Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vesti, opste F1 i autosport diskusije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Formula 1

    pa kako god okrenes oni su spijunirali i krali planove ferarija setup i sve...a luis daj bre on jeste super vozac ali je arogantan i samouveren tako da mogu da se kladim da on nikakav pritisak nije imao on je ...luis koji je agresivan i bezobrazan uvek bio i ostao! a i zbog boljeg paketa su i dosli dotle dokle su dosli do borbe za titulu! a te planove su krali od ferarija tako da ipak nisu zasluzili svojim radom jer da su mogli bolje ne bi spijunirali ... da nisu spijunirali mozda se ne bi ni borili za titulu! i kimi je osvojio zasluzeno i posteno!
    <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
    *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
    *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
    LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
    Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
    JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

    sigpic

    Comment


    • Odg: Formula 1

      Inace, dominacija Ferarija iz vremena Sumija, je pocela kada je Ferari plakao jer McL ima u sastavu motora neke zabranjene elemente, tipa uranijum (lupio sam, ali te vrste).
      Tada je McL vracen 100 godina unazad, a Ferarije osvojio sve sto moze.

      Postavlja se pitanje: kako su znali za sastav motora, ako nisu spijunirali?
      Svi isto rade, samo Ferari place $%&amp;5@$A

      $a$7#

      Comment


      • Odg: Formula 1

        [quote author=Raikkonen_Rossi_Vettel link=topic=2406.msg150742#msg150742 date=1280341806]
        pa kako god okrenes oni su spijunirali i krali planove ferarija setup i sve...a luis daj bre on jeste super vozac ali je arogantan i samouveren tako da mogu da se kladim da on nikakav pritisak nije imao on je ...luis koji je agresivan i bezobrazan uvek bio i ostao! a i zbog boljeg paketa su i dosli dotle dokle su dosli do borbe za titulu! a te planove su krali od ferarija tako da ipak nisu zasluzili svojim radom jer da su mogli bolje ne bi spijunirali ... da nisu spijunirali mozda se ne bi ni borili za titulu! i kimi je osvojio zasluzeno i posteno!
        [/quote]
        Spijunirali su mnogi,vjerovatno i sad spijuniraju pa nisu kaznjeni za to.
        Luis jeste agresivan,ali kad on mora u zadnjeg krugu da pretice Gloka i da jedva 5. mjestom osigurava titulu,pa to je dokaz da puca pod pritiskom.Ja nijednom nisam rekao da je Kimijeva titula nepostena ili nezasluzena,samo da je dosla uz dosta srece i da su vozaci Meklarena bili pametniji on je ne bi imao.
        A s druge strane,da je srece nikad ne bi bilo ljubavi izmedju timskih kolega,vidimo kakve duele vode Lorenco-Rosi,Veber-Fetel i kakve su vodili Prost-Sena,to je ono pravo,ocemo trkanje!
        sigpic

        Comment


        • Odg: Formula 1

          Niko nije spijunirao tako kao oni da cak i sabotira stvri tako providno....a i to za glocka je sumnjivo mnogima! a kimi je fantastican od kada je usao u f1 bio je vise puta vicesampion tako da titula bi dosla kad tad!
          <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
          *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
          *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
          LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
          Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
          JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

          sigpic

          Comment


          • Odg: Formula 1

            Uvek zalim 2007 godinu. 7&amp;@%q Kimi sreckovic 12 bodova zaostajao 2 utrke pre kraja i na kraju osvoji titulu.
            Mcl se svi urotili protiv Alonsa.
            Ali ne moze tada 2 svjetski sampion imati iste uslovi kao neki tamo debitant.To ne ide,ali oni su cak i vise Hamiltona favorizirali. #%d*

            Comment


            • Odg: Formula 1

              A zasto ne moze?
              Isti tim,dva vozaca,zasto da ne dobiju iste uslove?
              sigpic

              Comment


              • Odg: Formula 1

                [quote author=Vladan link=topic=2406.msg150755#msg150755 date=1280343371]
                A zasto ne moze?
                Isti tim,dva vozaca,zasto da ne dobiju iste uslove?
                [/quote]

                Jel ti se vise svidja isti tretman? &amp;%@5w8&amp;*

                Comment


                • Odg: Formula 1

                  Naravno @(*6sd$%
                  Imas ti vozace koji jednostavno nisu dovoljno dobri kao timske kolege,to je Masa,Barikelo,to je bio Kultard...
                  Ali sam uvijek za to da vozaci u timu imaju isti tretman,Luis je pokazao da je dovoljno brz,ako ne brzi,onda bar na nivou dvostrukog sampiona i tu u debitantskoj sezoni
                  sigpic

                  Comment


                  • Odg: Formula 1

                    Ali opet Hamilton tada nije imao nikakav Rispekt prema dvostrukom sampionu. *%@(D!RY- I
                    Ali su meni najdraze ove vodonose Massa,Barikelo. &amp;*#GI(] &amp;*#GI(]
                    I ja sam definitivno da u timu imaju isti tretman samo da se debitanti ne dizu kao da su dvostruki sampioni. ^%@7f

                    Comment


                    • Odg: Formula 1

                      [quote author=fc nadal link=topic=2406.msg150764#msg150764 date=1280344165]
                      I ja sam definitivno da u timu imaju isti tretman samo da se debitanti ne dizu kao da su dvostruki sampioni. ^%@7f
                      [/quote]
                      $#^%RT $#^%RT $#^%RT
                      E pa zato i cijenim Hamiltona,jednostavno je covjek tu da se trka i ne zanima ga ko mu je timski kolega l5&#039;%9
                      sigpic

                      Comment


                      • Odg: Formula 1

                        Ja cijenim vodonose. l5&#039;%9

                        Comment


                        • Odg: Formula 1

                          Hamilton nikada nije imao dobar odnos sa Alonsom niti ce ga ikada imati..
                          Jednostavno Hamilton smatra da je najbolji i zeli da osvoji titulu i briga ga za druge... $a$7#
                          Cak mislim kada bi mu naredili iz tima da propusti Batona on to ne bi ucinio @(*6sd$%
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Odg: Formula 1

                            [quote author=bice link=topic=2406.msg150774#msg150774 date=1280345780]
                            Cak mislim kada bi mu naredili iz tima da propusti Batona on to ne bi ucinio @(*6sd$%
                            [/quote]
                            Nece mu to nikad narediti,jer je Baton drugi vozac u Meklarenu i kad ima brzinu da ga napadne,stize obavjestenje preko team radia ne forsiraj, stedi gorivo,kocnice ili neke slicne gluposti
                            sigpic

                            Comment


                            • Odg: Formula 1

                              Pa jeste on prvi vozac nego sam mislio sta bi bilo kada bi Baton bio prvi a Hamilton drugi vozac... @(*6sd$%
                              Onda ga Hamilton ne bi sigurno propustio..
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Odg: Formula 1

                                [quote author=Vladan link=topic=2406.msg150776#msg150776 date=1280345909]

                                Nece mu to nikad narediti,jer je Baton drugi vozac u Meklarenu i kad ima brzinu da ga napadne,stize obavjestenje preko team radia ne forsiraj, stedi gorivo,kocnice ili neke slicne gluposti
                                [/quote]


                                &amp;*#GI(] &amp;*#GI(]

                                Svako to radi na neki svoj nacin,samo sto je Ferrari najotvoreniji medju svima. ^%@7f

                                Comment

                                Working...
                                X