Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vesti, opste F1 i autosport diskusije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Formula 1

    [quote author=Vladan link=topic=2406.msg169542#msg169542 date=1284668661]
    Mlad je jos,dobice i jacu platu vremenom,ali imaju dosta para i ulazu mnogo,sto se vidi i po rezultatima.Matesic je milijarder
    [/quote]

    Upravo tako.Treba prvo vise ulagati u bolid pa onda kad se rezultati ostvare na pobednickoj masini povecati platu vozacima.Svidja mi se rad Red Bulla od samog pocetka.Coulthard je razvijao motor sad ova dvojica rade sta treba.
    sigpic

    Comment


    • Odg: Formula 1

      [quote author=Lorenzo-fan link=topic=2406.msg169521#msg169521 date=1284667295]
      [quote author=caniggia7 link=topic=2406.msg169516#msg169516 date=1284667036]
      Upravo tako Luisa ce forsirati a Vettel nije Kovalainen da postuje Luisa i radi za njega.Vettel nije za McLaren.Da Hamilton ode onda ok Button nije nista posebno ali bila bi ista prica kao i sa Alonsom.Alonso je zbog Luisa upropastio 2 godine svoje karijere,ne volim nesto Alonsa ali je dobar vozac i nije zasluzio da vozi onakav Reno.Vettel nek bude u Red Bullu.Red Bull za sada ima pobednicku masinu.
      [/quote]
      Ne treba da bude u Red Bul-u iz vise razloga:
      - ko zna koliko dugo ce ostati u samom vrhu ( ipak su oni privatna ekipa )
      - imaju manje pouzdan bolid ( u zadnje 2 godine )
      - duplo manje love
      - Veber ce ostati u Red bulu do kraja 2012.
      [/quote]
      pazi i da rbr krene da propada fetel moze kada god hoce da ode u drugi tim samo da ne potpisuje dugogodisnje ugovore sa rbr koje mu nude,jer je cinjenica da ga svi zele pa cak i oni sto ga javno pljuju kao vitmars....pljuje ga kao deriste je itd a onda kaze da ga hoce u timu,fetel gde god da ode ili ostane bezbedan je i imace mesto u bilo kojoj ekipi jedino sto sebi moze da ustedi zivce time sto ce ostati u rbr jer ako ode u ferari ili mc-laren bice opsta sorka jer su tamo vozaci tipa luis i alonso koji su navikli da u timu bude sve podredjeno njima a fetel to nece dozvoliti!
      <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
      *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
      *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
      LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
      Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
      JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

      sigpic

      Comment


      • Odg: Formula 1

        Videcemo sta ce biti.Ako RB bude imao duze vreme pobednicku masinu sto on ne bi gradio svoju karijeru tamo.Zasto Ferrari i McLaren moraju vecito biti najbolji.Ja sam se ponadao da ce Zauber da bude ta treca ekipa jer su Heidfeld i Kubica zaista bili odlicni ali onda je dosla 2009 i promene pravila a i bankrotirali su.Dosao je RB sto je dobro.Nadam se da ce tako i ostati i da ce i Mercedes sledece sezone biti konkurentniji.Pa i Reno zasto da ne jos ako dodje Kimi.
        sigpic

        Comment


        • Odg: Formula 1

          samo nek vettel ostane u red bullu,iako mclaren ima nekako najstabilniji bolid neisplati mu se otici tamo zbog hamiltona,u ferrari mu se ne isplati ici zbog alonsa i zbog toga sto taj auto zna da izneveri kad je napotrebnije,a webber je takav vozac da on moze da pobedi ako startuje sa pol pozicije a nekad ni tad,iskreno bilo bi zanimljivije da rajkonen dodje u red bull umesto webbera koji vozi promenljivo(webber) ali to je za sad nemoguce da rajkonen dodje u RB jer je webber potpisao do 2012

          Comment


          • Odg: Formula 1

            [quote author=caniggia7 link=topic=2406.msg169549#msg169549 date=1284669566]
            Videcemo sta ce biti.Ako RB bude imao duze vreme pobednicku masinu sto on ne bi gradio svoju karijeru tamo.Zasto Ferrari i McLaren moraju vecito biti najbolji.Ja sam se ponadao da ce Zauber da bude ta treca ekipa jer su Heidfeld i Kubica zaista bili odlicni ali onda je dosla 2009 i promene pravila a i bankrotirali su.Dosao je RB sto je dobro.Nadam se da ce tako i ostati i da ce i Mercedes sledece sezone biti konkurentniji.Pa i Reno zasto da ne jos ako dodje Kimi.
            [/quote]
            I ja sam se tome nadao. Za Vetel-a sam poceo da navijam kad je Kubica prosle godine bio prilicno ne konkurentan
            JUST PUNK

            NO NATIONS
            NO RELIGION
            NO AUTHORITY

            And most of all PEACE


            Anarchy

            Comment


            • Odg: Formula 1

              [quote author=Vladan link=topic=2406.msg169542#msg169542 date=1284668661]
              Matesic je milijarder
              [/quote]
              I Brenson je milijarder pa Virgin sklepa kraj sa krajem.
              JUST PUNK

              NO NATIONS
              NO RELIGION
              NO AUTHORITY

              And most of all PEACE


              Anarchy

              Comment


              • Odg: Formula 1

                Sigurno nema koliko ovaj,a ne bi RB ovako napredovao i imao ovakvu masinu da ne zele da pobjedjuju,da budu sampioni i siguran sam da zele da ostanu u strogom vrhu,da budu konkurentni.Mislim da ce tako biti i narednih par godina sigurno!
                sigpic

                Comment


                • Odg: Formula 1

                  Ma bre Richard Branson (Virgin kompanija), je jedan od najbogatijih ljudi na svetu, ali treba vremena da se stigne u vrh.
                  Mada su oni napravili veliku gresku, zapravo neverovatnu, nisu koristili vazdusne tunele za razvoj bolida, e sad dal je to zbog para ili neceg drugog nznm, ali bez toga se ne moze...

                  Comment


                  • Odg: Formula 1

                    Tu se postavlja i pitanje imaju li volje i zelje da rade dugo,dugo na razvoju bolida,ne ide to preko noci.RB jako dugo i ozbiljno radi i nesto ne vjerujem da ce brzo propasti ili biti previse nekonkurentni.
                    Sto se Virgina tice i njihov napredak je vidljiv,samo neka nastave da rade.
                    Ne moze se svake godine imati sampionski bolid,ali mislim da RB ostaje u vrhu i da je Fetelu najbolje da tu ostane.
                    U Meklarenu nikad ne bi imao isti status kao Luis,jedino da ode u Ferari umjesto Mase,ali znamo kako Alonso prolazi kad ima vozaca pored sebe,a ne vodonosu!To bi bilo klanje!
                    sigpic

                    Comment


                    • Odg: Formula 1

                      Obojica su jako jako bogati. Brenson je 212. u svetu, a Matisic je 208.
                      http://www.forbes.com/lists/2010/10/...hitz_DGAD.html
                      http://www.forbes.com/lists/2010/10/...nson_2Y7I.html
                      Tu su, razlika izmedju njih dvojice je oko 100 miliona, ali obojica su multimilijarderi.
                      JUST PUNK

                      NO NATIONS
                      NO RELIGION
                      NO AUTHORITY

                      And most of all PEACE


                      Anarchy

                      Comment


                      • Odg: Formula 1

                        Da li neko zna kada se ne gleda neka trka da li ima da se nadje na netu ili negde snimak posle da se skine i gleda&gt;necu biti u srb za vn singapura a stvarno bih zelela da gledam makar i posle&gt;&gt;&gt;???
                        <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
                        *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
                        *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
                        LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
                        Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
                        JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

                        sigpic

                        Comment


                        • Odg: Formula 1

                          Ako imas satelit mislim da Nemci pustaju reprizu ali nisam siguran (%fsd%&amp;j
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Odg: Formula 1

                            +*@WT*48* +*@WT*48*

                            http://www.f1racing.com.hr/index.php...&amp;Itemid=86

                            Comment


                            • Odg: Formula 1

                              Definitivno nije bilo vece mamine maze u istoriji F1 &amp;+I}\


                              Comment


                              • Odg: Formula 1

                                Da su ovo rekli Kubici on ih ne bi j**o ni 3 % $#^%RT

                                Ali posto je u pitanju Massa on ce naravno nasesti na jos jednu podvalu Ferrarija i pomoci ce mu. #%d*
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X