Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vesti, opste F1 i autosport diskusije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Formula 1

    Vladane tada je bila poslednja trka i masa nije pobedio ali je kimi osvojio sampionat za sebe i TIM i to je dozvoljeno jer ipak nije bilo ocigledno niti je bilo naredjenja,sada masa nije pobedio a mi smo na pola sezone i alonso je peti u sampionatu i striktno naredjenje da se alonso pusti!
    <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
    *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
    *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
    LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
    Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
    JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

    sigpic

    Comment


    • Odg: Formula 1

      [quote author=fc nadal link=topic=2406.msg150009#msg150009 date=1280071929]
      Danas je sedmerostruki prvak sveta,pao za 1 krug. &amp;8@^J &amp;8@^J
      [/quote]

      Pa sta ako je pao?
      On nema konkurentan auto kao Alonso a koliko puta je padao za krug Alonso kada je vladao Sumi?
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Odg: Formula 1

        Pobeda Ferarija je čista kao suza. Nadam se da neće sve da upropaste na sledećim trkama kao što znaju, nego da će da ostanu konkurentni.

        Alonzo vs. Massa - ništa neobično i ono što već nije vidjeno. Neki timovi to rade u garaži, neki na stazi. Ferari svakako neće dozvoliti da se obilaze i krljaju po stazi, pa da obojica ispadnu, pa da kao tim ispadnu ovce.

        Comment


        • Odg: Formula 1

          [quote author=bice link=topic=2406.msg150012#msg150012 date=1280072089]


          Pa sta ako je pao?
          On nema konkurentan auto kao Alonso a koliko puta je padao za krug Alonso kada je vladao Sumi?
          [/quote]

          Pa nista.On je samo jedan prosjecan vozac,bez i jedne titule.I jos nema konrukentan bolid.Sasvim uobicajena situacija. %QWT&amp;W

          Comment


          • Odg: Formula 1

            Sumaher nema nijednu titulu?
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Odg: Formula 1

              [quote author=bice link=topic=2406.msg150015#msg150015 date=1280072409]
              Sumaher nema nijednu titulu?
              [/quote]

              Ima.Hvala ti sto si me ispravio. [0)-*

              Comment


              • Odg: Formula 1

                [quote author=bice link=topic=2406.msg150015#msg150015 date=1280072409]
                Sumaher nema nijednu titulu?
                [/quote]


                fc je bio sarkastican @(*6sd$%

                Comment


                • Odg: Formula 1

                  Ma nista samo sam se zacudio jer znam da si dole napisao sedmostrukog prvaka a ovde da nema titulu
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Odg: Formula 1

                    Doneta je odluka da ferari plati 100 000 dolara...uzas trebalo ih je kazniti sa nekom trkom ili pozicijom a ne ovako f1 postaje samo novac!
                    <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
                    *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
                    *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
                    LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
                    Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
                    JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

                    sigpic

                    Comment


                    • Odg: Formula 1

                      navijam za ferrari, ali ne znam da li oni stvarno misle da Alonso moze postati prvak i da li je ovo sve bilo potrebno. Massa is back!!!
                      *New England Patriots*
                      *Scuderia Ferrari Maranello*

                      Comment


                      • Odg: Formula 1

                        [quote author=Raikkonen_Rossi_Vettel link=topic=2406.msg150011#msg150011 date=1280071993]
                        Vladane tada je bila poslednja trka i masa nije pobedio ali je kimi osvojio sampionat za sebe i TIM i to je dozvoljeno jer ipak nije bilo ocigledno niti je bilo naredjenja,sada masa nije pobedio a mi smo na pola sezone i alonso je peti u sampionatu i striktno naredjenje da se alonso pusti!
                        [/quote]
                        Sve ja to znam,ali to ne mijenja cinjenicu da ga je Masa propustio.I opet ponavljam tu nema nista neobicno,to se radi.
                        [quote author=fc nadal link=topic=2406.msg150009#msg150009 date=1280071929]
                        Danas je sedmerostruki prvak sveta,pao za 1 krug. &amp;8@^J &amp;8@^J
                        [/quote]
                        Bolid mu se raspada,Mercedes je nevidjeno spor *%@(D!RY-
                        [quote author=bice link=topic=2406.msg150010#msg150010 date=1280071941]
                        Ja sam kada se Sumi penzionisao navijao za Kimija i zaista sam se radovao kada je osvojio sampionat ali me neki put iznervirao kada vidi da nista ne moze da uradi i iznervira se i uradi nesto ne promisljeno kao na primer ovde u Monaku kada se zakucao u Sutila..... #%d*I to ne jednom dva puta isto oko 7 krugova do kraja kada se u zelji da ga predje sudario sa njim i polomio mu prednje krilo....

                        Ali mi je bilo zao Sutila kada ga je Kimi udario u Monaku i poceo da place ali vraca se sve ove sezone ima 35 bodova i dobar je
                        [/quote]
                        I meni je tada bilo strasno zao Sutila,pogotovo sto se radi o jednom odlicnom vozacu koji je tada sa jednim smijesnim bolidom pravio sjajan rezultat.
                        [quote author=troy_polamalu link=topic=2406.msg150030#msg150030 date=1280075755]
                        navijam za ferrari, ali ne znam da li oni stvarno misle da Alonso moze postati prvak i da li je ovo sve bilo potrebno. Massa is back!!!
                        [/quote]
                        Ima Alonso itekako sanse da postane sampion,njemu daj konkurentan bolid i on ce odraditi posao,a pobjeda nosi 25 bodova.Ovaj Ferari danas je strasno brz,imaju cemu da se nadaju sto se borbe za titulu vozaca tice.

                        sigpic

                        Comment


                        • Odg: Formula 1

                          [quote author=Raikkonen_Rossi_Vettel link=topic=2406.msg150024#msg150024 date=1280074477]
                          Doneta je odluka da ferari plati 100 000 dolara...uzas trebalo ih je kazniti sa nekom trkom ili pozicijom a ne ovako f1 postaje samo novac!
                          [/quote]


                          Sta je 100 tisuca?!
                          Prednja desna karbo kocnica? Sraf za prednji spojler? Trece dugme u drugom redu na upravljacu?

                          Smesna suma za F1 standarde.
                          Ovim je malo kompezovano ono nekaznjavanje Hamiltona na stetu Cmarlonsa.

                          A F1 se ponovo pozicionira kao ocajno takmicenje koje svake ggodine beskrajno i bez cilja menja pravila, koji ne moze da obuzda timove i koga u propast vode senilni starci.

                          &quot;Zli dedaci su zauzeti novim samitom.
                          U, podigli su nosine, sav svet popalili.
                          A drugi organ ne bi digli ni dinamitom,
                          jer svoj su zadnji metak odavno opalili.&quot;

                          Comment


                          • Odg: Formula 1

                            [quote author=Raikkonen_Rossi_Vettel link=topic=2406.msg150024#msg150024 date=1280074477]
                            Doneta je odluka da ferari plati 100 000 dolara...uzas trebalo ih je kazniti sa nekom trkom ili pozicijom a ne ovako f1 postaje samo novac!
                            [/quote]
                            Sta drugo i ocekivati.Koliko je samo Hamilton ove godine namjerno pravio sra.a pa su mu kazne bile smijesne,ustvari cesto ih nije ni bilo.
                            Berni i drugari su tu da stite velike,prije svih Ferari i Meklaren,odavno se tamo ne zna ko pije,ko placa
                            sigpic

                            Comment


                            • Odg: Formula 1

                              F1 je stvarno cirkus u najnegativnijem smislu.
                              Nema trke, a da se ne primenjuju neke procedure/pravila, prekrajaju rezultati, oduzimaju bodovi i slično. Svi čekaju dan-dva posle trke, da vide da li će zvanični rezultat biti stvarno priznat ili ne. Najbolje da predaju nagrada odlože za početak naredne trke, da ne dele za džabe odmah posle trke, pošto će sigurno nešto da se izkomplikuje.

                              Po meni, to znači da je pola stvari naopako postavljeno u F1, valjda zbog udovoljavanja nekih drugih interesa.

                              Comment


                              • Odg: Formula 1

                                [quote author=troy_polamalu link=topic=2406.msg150030#msg150030 date=1280075755]
                                navijam za ferrari, ali ne znam da li oni stvarno misle da Alonso moze postati prvak i da li je ovo sve bilo potrebno. Massa is back!!!
                                [/quote]

                                Eto Alonso nema,a Massa ima sanse da postane prvak. ^&amp;*ST*^#

                                Comment

                                Working...
                                X