Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vesti, opste F1 i autosport diskusije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • RTS, vazda su bili tačni... Vlasti Azerbejdžana su objavile samoinicijativno da je dogovor postignut za 2016. (a odakle im tek jesen?) i staza će tek biti formirana, trebala bi da bude ulična staza, ali postojeće dve konfiguracije u Bakuu nisu dovoljno bezbedne za F1... Navodno, potpisali su sa Bernijem sve i objaviće zvanično na nekom događaju u Bakuu za par dana... To što su RTS-ovci stavili su Kazarska ostrva (render naravno), pandan Palma ostrvima u Dubaiu, želja čoveka koji ih gradi je da tu bude i F1 staza, ali kako je planirano da se to sve završi tamo negde 2020-2025, datumi imaju blago odstupanje...
    Last edited by Vanja #66; 01-05-14, 23:43.

    Comment


    • Plašio sam se da ne istrčim pred rudu, al' RTS... izvor do mojega.
      Ako toga nema na autosport.com ili sličnom sajtu, ideš na X i close tab.
      ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

      "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
      I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

      sigpic

      Comment


      • Još jedna ulična trka...

        Comment


        • Originally posted by MarkedOne8 View Post
          Plašio sam se da ne istrčim pred rudu, al' RTS... izvor do mojega.
          Ako toga nema na autosport.com ili sličnom sajtu, ideš na X i close tab.
          Ima na autosportu, ali samo ovo što sam napisao do poslednje rečenice. Ništa zvanično i konkretno još uvek, ali imaju ugovor.

          Originally posted by Dule Krtola View Post
          Još jedna ulična trka...
          Užas ako stvarno bude tako, još ako Tilke umeša prste...

          Comment


          • Originally posted by Vanja #66 View Post
            Užas ako stvarno bude tako, još ako Tilke umeša prste...
            Kakva će to kombinacija biti

            Comment


            • Najveći protagonista Spygate-a, Nigel Stepney, je poginuo u saobraćajnoj nesreći.

              http://www.f1fanatic.co.uk/2014/05/0...ic-round-0305/
              ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

              "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
              I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

              sigpic

              Comment


              • Neka mu je laka zemlja...

                Toyota potvrdila izuzetnu formu pobedom na Spa, drugom uzastopnom, druga Toyota je zauzela treće mesto. Audi je sa jednom od tri postave završio na podijumu, zamenio se sa Porscheom... Audi naravno nikada ne treba otpisivati, ali možda se može reći da su Audi i Toyota sada izjednačeni favoriti za pobedu u Le Mansu za mesec i po dana...

                Comment


                • Formula 1 je ostala bez jos jednog velikog sampiona, u 88. godini umro je Sir Jack Brabham, svetski prvak iz 59. 60 i 66 godine.

                  Comment


                  • Neka mu je laka zemlja, hvala mu za sve...

                    Comment


                    • ne znam da li je off topic,i da li ce mi neko odgovoriti ovde,ali ajd' da probam.pitanje,pre svega za Srdjana,jer ga smatram najupucenijim I najkompletnijim komentatorom.
                      1.-zasto KATERHAM?na sky-u,i u nekim auto emisijama gde sam video taj mali sportski auto,pa sad I u moto gp,kad gledam preko nekog stream-a,svi govore KEJTERAM.sto je I logicno za ovu englesku rec.
                      2.-kada je bio prenos neke trke moto gp,mislim da je mugelo,kada ste bili tamo,pricali ste I intervjuisali onu devojku naseg porekla koja radi sa Bradlom,u LCR,zaboravio sam kako se zove.e,od nje,a I na drugim mestima sam cuo da se ime prvog coveka te ekipe izgovara LuCHIO CHeCHinelo.dakle,CH,kao CHedomir,kao topCHider.pre svega mislim na prezime,ime izgovarate pravilno.
                      3.-da,i ja sam tako navikao radeci sa bratom,I mnogi moji drugari,majstori govore Magneti Marelli.govore ovako kako je napisano.a pravilno je MaNJeti.ovu gresku cesto cujem kada se prica o kontrolnim jedinicama,bilo u moto ili F1.
                      Potkrade se jos koja greska,ali ovih sam se prvo setio,I mislim da su najvise uocljive.sve najbolje u daljem radu,pozdrav!!!!!

                      Comment


                      • Caterham objavio ogranicen broj komada modela 7 samo za Japan
                        1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                        1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                        sigpic

                        Comment


                        • David Coulthard preporucuje da se uvedu dupli boksevi. Auu kako bi onda bilo u Merc bokus
                          Hamilton izjavio da su on i Rosberg jos prijatelji... Kakvi prebacaji
                          1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                          1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                          sigpic

                          Comment


                          • Ču Dupli boksevi
                            Hahah
                            Počinje se ova Formula pretvarati u ringišpil

                            Comment


                            • Originally posted by Dule Krtola View Post
                              Ču Dupli boksevi
                              Hahah
                              Počinje se ova Formula pretvarati u ringišpil
                              Pa onda recimo Hamilton ne bi morao da pita svoj tim zasto nisu usli u proslom krugu u boks, prije SC
                              1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                              1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                              sigpic

                              Comment


                              • A, na to je David mislio... Pa, lepa ideja, samo teško izvodiva sa toliko ljudi koji rade na jednom zaustavljanju... Ako bi stavili dvojicu da drže prednji i zadnji kraj i samo po jednog da menja gume, onda bi možda i moglo...

                                Comment

                                Working...
                                X