Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vesti, opste F1 i autosport diskusije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To i jeste uloga drugog vozaca.

    Comment


    • Ne mislim da će Ric kao Webber, mnogo je bolji vozač. Uz to, RB-ov je i treba im, Webber nije bio njihov i bio je na zalasku karijere.

      Comment


      • Verujem da ga Ferari i pored toga ne bi tako lako otpisao da nije Monacanin u igri.

        Comment


        • Originally posted by Vanja #66 View Post
          Webber nije bio njihov i bio je na zalasku karijere.
          A ciji je bio kad je vozio za RB, Rikardo ce biti potucen od Maxa kao i Veber od Vetela, Max je vec prosle godine u kvalifikacijama potukao Rikarda 13-7 zabelezio 2 -1 u pobedama, ove godine je brzi i kad prestane da pravi greske stvar je gotova.

          Comment


          • Ferari uzo Leklera na 2 godine

            https://thesportsrush.com/reports-ch...-with-ferrari/
            Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

            Comment


            • Originally posted by Alan View Post
              A ciji je bio kad je vozio za RB, Rikardo ce biti potucen od Maxa kao i Veber od Vetela, Max je vec prosle godine u kvalifikacijama potukao Rikarda 13-7 zabelezio 2 -1 u pobedama, ove godine je brzi i kad prestane da pravi greske stvar je gotova.
              Seb, Dani, Max, oni su njihovi vozači, iz njihove akademije. Nakon titule 2010. Mark je praktično postao drugi vozač. Dani je prošle godine imao problema sa bolidom i podešavanjem, ove godine to izgleda mnogo bolje.

              Hmm, ovo za Leclerca počinje da se zahuktava. Sačekaću zvaničnu potvrdu, ali miriše na gotovu stvar.

              Comment


              • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                Steta.

                Comment


                • Sta steta?
                  Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                  Comment


                  • Za Leklerka, Vanja kaze da nije dobro da predje u veliki tim.

                    Comment


                    • Moram te ispraviti, ne kažem ja - kaže istorija i statistika.

                      Comment


                      • Originally posted by Vanja #66 View Post
                        Moram te ispraviti, ne kažem ja - kaže istorija i statistika.
                        Pa kako je Ham odma dosao u Mclaren i u prvoj se godini borio za titulu a u drugoj je uzo. Lekler moze biti taj kalibar.
                        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                        Comment


                        • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                          Pa kako je Ham odma dosao u Mclaren i u prvoj se godini borio za titulu a u drugoj je uzo. Lekler moze biti taj kalibar.
                          To je zato što je on ubedljivo najbolji vozač, vozi sexy krugove, uz to nikad nije imao bolid koji je bio najbrži pa samim tim njegove titule najviše vrede.
                          If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

                          Comment


                          • Luisa Hamiltona sam posmatrao kao "Projekat Hamilton" ili "Projekat Englez prvak sveta u F1". Nesumnjivo veoma talentovan vozač, ali vozač kome je sve obezbeđeno na tanjiru od starta.
                            Previše ciganisanja (fudbalski izraz), sve sa tatom, devojkom, društvom u boksu, za moj ukus.

                            Baš smo pričali o Milošu Pavloviću koji koliko god vozač dobar bio, nije mogao da uđe u jedan Minardi, Lotus. Iako je imao istoriju titula do F1 do tada. Luis nije.
                            Last edited by MarkoNFL; 30-06-18, 08:46.

                            Comment


                            • Nije tako sto se tice titula u nizim kategorijama, Milos Pavlovic je bio pobednik svetskog kupa u kartingu i nije vise osvojio ni jednu titulu u jednosedima.
                              Hamilton je bio prvak Formula 3 Euro Series 2005 i GP2 Series 2006. Cenim uspehe Milosa Pavlovica ali neznam zasto bi ih upredjivao sa nekim prvak F1.

                              Inace to za ‚‚Projekat Hamilton" ili ‚‚Projekat Englez prvak sveta u F1" izgleda da je istina. Zamisljen je pocetkom 80-ih od strane Bernija Ekelstona, Margaret Tacer, Rona Denisa i Engleske Kraljice. Hamilton je plod genetskog inzinjeringa, malo su se zenuli oko gena Karla Luisa po kome je projekat dobio ime, zato je ispao onako crn.
                              Last edited by Alan; 30-06-18, 10:42.

                              Comment


                              • Originally posted by Nikoletina View Post
                                To je zato što je on ubedljivo najbolji vozač, vozi sexy krugove, uz to nikad nije imao bolid koji je bio najbrži pa samim tim njegove titule najviše vrede.
                                Ironican si, ko je to rekao?

                                Originally posted by MarkoNFL View Post
                                Luisa Hamiltona sam posmatrao kao "Projekat Hamilton" ili "Projekat Englez prvak sveta u F1". Nesumnjivo veoma talentovan vozač, ali vozač kome je sve obezbeđeno na tanjiru od starta.
                                Evo i Lekler ce preci u Ferari jer je njihov projekat. Max je projekat RB ali nema srece sa bolidom inace bi on vec davno bio prvak. Alonso je bio projekat Renoa ali se nije mogao odmah boriti za titulu jer Reno nije bio spreman. A Ham je imo srece sto je Mclaren bio konkurentan i zbog toga ga ti osudjujes??? Pa smesan si.

                                Baš smo pričali o Milošu Pavloviću koji koliko god vozač dobar bio, nije mogao da uđe u jedan Minardi, Lotus. Iako je imao istoriju titula do F1 do tada. Luis nije.
                                Sta Luis nije?

                                Formula Renault 2.0 UK PRVI
                                Formula 3 Euro Series PRVI
                                GP2 Series PRVI

                                A sta Milos ima?-Titule u Italijanskoj F3 i World Series Lights to su slabe serije. Da je nesto vredeo neki tim bi ga isprobo (u F1).
                                Last edited by Sam Hornish Jr.; 30-06-18, 13:00.
                                Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                                Comment

                                Working...
                                X