Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vesti, opste F1 i autosport diskusije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ko ce sad najbolje startovati?

    http://www.autosport.com/news/report.php/id/119925

    Comment


    • Ja se najiskrenije nadam da ćemo imati i Pirelli i Micheline, ali ne deluje mi da su u vrhu zainteresovani za rat proizvođača. U tom slučaju, želim Micheline jer traže veće felne i jer ih Bernie ne želi. Sve što on ne želi obično bude dobro...

      Sviđa mi se smanjenje elektronike i pomagala pri startu, mislim da će Rosberg izgubiti malo od svojih odličnih startova koje je imao ove godine. Mada opet, to zavisi od toga koliko je podesavao neposredno pre trke, mislim da je više radio na tome tokom vikenda...
      Last edited by Vanja #66; 10-07-15, 19:57.

      Comment


      • APPROVED 2016 CALENDAR:

        April 3 - Australia
        April 10 - China
        April 24 - Bahrain
        May 1 - Russia
        May 15 - Spain
        May 29 - Monaco
        June 12 - Canada
        June 26 - Britain
        July 3 - Austria
        July 17 - Europe (Baku)
        July 31 - Germany
        August 7 - Hungary
        August 28 - Belgium
        September 4 - Italy
        September 18 - Singapore
        September 25 - Malaysia
        October 9 - Japan
        October 23 - USA (Austin)
        October 30 - Mexico
        November 13 - Brazil
        November 27 - Abu Dhabi

        Comment


        • Da vidimo koje će sve trke da odpadnu... Malezija premeštena iz perioda monsuna u period monsuna.

          Comment


          • Nisam znao gde da pisem ovo jbt, preminuo Jules Bianchi

            Comment


            • Sok, nevjerica, tuga...

              Pocivaj u miru legendo.

              Comment


              • Šta da se kaže, otišao pre-premlad...
                Počivaj u miru!

                Comment


                • Grozna vest za dobro jutro. Pocivaj u miru...

                  Comment


                  • R.I.P
                    If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

                    Comment


                    • 20 godina smo imali bezbednu F1, ali ona i dalje uzima živote... Neka mu je laka zemlja.

                      Comment


                      • Velika tragedija.Pocivaj u miru.

                        Comment


                        • Šta drugo da se kaže. Nisam ni pratio F1 vesti u poslednje vreme. Drug mi je javio na fb četu. Kakav stres! I dalje ne shvatam... Šta ljudi moji drugo da se napiše. Počivaj u miru Žil!
                          ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                          "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                          I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                          sigpic

                          Comment


                          • Auuu tuga velika,steta za tako mlad zivot,RIP majstore!
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Pocivaj u miru Jules
                              sigpic http://caseystoner.com.au/

                              Comment


                              • Moram da dodam i neke najbitnije detalje iz mog mišljenja o Žilu Bjankiju. Znamo da poslovica kaže ‚‚O mrtvima sve najlepše.", ali ovo pišem najiskrenije što se može napisati. Od novijih vozača koji su se tokom prethodnih godina pridružili na grid, nikada nije izazvao ni jedan glupi incident koji se pamtio kao što su to mnogi uradili. Bez obzira na disciplinu na stazi, uspevao je da ima iznadprosečnu brzinu, te nije morao kao neki da manjak talenta i brzine nadomešćuje suludim potezima u duelima. Od 2010. nadalje, mnogi vozači su vozili bolide HRT-a, Caterhama i Marussie (nekadašnji Virgin Racing) i niko nije uspeo da osvoji ni bod a kamo li 2 i to na stazi na kojoj je to jedino, realno, bilo moguće - Monaco Grand Prix 2014. Simbolično se može reći na Žilovoj domaćoj stazi.
                                ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                                "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                                I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X