Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vesti, opste F1 i autosport diskusije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Sa autom koji je tada bio cetvrti u sezoni obisao je Sumija za ceo krug
    Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

    Comment


    • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
      Sir Dzeki Stjuart
      Šumaher ima više i titula i pobjeda od Hamiltona. Ima li negdje da je slično izjavio za njega i zašto ne?
      [emoji23]

      Comment


      • Originally posted by forum1nick View Post
        Šumaher ima više i titula i pobjeda od Hamiltona. Ima li negdje da je slično izjavio za njega i zašto ne?
        [emoji23]
        Reko je:

        1. Fandjo
        2. Klark
        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

        Comment


        • Teško je svima udovoljiti zato i postoji zvanična statistika. Ostalo je šbbkbb

          Comment


          • Ali zvanicna statistika timskog sporta. To ne treba zaboraviti.

            Evo Toto Volf je pre neki dan otkrio da je u timu Mercedes 1000 ljudi zaduzeno za sasiju a jos 1000 za motor.
            Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

            Comment


            • Zato i postoji kategorija konstruktora. Uvedena je tek nakon ove važnije kategorije vozača.
              Realno se smatra utješnom nagradom

              Comment


              • Originally posted by forum1nick View Post
                Zato i postoji kategorija konstruktora. Uvedena je tek nakon ove važnije kategorije vozača.
                Realno se smatra utješnom nagradom
                Opet ti

                Pa ceo tim stoji iza jednog vozaca u ovom slucaju Hama. A i da podupiru Botasa jednako opet je to 'two horse race' ako me razumes.
                Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                Comment


                • Juniore a kada je bilo drugacije? Gore pomenuti Fandjo kada odustane odmori desetak krugova, saceka drugog vozaca izbaci ga napolje iz automobila sedne u njegov auto i pobedi.

                  Comment


                  • Pa F1 je timski sport od samog osnivanja.
                    Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                    Comment


                    • Potvrđeno je. Svjetsko prvenstvo u reliju vozit će se u Hrvatskoj sljedeće godine

                      Comment


                      • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                        Pa F1 je timski sport od samog osnivanja.
                        Ko je bio timski prvak 1954?

                        Comment


                        • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                          Opet ti

                          Pa ceo tim stoji iza jednog vozaca u ovom slucaju Hama. A i da podupiru Botasa jednako opet je to 'two horse race' ako me razumes.
                          Ne, opet ti...
                          Vozači sa promjenom tima nose svoje titule, tako da to objašnjava kome pripadaju. Čudi me da neko ko prati F1 to nije znao

                          Comment


                          • Originally posted by Alan View Post
                            Ko je bio timski prvak 1954?


                            Pobogu Alene, to sto nije bilo WCC ne znaci da WDC nije timsko. Pogledaj samo kolko ljudi radi na ta dva auta u Mercedesu. 2000. Zvalo se to WCC ili WDC ili kako god hocete sampion u ovom slucaju Hamilton iza sebe ima celi tim. Ne verujes?-Okej smesti ga u Alfa Romeo pa da vidimo dokle bi dogurao.

                            Originally posted by forum1nick View Post
                            Ne, opet ti...
                            Vozači sa promjenom tima nose svoje titule, tako da to objašnjava kome pripadaju. Čudi me da neko ko prati F1 to nije znao
                            Gde nose kad svi pehari ostaju u vitrinama tima.
                            Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                            Comment


                            • Imenom i prezimenom koje stoji uz njih. Potpuno odvojeno od konstruktorskog rangiranja.
                              Šumaher je u Ferrari došao sa dvije titule i kada je osvajao svaka naredna se dodavala na taj broj.
                              I da, vozači se rangiraju duže od timova.

                              Comment


                              • Okej ako ti mislis da bi Ham postigo te uspehe sa Alfa Romeom
                                Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                                Comment

                                Working...
                                X