Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vesti, opste F1 i autosport diskusije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www.f12berlinetta.com/#/en



    New Era Has Dawned!

    Spoiler















    TECHNICAL SPECIFICATIONS:

    Engine
    Type 65-degree V12
    Total displacement 6262 cc
    Maximum power output 740 CV at 8500 rpm
    Maximum torque 690 Nm at 6000 rpm

    Dimensions and weight:
    Length 4618 mm
    Width 1942 mm
    Height 1273 mm
    Dry weight* 1525 kg
    Weight distribution 46% front, 54% rear
    Weight-power ratio 2.1 kg/CV

    Performance
    Maximum speed over 340 km/h0-100 km/h 3.1 seconds

    Fuel consumption and emissions (ECE + EUDC combined cycle):
    Consumption** 15l/100 kmCO2** 350 g/km
    Last edited by Vanja #66; 29-02-12, 20:57.

    Comment


    • jaoooo vanja brm brm brm
      www.balkansimracing.com/forum

      Real cars. Real racing. Dobrodosli

      Comment


      • Ovo mi je najlepsa unutrasnjost jednog Ferraria odavno... Izgleda vrlo skladno, elegantno, a opet nema sanse da odolis da malo jace pritisnes gas...

        Comment


        • Jao ljudi, ja se zaljubio
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Originally posted by NebojsaNS View Post
            Jao ljudi, ja se zaljubio
            takodje ;)
            www.balkansimracing.com/forum

            Real cars. Real racing. Dobrodosli

            Comment


            • Originally posted by NebojsaNS View Post
              Jao ljudi, ja se zaljubio
              Ja sam zaljubljen vec 10 godina!

              Dino, F40, Enzo, 458 Italia, FXX, 599 Viorano GTB, sad F12 Berlinetta... Boze, kao da sve one samo mene cekaju...

              Comment




              • Odlican 3D prikaz... Obratite paznju na okolinu, koliko mogucnosti...

                Comment


                • Mene putnički automobili danas uopšte ne privlače a nekad sam ih najviše voleo.Čitam ja sve te specifikacije i ne znam šta da kažem.Kad uporedimo najslabiji F1 tim u poslednjih 10 godina, i taj tim bi bio dobrano brži od ovoga.Apsolutno sam izgubio osećaj za automobile.Da je lep, lep je samo bi više voleo da je malo duži.Da nije to malo previše CO2 po kilometru?Čak 350 grama?!Inače, relativno malo troši za toliki motor.V12 od 6800 kubnih cm.
                  ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                  "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                  I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by MarkedOne8 View Post
                    Mene putnički automobili danas uopšte ne privlače a nekad sam ih najviše voleo.Čitam ja sve te specifikacije i ne znam šta da kažem.Kad uporedimo najslabiji F1 tim u poslednjih 10 godina, i taj tim bi bio dobrano brži od ovoga.Apsolutno sam izgubio osećaj za automobile.Da je lep, lep je samo bi više voleo da je malo duži.Da nije to malo previše CO2 po kilometru?Čak 350 grama?!Inače, relativno malo troši za toliki motor.V12 od 6800 kubnih cm.
                    Ya, mann! Thats the point... Here, take this joint... Itall keep ya cool, mann!

                    Comment


                    • Valjda sam potrefio temu.. ovde negde se nalazi staza ruskog Grand Prix-a za 2014.

                      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by ClayWarrior View Post
                        Valjda sam potrefio temu.. ovde negde se nalazi staza ruskog Grand Prix-a za 2014.
                        Svaka cast! Ako dobro vidim, trebalo bi da je ovo...



                        Deluje dobro! Jedino mi se ne svidja sto nema jedan bas dugacak pravac, ali ima 2 brze krivine, jos 2 nesto sporije, i ovu ogromnu polukruznu kod trga!

                        Comment


                        • Na Suzuki je pre par dana obelezena pedestogodisnjica po mnogima najbolje stze na planeti

                          Bilo je svakakvih motora i automobila ali se isticu Lotus 101 iz 1989. i mitski McLaren MP4/5. Zutaca je vozio Alezi a Takuma Sato dobio je cast da upravlja Meklarenom







                          Tadajuki Okada na Hondi CB500
                          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                          sigpic

                          Comment


                          • Istorija AMG-a

                            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                            sigpic

                            Comment


                            • Gleda li neko Endurance racing? Kao i uvek, Sebring je lepa uvertira za kraljicu svih trka,a promena na gridu ima puno

                              http://www.fiawec.com/Live.html
                              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                              sigpic

                              Comment


                              • Samo Le Mans, ali svih 24h... Velika mi je zal sto se Peugeot povukao, ali nadam se da ce kroz koju godinu Toyota iz P2 preci (i) u P1 klasu, imaju iskustva u F1, kompletna kompanija se polako vraca na noge posle krize, to moze biti vrlo uspesna stvar.

                                Comment

                                Working...
                                X