Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vesti, opste F1 i autosport diskusije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

    Comment


    • Bez starca nema udarca...
      https://pole-position.rs/alonso-najb...mladih-vozaca/

      Comment


      • Nije zaboravio voziti
        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

        Comment


        • Mercedes prodao tim. ne sve ali kao da jeste posto nije vise vecinski vlasnik
          Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

          Comment


          • Kome?

            Comment


            • Perez -> RBR [emoji122]

              Comment


              • Originally posted by Mark0 View Post
                Kome?
                Ineos

                sada Ineos ima 30
                Volf 30
                Mercedes 30

                ne znam sta je bilo sa Laudinih 10
                Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                Comment


                • Dok oni nose Mercedesov znak i vozaju njihove agregate ništa njima neće nedostajati.
                  Ne znam tačno zašto, ali mi je naš drago što Perez neće praviti pauzu. On i Vettel su me na kraju jako pozitivno iznenadili posebno kao osobe. Od Švabe, po defaultu, bi se to moglo i očekivati, ali mali Meksikanac je HIT. Do zadnje sekunde vojnik ekipe koja mu je odavno rekla da ne računa na njega. I to ponajbolji na gridu!

                  Comment


                  • Sad ostaje da se vidi dal ce se i ime menjati
                    Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                    Comment


                    • https://www.motorsport.com/f1/news/m...paign=widget-1

                      Comment


                      • Prosle godine ista situacija ali su pobedili zadnju trku. Kruze neke glasine da su naleteli na odredjene probleme sa novim delovima. Sve u svemu uzdam se u Hondu naredne godine, mislim da sa Perezom pucaju na titulu. Japanci se zele oprostiti od F1 sa naslovom u dzepu.
                        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                        Comment


                        • Plooij: Honda će možda sledeće godine imati 40 konjskih snaga više

                          Ovo je tvrdnja holandskog novinara.

                          Jack Plooij tvrdi kako je čuo informacije da bi japanski proizvođač u 2021. mogao da donese veći paket sa unapređenjima. Prema njegovim rečima kompanija iz Sakure trebalo bi da ima za 40 konjskih snaga jači motor nego ove godine, što bi sada dalo mnogo više šansi Maxu Verstappenu i Sergio Perezu u borbi sa Mercedesima.

                          U poslednje vreme mogli smo da čujemo ohrabrujuće navode iz Red Bulla, ali te dodatne performanse još uvek nisu stigle na stazu. Do sada austrijski tim je imao zaostatak na početku šampionata, pa je tako Mercedes u tom delu pravio i svoju najveću prednost.

                          “Red Bull obećava dosta, Honda takođe ali od toga još ništa nismo videli na stazi. Zbog toga moraju da budu stpljivi.” kazao je Plooij.

                          Za Hondu 2021. biće poslednja godina z Formuli 1.

                          “Čuo sam da je Honda napravila motor koji je jači za 40 konjskih snaga. To će biti dobar način da se oproste od Maxa na visokom nivou.” dodao je on.

                          pole-position.rs
                          Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                          Comment


                          • image.jpg

                            SIR LEWIS HAMILTON

                            Comment




                            • Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                              Comment


                              • 'Vitez' trazi $200m 4-godisnji ugovor. Mercedes ni da cuje. Rasel spreman za uskok u A tim

                                https://www.express.co.uk/sport/f1-a...ussell-F1-news
                                Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                                Comment

                                Working...
                                X