Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vesti, opste F1 i autosport diskusije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Formula 1

    Slazem se,oni su najprovidniji,a kad neko drugi to uradi(normalno na mnogo manje providan nacin) prvi su u redu da se bune i da cigane...
    sigpic

    Comment


    • Odg: Formula 1

      Pozdrav svima na forumu,
      u F1 je uvek bilo u manjoj ili vecoj meri raznih namestanja.Ovo sto je Ferrari uradio,ne mogu da kazem da bas 100% odobravam ali ako misle da je to u interesu tima,zasto da ne.Jedino sto je to moglo da izgleda bar malo suptilnije,tipa Massa ostaje par sekundi duze u boksu.Niko im nista ne bi zamerio.Ovako se javljaju svi prepuni postenja kao npr Red Bull-ovci.Uzmimo za primer da se resava sampionat za tih par bodova razlike koje donose prvo i drugo mesto.Zar je malo takvih primera iz skorije proslosti.Pa koji tim ne bi uradio isto sto i Ferrari.Mnogi ce reci da ovo nije bila trka koja odlucuje sampionat ali bili smo svedoci da jedan bod razlike donosi sampionsku titulu.Mislim da svaki tim ima pravo da favorizuje trenutno bolje plasiranog vozaca i tu ne vidim nikakav problem.Uostalom,sta su ostali izgubili vozaci time sto je Massa propustio Alonsa.

      Comment


      • Odg: Formula 1

        Dobrodosao. +*@WT*48*

        Za koga navijas? $a$7#

        Comment


        • Odg: Formula 1

          Dobrodosao Pile nadam se da cemo se lepo druziti.... $#^%RT
          Fc kako ne znas navija sigurno za Sumija +*@WT*48* zar ne?
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Odg: Formula 1

            [quote author=Pile link=topic=2406.msg150786#msg150786 date=1280347376]
            Pozdrav svima na forumu,
            [/quote]
            Pozdrav legendo,dobrodosao,uzivaj na forumu (*#^R^
            [quote author=Pile link=topic=2406.msg150786#msg150786 date=1280347376]
            u F1 je uvek bilo u manjoj ili vecoj meri raznih namestanja.Ovo sto je Ferrari uradio,ne mogu da kazem da bas 100% odobravam ali ako misle da je to u interesu tima,zasto da ne.Jedino sto je to moglo da izgleda bar malo suptilnije,tipa Massa ostaje par sekundi duze u boksu.Niko im nista ne bi zamerio.
            [/quote]
            Slazem se,namjestanja je uvijek bilo i uvijek ce ih biti.Ni ja ne odobravam,ali potpuno razmijem,ipak je Alonso taj koji ima sansu da osvoji titulu,Masa svakako ne.Naravno da je trebalo to odraditi suptilnije,a ne ovako.
            [quote author=Pile link=topic=2406.msg150786#msg150786 date=1280347376]
            Ovako se javljaju svi prepuni postenja kao npr Red Bull-ovci.
            [/quote]
            Oni bolje da se ne javljaju,svjedoci smo svi da su par puta preko team radia govorili Veberu da uspori,ima problem sa kocnicama,nema dovoljno goriva i sl. samo ne bi li ga Fetel pretekao.Ali je Veber ispao karakter i jedini je koji ima pravo ovo da osudjuje,ostali bolje da se pokriju.
            sigpic

            Comment


            • Odg: Formula 1

              To se da naslutiti iz prethodnog posta.Za Nanda,naravno.Ne tvrdim da je ovaj potez Alonsa olicenje fer play-a,i ako navijam za njega ne cenim preterano ovakve pobede.Na kraju se sabiraju sampionske titule a ovakve stvari se ipak vremenom zaborave.

              Comment


              • Odg: Formula 1

                [quote author=bice link=topic=2406.msg150789#msg150789 date=1280347756]
                Dobrodosao Pile nadam se da cemo se lepo druziti.... $#^%RT
                Fc kako ne znas navija sigurno za Sumija +*@WT*48* zar ne?
                [/quote]

                Svima hvala na dobrodoslici.
                Sumi je legenda,to je svima koji prate F1 vise nego jasno.Neko ga gotivi,neko ne ali citava njegova karijera je samo za respect &8@^J

                Comment


                • Odg: Formula 1

                  To Pile care najzad neko da voli Sumija kao ja #$&+|r on je po meni najbolji vozac u istoriji F1.. +*@WT*48*
                  Ne zaboravimo ima tu i drugih ali mislim da je Sumi najbolji $a$7#
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Odg: Formula 1

                    Sto se tice Vebera i Fetela,Veber je pre VN Engleske izjavio da mu krilo uopste ne treba i da ne sluzi nicemu i hteo je i da vozi bez njega onda je par dana posle Fetel zeznuo svoje i zatrebalo je Fetelu pa odjednom Veberu to krilo znaci vise od zivota i pravi skandal! A da je Veber jedini imao problema sa svim i svacim nije tacno jer prvo u Bahreinu Fetel je imao problema sa bolidom i kvar i pao sa prve na cetvrtu poziciju pri kraju trke,u Australiji je bio prvi ponovo ali ispao iz trke zbog labavog tocka,zatim u Spaniji Fetel se zadnjih osam krugova mucio sa kocnicama koje su otkazale i morao je ranije da koci jer kocnice vise nije imao i gubio pozicije,pao na 4 mesto ali je luis pogresio i ispao iz trke pa je Fetel zavrsio na 3 mestu junacki! a one 2 trke kada je Veber pobedio u Kini i Monaku Fetel je vozio sa pokvarenom sasijom i imao losiji bolid...Tako da mislim da je zasluzio to glupavo krilo koje Veberu cak ni ne treba vec baronise!
                    <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
                    *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
                    *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
                    LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
                    Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
                    JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

                    sigpic

                    Comment


                    • Odg: Formula 1

                      [quote author=bice link=topic=2406.msg150806#msg150806 date=1280350148]
                      To Pile care najzad neko da voli Sumija kao ja #$&amp;+|r on je po meni najbolji vozac u istoriji F1.. +*@WT*48*
                      Ne zaboravimo ima tu i drugih ali mislim da je Sumi najbolji $a$7#
                      [/quote]
                      Nije da bas preterano vilim Sumija,samo sam realan.Zaista je jedan od najboljih u istoriji F1.E sad sta bi bilo kad bi bilo...Da Senna nije prepano zavrsio karijeru.

                      Comment


                      • Odg: Formula 1

                        http://www.b92.net/sport/vesti.php?y...;nav_id=448714 $a$7#

                        Comment


                        • Odg: Formula 1

                          E Masa me uvijek fino nasmije +*@WT*48*
                          sigpic

                          Comment


                          • Odg: Formula 1

                            Massa je definitivno propustio svoju šansu kada je verovatno bio vozač No.1 u timu a onog momenta kada je Alonso prešao u Ferrari bilo je jasno ko je prvi a ko drugi vozač.VN Nemačke je samo demonstracija nekih klauzula Massinog ugovora.

                            Comment


                            • Odg: Formula 1

                              [quote author=Vladan link=topic=2406.msg150924#msg150924 date=1280435497]
                              E Masa me uvijek fino nasmije +*@WT*48*
                              [/quote]


                              Ovo tebi smesno. (&amp;$E# Pa on ne bi vozio da je drugi vozac. ^&amp;*ST*^# &amp;*#GI(] &amp;*#GI(] &amp;*#GI(] &amp;*#GI(]

                              Comment


                              • Odg: Formula 1

                                Sto ste takvi? ^&amp;*ST*^# meni zao Mase on je bas dobrica i nije napravio skandal od svega ovoga kao sto bi npr Veber uradio ili Alonso ... Dobro vidi se da je drugi i da favorizuju Alonsa ali Masa je dusa od coveka &amp;^@4(
                                <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
                                *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
                                *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
                                LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
                                Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
                                JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X