Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vesti, opste F1 i autosport diskusije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by forum1nick View Post
    А зашто су други ишли 2 пута у бокс? Да ти помогнем... Да нису ишли 2 пута разлика би била и већа.
    zato sto je

    1) Mercedes blazi prema gumama (DAS)

    2) Ham nije pritiskao kao recimo Max
    Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

    Comment


    • Max vise pritiskao a imao 45 sek zaostatka???

      Comment


      • Originally posted by Alan View Post
        Max vise pritiskao a imao 45 sek zaostatka???
        kad je napado Pereza stvarno je rizikovo i pogresio.

        Ham nije tako vozio.
        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

        Comment


        • Ham je u stvari tako sporo vozio da ga je u jednom momentu i Albon obiso
          Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

          Comment


          • Ja bi voleo kada bi svi F1 vozaci posle svake odvezene trke sutradan seli u F2 auto i vozili trku. To bi bio istinski sampionat vozaca. Bez pit stopa. Bez zamene guma. Trka od 45 minuta.

            Garantujem da bi bilo zanimljivije od ovoga sad sto nam prodaju.

            I pravednije iz ugla vozaca.
            Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

            Comment


            • [emoji3516]Te želje ti se mogu ostvariti na PlayStation platformi, kao i većina analiza šbbkbb (Sena vs. Fanđo, Hamilton vs. Clark, Šumaher vs. Borković,...). Probaj. Tamo možeš i obrisati trke koje ti ne odgovaraju, pa čak i cijele sezone nekih vozača.
              Realnost, ono što se zaista dešava, je malo drugačije. U tom svijetu juče je Hamilton odvezao jednu od svojih najboljih vožnji, upisao rekordnu 94 pobjedu, osvojio sedmu titulu i po tome se izjednačio se sa velikim Šumaherom.

              Comment


              • kakve playstation ima veze sa tim. da vlasnici zele to se lako moze sprovesti u delo.

                I ne znam sto spominjes igracku konzolu, ovde nista ne bi bilo fake

                Zapravo mi danas gledamo najizvesticaniju F1 ikada

                vestacka preticanja DRS

                obavezno koriscenje dve komponente guma

                zabrana dolivanja goriva

                3 motora za celu godinu

                mislim kad se dodje do toga da na stolu bude predlog za obrnut startni grid onda znas gde je F1 otisla...
                Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                Comment


                • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                  kakve playstation ima veze sa tim. da vlasnici zele to se lako moze sprovesti u delo.
                  Da vozači F1 voze malo F2 bolide? [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
                  Ima onaj spot gdje Alonso i Hamilton svašta vozaju, pa i bicikle... Zašto stati na F2? Priznajem, ove opcije ne možeš jednostavno postići ni na PS4/5
                  Gasi internet [emoji23][emoji23][emoji23]
                  U planu je povećanje broja trka u F1 sampionatu. I zamisli, nijedna od njih nije iz F2 serije. [emoji23][emoji23][emoji23]

                  Comment


                  • Originally posted by forum1nick View Post
                    Da vozači F1 voze malo F2 bolide? [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
                    kao da nikad nisu vozili

                    pa 90% vozaca je za ovaj moj predlog

                    znas ko nije samo. Ham jer zeli sacuvati svoju prednost
                    Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                    Comment


                    • Do kartinga ih tjerati, a onda baciti u arenu sa lavovima [emoji23]
                      Sve uredu, razumio sam [emoji6]
                      PS4... završen je preorder za PS5. Sada ostaje čekati u stanradrnoj prodaji. Stižu taman kada i nova sezona F1

                      Comment


                      • Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                        Comment


                        • Originally posted by forum1nick View Post
                          Do kartinga ih tjerati, a onda baciti u arenu sa lavovima [emoji23]
                          Sve uredu, razumio sam [emoji6]
                          Pogledas ovu trku imali smo najbolju trku u sezoni a bila je spora zbog vlazne staze mozda kao F2 po suvom. I jel se neko zalio na brzinu?
                          Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                          Comment


                          • Ne sviđa ti se F1?
                            Pa prati F2, F3, Golf ili Clio Cup... Sve to već imaš. Nema potrebe za otkrivanje tople vode.

                            Comment


                            • Originally posted by forum1nick View Post
                              Ne sviđa ti se F1?
                              Pa prati F2, F3, Golf ili Clio Cup... Sve to već imaš. Nema potrebe za otkrivanje tople vode.
                              hehe

                              da li tamo voze najbolji vozaci open-wheela Ham, Alonso, Max, Fetel, itd. ?

                              Da li voze na najboljim stazama? ne.

                              Samo trazim jednake i fer uslove za sve.

                              To ti je isto kazem ja ajmo se ja i forum1nick potrkati evo tebi fica a ja cu u ferari
                              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                              Comment


                              • Nemoj gledati F1. Škodi ti [emoji6]

                                Comment

                                Working...
                                X