jer je uvek vozio sa superiornijim prvo je to bio sumaher,posle kimi,sada alonso koji je takav kakav je.
                                <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
                                *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
                                *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
                                LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
                                Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
                                JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X