Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vesti, opste F1 i autosport diskusije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Formula 1

    Po meni su obadvojica podjednako krivi,trebaju da se ugledaju na Meklarenov dvojac.

    Comment


    • Odg: Formula 1

      [quote author=ferrari1 link=topic=2406.msg135769#msg135769 date=1275298137]
      Po meni su obadvojica podjednako krivi,trebaju da se ugledaju na Meklarenov dvojac.
      [/quote]


      Ja navijam za McL, ali da se Baton nije pomerio u krivini nakon sto je pretekao Hamiltona, isto bi zavrsili.

      Comment


      • Odg: Formula 1

        Sve je bilo trkacki, nema tu krivice to se desava zato je i zanimljivo. Zamalo i MCL da se polupaju ali sve je to dobro za F1.
        Bolje je ovako nego godine dosadnih trka bez uzbudjenja!! Samo neka bude ovako zanimljivo.

        Comment


        • Odg: Formula 1

          [

          Comment


          • Odg: Formula 1

            samo da se slozim sa oliverom kahnom koji je rekao da je povratak schumija bila velika greska %QWT&W

            Comment


            • Odg: Formula 1

              [quote author=TeKKe link=topic=2406.msg137980#msg137980 date=1275860209]
              samo da se slozim sa oliverom kahnom koji je rekao da je povratak schumija bila velika greska %QWT&W
              [/quote]

              Pa, verovatno da mu nije to trebalo u životu, ali šta pa mi znamo... možda čovek oseća da može i zato to i radi.


              Comment


              • Odg: Formula 1

                Kakva dosadna trka u Kanadi... od početka se otprilike videlo ko će i kako će završiti... Da nije Šumaher imao tu i tamo po neki okršaj na stazi uspavao bih se...


                Comment


                • Odg: Formula 1

                  Ja sam bas zadovoljan jucerasanjom trkom,toliko obrta,staza koja nevjerovatno degradira gume,sto se mene tice bilo je krajnje interesantno %QWT&W
                  sigpic

                  Comment


                  • Odg: Formula 1

                    [quote author=Vladan link=topic=2406.msg139584#msg139584 date=1276504146]
                    Ja sam bas zadovoljan jucerasanjom trkom,toliko obrta,staza koja nevjerovatno degradira gume,sto se mene tice bilo je krajnje interesantno %QWT&W
                    [/quote]

                    Ma Ok, bilo je par dobrih momenata (izlazak Alonsa i Hamiltona iz boxa npr...) ali zaista ništa spektakularno. Još jedna stvar, Weber mi nije jasan sa onim otezanjem oko odlaska u box, kada su ga Hamilton i Alonso pristizali 1,5 sekundu po krugu. Dobro, ništa to ne bi promenilo, ali opet...
                    Samo da napomenem da gomila reklama koje gledamo na Fox-u prosto ubiju svaku draž gledanja... možda i to dodaje subjektivnom utisku o zanimljivosti određene trke... *%@(D!RY-


                    Comment


                    • Odg: Formula 1

                      Ali nevjerovatno je kako su se unistavale gume,sto se reklama tice ja sam tu miran,na RTCG ih nema h5g6k8
                      Sledeca trka ce biti krajnje dosadna @(*6sd$%
                      sigpic

                      Comment


                      • Odg: Formula 1

                        ne spektakularna ali poprilicno dobra i uzbudljiva trka @R&}*...a webber posle one vratolomije izlazi iz bolida kao da nista nije bilo.. fghj48d

                        Comment


                        • Odg: Formula 1

                          Red Bul daje ti krilaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa $#^%RT

                          [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=rqsli2QM8Po[/youtube]
                          sigpic

                          Comment


                          • Odg: Formula 1

                            Jebem ti SC $JS}| $JS}| Ono sranje se treba ukinuti,zbog toga Alonso nije na podiumu #%d*

                            Comment


                            • Odg: Formula 1

                              Moze li neko, u najkracim crtama, da opise sta se dogadjalo na danasnjoj trci F1 ?
                              Ja sam gledala superbike i supersport, koji su se vozili u Mizanu, pa nisam u toku.
                              Hvala unapred.

                              Comment


                              • Odg: Formula 1

                                [quote author=fc nadal link=topic=2406.msg143936#msg143936 date=1277652641]
                                Jebem ti SC $JS}| $JS}| Ono sranje se treba ukinuti,zbog toga Alonso nije na podiumu #%d*
                                [/quote]

                                Sigurno mu je SC kriv sto ga je Kobajasi onako odrao?

                                Comment

                                Working...
                                X