Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vesti, opste F1 i autosport diskusije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Formula 1

    Moze da se kaze i da je odluka Ferarija na mestu, da Alonso ide ispred, ali realizacija je katastrofalna. Cak mislim da je, posle "sifrovane" naredbe, Massa namerno lose izrezirao celu situaciju.
    Sa jedne strane ga ne krivim, ali sa druge strane svi oni su placeni da se suzdrze od emocija.
    Sa druge strane, 2 sec duze u boksu bi odradilo sasvim pristojan posao.

    No, ono sto mi se ne svidja jeste da je Ferrari postigao i brzinu i tempo.

    Medjutim, tvrdim da trka na ovakvoj brzoj stazi odgovara njima, dok ce na Hungaro biti druga pesma.
    Pisao sam vec to.

    A treca stvar je sto nakon odlaska Zana Toda i Rosa Brauna tim vode budale.

    Comment


    • Odg: Formula 1

      Apsolutno odluka na mestu,realizacija losa. @(*6sd$%

      Ali Alonso zna da vozi na takvim stazama kao Hungaro. #&^4A

      Comment


      • Odg: Formula 1

        Evo sta kaze Stefano

        Q. McLaren today told it drivers to save fuel and they stayed in the same position. Do you think Ferrari could make things not so clear?

        SD: We did not make it so clear. We gave information to a driver and then it is up to the driver to manage the situation. It is as simple as that.

        Q. Can you explain why you need to tell a driver who is leading that the one behind him is faster?

        SD: Because as a team interest I want to avoid any difficult situations that arise. We have seen not many grands prix ago what has happened to some others, so we would like to avoid that.


        A ovo je tek presmijesno &*#GI(]

        “I don’t expect any penalties whatsoever because Alonso was just faster and Massa made a small mistake when shifting up three gears at once,” Smedley told Germany’s Sky Sports after the race.

        Alonso u cudu,covjek ne zna ni sta se dogodilo $#^%RT

        http://www.gpupdate.net/en/f1-news/2...what-happened/
        sigpic

        Comment


        • Odg: Formula 1

          nije masa to namerno tako uradio sigurno jer i pre toga je nama svima bilo ocigledna naredba da pusti alonsa tako da bi ishod bio isti kako god se okrene!
          <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
          *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
          *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
          LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
          Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
          JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

          sigpic

          Comment


          • Odg: Formula 1

            Pa ono je Masa lose izrezirao, a vala i mogli su smislit neku sifru na pocetak sezone, evo ovo pravilo vazi godinama mogli su se sjetit necega do sad. a ne: razumijes li me sto pricam. Razumjelo te i ono dijete od 2 god, normalno da ce da vas kazne. Volim Ferrari ali zao mi je shto ih za tu bezobrastinu nisu vise kasnili od 100.000. Malo je to.
            [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

            Comment


            • Odg: Formula 1

              Christian Horner smatra da je F1 najvise izgubila posle jucerasnje VN Njemacke.
              Jos jednom svaka cast Veberu,obraz mu je cist,pokazao je da je karakter i nije poslusao timska naredjenja.Jer da se ne lazemo prvi vozac u Meklarenu je Hamilton,koliko smo samo puta preko team radia culi kako govore Batonu da stedi gorivo ili slicne gluposti,a ovaj bi sigurno mogao da napadne Luisa(meni je Luis mnogo drazi,ali je jednostavno tako),Alonso pi.di preko team radia svako malo,stalno se nesto zali,ali ne i Veber,on je tu da se trka,sa svima,pa i sa timskim kolegom i ja cu to uvijek postovati!
              [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=vx9zIQvrdZU&amp;feature=player_embedded#[/youtube]

              A ovo moram da postujem,ko je gledao ovu trku mogao je da vidi zasto je Sumi najveci vozac svih vremena l5&#039;%9

              [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=4cqt0xbGn78[/youtube]
              sigpic

              Comment


              • Odg: Formula 1

                Majstor nema price &amp;8@^J
                Ipak, nemoj vise da pravis greske u pisanju. Sena je najveci &amp;+I}\

                $%&amp;5@$A

                Za one koji ne znaju, odavno Vladan i ja vodimo polemiku ko je najveci, i slozili smo se da je svako u svoje vreme bio naj.
                Svaki ima i + i -, tako da smo ostali na tome %QWT&amp;W

                Za one koji ne znaju koliko je tesko voziti F1, evo jedne emisije Top Gear-a, kada Richard Hammond pokusava da vozi bolid F1. Umalo se nije us...o u gace &amp;*#GI(]

                [youtube]EGUZJVY-sHo[/youtube]

                Comment


                • Odg: Formula 1

                  Gledao sam to &amp;*#GI(]
                  Top Gear &amp;8@^J

                  Ma kako nije tesko voziti bolid F1,potrebno je da je covjek strasno psihicki i fizicki spreman.Steta sto neki to ne znaju,nego misle potrebno je samo sjesti u bolid i voziti #%d*

                  Sena je bio veliki vozac,da ne pocinjemo ponovo tu pricu jer bi se samo vrtjeli u krug h5g6k8

                  Ipak zna se ko je najbolji l5&#039;%9
                  Interlagos 2006. na toj trci je Sumaher objasnio svima neke stvari,pogotovo Kimiju i Montezemolu ^%@7f
                  sigpic

                  Comment


                  • Odg: Formula 1

                    Top Gear je carska emisija %QWT&amp;W meni se najvise svidja epizoda od ranije kada su isli na kampovanje &amp;*#GI(] jel&#039; gledao neko?
                    <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
                    *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
                    *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
                    LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
                    Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
                    JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

                    sigpic

                    Comment


                    • Odg: Formula 1

                      Vladane, ti nikako da se pomiris sa istinom h5g6k8
                      Jeste Svaba dobar, ali ne i najbolji l5&#039;%9

                      Ako steknes uvid kako najveci vozi po kisi, i u prvom krugu prelazi cetvoricu, ukljucujuci i Shumahera, bice ti jasno zasto je naj ^%@7f

                      [youtube]9t8QMyuGhdE[/youtube]

                      Comment


                      • Odg: Formula 1

                        sena je bio andjeo na zemlji on je tako dobar covek i posten i korektan ... i sumi je isto dobar svidja mi se njegov optimizam i to sto je uvek nasmejan ...ne znam meni su oni obojica legende...ali ko zna da li bi sumi bio ovakav sampion i osvojio ovoliko titula da je sena ostao ziv?! sve u svemu meni su oni obojica neprevazidjene legende ali mislim da je sena mozda malo veci covek...
                        <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
                        *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
                        *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
                        LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
                        Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
                        JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

                        sigpic

                        Comment


                        • Odg: Formula 1

                          [quote author=Raikkonen_Rossi_Vettel link=topic=2406.msg150255#msg150255 date=1280154237]
                          Top Gear je carska emisija %QWT&amp;W meni se najvise svidja epizoda od ranije kada su isli na kampovanje &amp;*#GI(] jel&#039; gledao neko?
                          [/quote]
                          Ja nisam tu epizodu gledao,ali cu je pogledati na YT @(*6sd$%
                          [quote author=mr.gold link=topic=2406.msg150257#msg150257 date=1280154493]
                          Vladane, ti nikako da se pomiris sa istinom h5g6k8
                          Jeste Svaba dobar, ali ne i najbolji l5&#039;%9

                          Ako steknes uvid kako najveci vozi po kisi, i u prvom krugu prelazi cetvoricu, ukljucujuci i Shumahera, bice ti jasno zasto je naj ^%@7f

                          [youtube]9t8QMyuGhdE[/youtube]


                          [/quote]
                          Meni se cini da i Sumija zovu KISNI COVJEK (%fsd%&amp;j

                          Sto se tice voznje po kisi bili su tu nedje,treba samo pogledati ovo

                          [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=QEhPHPvXfLY[/youtube]

                          Sena je mozda bio talentovaniji,ali sto se tice kompetnosti mislim da je Sumi bio bolji i kompletniji vozac.Takticki briljantan,poznavanje i razvoj bolida,niko ga ne &quot;cijedi&quot; kao on.
                          1994. na VN Spanije je vozio 40 krugova u zaglavljenoj 5. brzini i stigao na cilj drugi,na Spa 1995. je krenuo 16. i ostvario pobjedu.Na kraju krajeva pobjede su jedino sto se broji,a on ih ima 91,Sena cak 50 manje.Sto se kvalifikacija tice i brzog kruga,tu je Sena svakako bio bolji.

                          Kad smo vec kod kise h5g6k8

                          [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=RYxXcARe-9Q
                          [/youtube]

                          Ipak zna se ko je veci RAIN MASTER $#^%RT

                          [quote author=Raikkonen_Rossi_Vettel link=topic=2406.msg150260#msg150260 date=1280155073]
                          sena je bio andjeo na zemlji on je tako dobar covek i posten i korektan ... i sumi je isto dobar svidja mi se njegov optimizam i to sto je uvek nasmejan ...ne znam meni su oni obojica legende...ali ko zna da li bi sumi bio ovakav sampion i osvojio ovoliko titula da je sena ostao ziv?! sve u svemu meni su oni obojica neprevazidjene legende ali mislim da je sena mozda malo veci covek...
                          [/quote]
                          Sena je bio Brazilac,sa puno vise emocija je ulazio u sve to,Sumaher je ipak hladni Njemac i svakako je Sena imao vise fanova i ljudi su ga vise voljeli,Sumahera ljudi ili mrze ili vole,to je jednostavno tako @(*6sd$%
                          sigpic

                          Comment


                          • Odg: Formula 1

                            pogledaj obavezno nema sta nije poslo naopako dovoljno je da ti kazem da su na kraju emisije pekli pomfrit i nesmotreno spalili celu prikolicu pa su dosli vatrogasci &amp;*#GI(]
                            pa i fetel je nemac pa ima dosta emocija u f1 samo finci nemaju emocije h5g6k8
                            <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
                            *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
                            *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
                            LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
                            Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
                            JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

                            sigpic

                            Comment


                            • Odg: Formula 1

                              Pogledacu sigurno %QWT&amp;W
                              Ma Top Gear je fenomenalna emisija ^%@7f

                              Fetel pravi neke greske koje nisam ocekivao da ce praviti ove godine,pokazuje da jos uvijek sampionski materijal.Ima jos dosta do kraja,mozda se trgne.
                              A Finci su definitivno najhladniji h5g6k8

                              Kako bih volio da vidim Loeb-a u F1 %QWT&amp;W
                              sigpic

                              Comment


                              • Odg: Formula 1

                                u da loeb je super %QWT&amp;W kako bih ja volela da vidim kimija u f1 &amp;*#GI(] $%&amp;5@$A salim se ...mislim ne salim se nedostaje mi bas kimi njega obozavam moj omiljeni vozac a sad nije vise tu +-*^%*
                                <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
                                *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
                                *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
                                LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
                                Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
                                JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X