Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vesti, opste F1 i autosport diskusije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vanja #66 View Post
    Dominacija je sastavni deo F1
    E pa to ne valja to treba menjati ili ce F1 izgubiti svu publiku. I mi sada umesto da se radujemo sledecoj sezoni gde bi se 1/4 vozaca borila za titulu (kao u Nascaru) mi se umesto toga molimo da neko moze izazvati Mercedes. E pa srecno nam bilo.
    Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

    Comment


    • Ja se samo nadam da će se pojaviti neko i zaustaviti dominaciju Mercedesa (kao Mercedes što je zaustavio dominaciju Red Bulla). Pa makar i naredne 2-3 godine gledali dominaciju tog tima.
      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

      Comment


      • Originally posted by Tarantula View Post
        Ja se samo nadam da će se pojaviti neko i zaustaviti dominaciju Mercedesa (kao Mercedes što je zaustavio dominaciju Red Bulla). Pa makar i naredne 2-3 godine gledali dominaciju tog tima.
        I sta smo dobili-zamena uloge. Same shit. I nije Mercedes zaustavio dominaciju RB vec promena pravila. Kao sto su menjali pravila i da bi se Ferari zaustavio. Vidis oni znaju problem ali ga resavaju na pogresan nacin tako sto menjaju pravila kad neko dominira. Umesto da sustinski promene stvar.
        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

        Comment


        • Barem će biti neko drugi. Smučilo mi se scenarij - kvalifikacije Mercedesi prvi i drugi, trka Mercedesi prvi i drugi.
          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

          Comment


          • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
            E pa to ne valja to treba menjati ili ce F1 izgubiti svu publiku. I mi sada umesto da se radujemo sledecoj sezoni gde bi se 1/4 vozaca borila za titulu (kao u Nascaru) mi se umesto toga molimo da neko moze izazvati Mercedes. E pa srecno nam bilo.
            To niti valja niti ne valja, to je tako, to je fakat. Da ovi momci žele da saznaju ko je od njih najbrži u istim bolidima vozili bi GP2 ili tako nešto... F1 je sport u kom biti šampion znači biti vozač koji je sa svojom mašinom tokom jedne sezone osvojio najviše poena. Šta fali MotoGP-u? Isto imaš različite mašine, isto imaš silna ograničenja i sve je više proizvođača sad, preživeli su svoju mini mikro-krizu od 2 sezone. Šta imaš? Mogućnost da se bore i pretiču. Imaš li povremeno dominacije? Imaš na pretek. Odbija li to ljude? Ne, sve ih je više (imigranti iz F1 vrv )

            Originally posted by Tarantula View Post
            Ja se samo nadam da će se pojaviti neko i zaustaviti dominaciju Mercedesa (kao Mercedes što je zaustavio dominaciju Red Bulla). Pa makar i naredne 2-3 godine gledali dominaciju tog tima.
            Sl. godine RB uzima titulu, u to sam 95% siguran - ali ne kroz dominaciju kao ovih godina. Šta će biti 2018. videćemo...

            Comment


            • Ode Rosberg u penziju...

              Comment


              • Bas sam to hteo da napisem... Niko Rozberg otišao u penziju! http://www.b92.net/sport/automoto/f1...nav_id=1205761

                Comment


                • ?? wtf

                  Comment


                  • Auuuu kakav sok. Koliko god da ne gotivim Rosberga (a ni Hamiltona da se razumemo), zao mi je sto se povukao. Hteo sam da vidimo da li je u stanju da odbrani titulu sledece sezone. 31 godina, mogao je jos 4-5 sezone da odveze, ali dobro.
                    Pravo pitanje je ko ce upasti na njegovo mesto? Mozda Werhlein?
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • E ovo nisam ocekivao
                      I tako prodje neka godina, on se vrati, shvati da ne moze bez toga tralalala. Kao sto je Sumaher uradio.



                      Послато са GT-I9300 уз помоћ Тапатока

                      Comment


                      • Imam osecaj da ce biti jos potresa.

                        Comment


                        • Zamislite sad Hamilton dobi otakaz...
                          Kakav sou bi nastao.

                          Comment


                          • Button, Massa i Rosberg. Šteta velika, najveće iznenađenje Rosberg naravno. Slično se desilo i u NBA ove godine, otišle legende Kobe, Duncan i Garnett.
                            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                            Comment


                            • Originally posted by Tarantula View Post
                              Button, Massa i Rosberg. Šteta velika,
                              Niko mi nece nedostajati sve prosecni vozaci.
                              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                              Comment


                              • Šta s tim što su prosječni vozači?
                                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                                Comment

                                Working...
                                X