Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vesti, opste F1 i autosport diskusije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Alan View Post
    Zasto menjas tudje pruke? Ako je neprimerna brisi. Ako je menjas gubi smisao.
    joj Alane izbriso sam uvrede. ostavio sam ono sto je ok
    Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

    Comment


    • Video sam sta si izbrisao, sto nisi celu ako je neprimerna, svakom izmenom poruka gubi smisao. Neka svako stoji iza onoga sto je rekao i snosi posledice.

      Comment


      • Originally posted by Alan View Post
        Video sam sta si izbrisao, sto nisi celu ako je neprimerna, svakom izmenom poruka gubi smisao. Neka svako stoji iza onoga sto je rekao i snosi posledice.
        pa nije sve bilo neprimereno. glupo je da se prepiremo oko toga.
        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

        Comment


        • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
          Ma ti rekordi su irelevantni. Makni Hama i Botas bi bio sampion. Pametnom dosta.
          Takodje sam ti rekao da to ne umanjuje njegove uspehe jer on nije kriv sto su ostali imali slabije masine, jel tako, jel kriv? Jel im on zabranio?

          Comment


          • Originally posted by Alan View Post
            Takodje sam ti rekao da to ne umanjuje njegove uspehe jer on nije kriv sto su ostali imali slabije masine, jel tako, jel kriv? Jel im on zabranio?
            Kada sam ja ikada rekao da je on za to kriv?

            Takva je igra ali timska igra i ja cu ga ceniti kao ti tek kad mu pored njega dovedu jednako dobrog Maxa a ne ostavljati poslusnu pudlicu Botasa.

            I kad bi pobedio Maxa e onda bi mu skino kapu. Do tada sve uspehe od 2014 do danas ja gledam kao na pretezno Mercedesove. I daleko od toga da ja ne cenim Hama (daleko bilo) samo ga ne cenim previse. Evo i sad smo videli po kisi tek treci startni red. A velica ga se kao da je Sena...
            Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

            Comment


            • Juniore, samo sam kopirao tvoj post iz 2018, kada smo raspravljali o Agostiniju.

              Comment


              • Originally posted by Alan View Post
                Juniore, samo sam kopirao tvoj post iz 2018, kada smo raspravljali o Agostiniju.
                ok dobio si moj odgovor
                Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                Comment


                • a motogp i F1 znamo da u motorima rider igra vecu ulogu.

                  a drugo reko sam ti vec nit smo ti ni ja gledali Agostinija a Rosi je sam rekao da je za njega Agostini najveci
                  Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                  Comment


                  • Znaci tvoj stav je, da to sto je vozio dominantnu masinu ne umanjuje Agostinijeve uspehe a Hamiltonove umanjuje.

                    Comment


                    • ne zelim da mesam motogp i F1

                      i reko sam ti da motore ne pratim pomno kao automobile
                      Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                      Comment


                      • +35s u trci u kojoj ijedan bolid nije mogao ići punom snagom! Nevjerovatno!
                        Ovo je vjerovatno najzrelija pobjeda od svih koje je do sada postigao.
                        Prelomna odluka je bila da čuvanje guma i odustajanje od napada na Vettela.
                        Max pokazao ono što se znalo i ranije: brz i nezreo vozač. Perez doktorski. A najveću radost, nikada nisam mislio da ću ovo napisati, mi donese Vettel u posljednjim krivinama.

                        Comment


                        • Hamilton je ceo viken vozio fokusiran na 7 titulu. Zasto, kada ima jos tri trke do kraja + ova.
                          Zbog covida, zadnje tri trke su u 15 dana i ne daj Bože da neko bude pozitivan nece voziti nijednu.
                          Oprezan u kvalifikacijama, oprezan na pocetku trke. Botas je u Turskoj morao da ima makar 8 bodova vise od Hamiltona da bi ostao u igri. Zasto bi Hamilton reskirao i odustao u teskim uslovima kada je sigurnom voznjom mogao da obezbedi titulu? Kad se Botas valjda 3 ili 4 put okrenuo na stazi i pao na zadnje ili predzadnje mesto bilo je jasno da od tog Botasovog 6-og mesta nema nista, Hamilton je dodao gas i pobedio.

                          Comment


                          • Originally posted by forum1nick View Post
                            +35s u trci u kojoj ijedan bolid nije mogao ići punom snagom! Nevjerovatno!
                            pa to znaci da je svima onda isto tj. da kolko je Mercedes u odnosu na sebe (po suvom) sporiji tolko su i drugi. sta je tu onda neverovatno?

                            ali izgleda da samo hejtam

                            Ovo je vjerovatno najzrelija pobjeda od svih koje je do sada postigao.
                            Prelomna odluka je bila da čuvanje guma i odustajanje od napada na Vettela.
                            Max pokazao ono što se znalo i ranije: brz i nezreo vozač. Perez doktorski. A najveću radost, nikada nisam mislio da ću ovo napisati, mi donese Vettel u posljednjim krivinama.
                            Max je hteo obilaziti Hamilton nije. To je bila danas razlika izmedju njih. Ali nebitna trka skroz u pogledu sampionata.
                            Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                            Comment


                            • Ako ti nije jasno kakva je razlika u vožnji po mokroj stazi i u vožnji u normalnom uslovima onda nije hejt, u sprotnom... nastavi ako ti je za utjehu, zanimljivo je. [emoji23]
                              @Alan zanimljiva opservacija oko korone. Nisam o tome razmišljao.
                              Zanimljivo je bilo to što su se samo Strol i Perez odlučili za potpuno kišni setup bolida. Mada je pobjeda izostala može se reći da su ipak imali koristi od toga. Sasvim druga priča bi bila da je trka bila recimo pola sata ranije.
                              I da, obzirom na uslove iznenađujuće je da nismo vidjeli SC vozilo na stazi.

                              Comment


                              • Originally posted by forum1nick View Post
                                Ako ti nije jasno kakva je razlika u vožnji po mokroj stazi i u vožnji u normalnom uslovima onda nije hejt, u sprotnom... nastavi ako ti je za utjehu, zanimljivo je. [emoji23]
                                pa ja ti objasnjavam da je svima isto. pa ne vozi Mercedes sporije u odnosu na sebe a drugi brze
                                Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                                Comment

                                Working...
                                X