Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vesti, opste F1 i autosport diskusije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Formula 1

    Dobar je on covek,niko to ne spori.Samo je smijesna izjava. !*^*-S& +*@WT*48*

    Comment


    • Odg: Formula 1

      znam na sta ste mislili nista ne prebacujem samo mi ga zao +-*^%* hoce li vise reci ne i prestati da bude good boy *(z$8 ?
      <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
      *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
      *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
      LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
      Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
      JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

      sigpic

      Comment


      • Odg: Formula 1

        [quote author=Raikkonen_Rossi_Vettel link=topic=2406.msg151031#msg151031 date=1280487360]
        hoce li vise reci ne i prestati da bude good boy *(z$8 ?
        [/quote]
        Ne,jednostavno nije dovoljno dobar,zato ce uvijek biti kako kazes good boy(odnosno vodonosa) i slusace sta mu se kaze
        sigpic

        Comment


        • Odg: Formula 1

          Svaka mu cast kako izdrzava #$&amp;+|r
          Toliko godina da bude drugi vozac i jos izdrzava bravo #$&amp;+|r
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Odg: Formula 1

            Ja bih sttvari postavila iz druge perspektive. Nesumnjivo ja Masa, kao licnost izuzetno dobar covek. Samo da li takvi uspevaju u ovom sportu. Ili ipak on nema dovoljno hrabrosti da se suprostavi naredjenjima tima? Sledeca trka to moze potvrditi, ili opovrgnuti, ako se ukaze takva prilika. u toku trke.
            Medjutim, zasto je Masa poslusao naredjenje iz boksa ? Mogao je jednostavno da ga ignorise i nastavi sa dobrom voznjom. Zasto ide linijom manjeg otpora ? $a$7#

            Comment


            • Odg: Formula 1

              Masa je sjajan covek nikada nije zeleo da se svadja.Koliko se ja secam od kada ej u Ferrariju on je stalno bio drugi vozac..
              Prvi vozaci su bili Sumi,Kimi i sada Alonso..Ima talenat ali ako ovako bude nastavio tesko ce uspeti da uradi nesto jer je on svoju sansu prokockao kada mu je 2008 za 1 bod izmakla titula.. &amp;%@5w8&amp;*.Po meni Masa nije sklon svadjama tako da ne ocekujem od njega da se svadja sa nadredjenima..
              Masa je jednostavno takav i kao sto sam rekao vec on ne voli svadje.A mozda je svestan da nema sanse da osvoji titulu pa je jednostavno pustio Alonsa
              Toliko od mene... @(*6sd$%
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Odg: Formula 1

                [quote author=vesna8.11 link=topic=2406.msg151037#msg151037 date=1280488714]
                Medjutim, zasto je Masa poslusao naredjenje iz boksa ? Mogao je jednostavno da ga ignorise i nastavi sa dobrom voznjom. Zasto ide linijom manjeg otpora ? $a$7#
                [/quote]
                Zato sto vise ne bi vozio u Ferariju,nije on Hamilton ili Alonso da moze sebi da priusti da odbije naredjenje,nacice Ferari drugog vodonosu,ali on nikad vise nece voziti u tim kakav je Ferari.

                Zna se kakav treba da bude sampion u F1,Masa to jednostavno nije.Sumaher je npr. izgurao rodjenog brata sa staze ne bi li dosao do 7. mjesta,vidimo sta radi Luis,tako je to u F1.
                sigpic

                Comment


                • Odg: Formula 1

                  Na polovini drugog nezvanicnog treninga RB ima preveliku razliku,a znamo kako je na Hungaroringu,ko osvoji pol najvjerovatnije osvaja i trku
                  sigpic

                  Comment


                  • Odg: Formula 1

                    [quote author=bice link=topic=2406.msg151035#msg151035 date=1280488001]
                    Svaka mu cast kako izdrzava #$&amp;+|r
                    Toliko godina da bude drugi vozac i jos izdrzava bravo #$&amp;+|r
                    [/quote]


                    Za tu cifru, ja bi ciganu i gume menjao h5g6k8

                    Comment


                    • Odg: Formula 1



                      http://www.f1racing.com.hr/index.php...mp;Itemid=86đ



                      Comment


                      • Odg: Formula 1

                        [quote author=mr.gold link=topic=2406.msg151082#msg151082 date=1280499055]
                        [quote author=bice link=topic=2406.msg151035#msg151035 date=1280488001]
                        Svaka mu cast kako izdrzava #$&amp;+|r
                        Toliko godina da bude drugi vozac i jos izdrzava bravo #$&amp;+|r
                        [/quote]


                        Za tu cifru, ja bi ciganu i gume menjao h5g6k8
                        [/quote]



                        &amp;*#GI(] &amp;*#GI(] &amp;*#GI(] dugo se nisam ovako dobro nasmejao *T_*@SR
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Odg: Formula 1

                          $#^%RT

                          [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=cXLMOlzs5kY&amp;feature=related[/youtube]
                          sigpic

                          Comment


                          • Odg: Formula 1

                            &amp;*#GI(] &amp;*#GI(] &amp;*#GI(]
                            I kornjaca Gunter *T_*@SR

                            Comment


                            • Odg: Formula 1

                              Ovog degena. #%d*

                              http://www.b92.net/sport/automoto/f1...;nav_id=448955

                              Comment


                              • Odg: Formula 1

                                [quote author=fc nadal link=topic=2406.msg151229#msg151229 date=1280527483]
                                Ovog degena. #%d*

                                http://www.b92.net/sport/automoto/f1...;nav_id=448955
                                [/quote]

                                Mislim da je zaboravio na proslu sezonu i na Barikela koji je bio otirac za cipele o*2#
                                <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
                                *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
                                *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
                                LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
                                Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
                                JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X