Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vesti, opste F1 i autosport diskusije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovo je bila jedna od najzanimljivijih sezona novije ere, stvar je samo u tome da je jedan vozac stalno pobedjivao, i to ne onaj kojeg bi neki zeleli ;) Ako bi svaka sezona bila ovakva, ja bih bio presrecan. Jeste dobar deo te neizvesnosti je vestacki izazvan, ali iskreno dok gledam dobre trke bas me briga
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Jos jedan Sebastian najverovatnije je osvojio titulu. Loeb posle prvog dana poslednjeg relija sezone u Velikoj Britaniji vodi, dok njegov jedini rival Hirvonen (koji zaostaje 8 bodova u sampionatu) ima mehanickih problema i najverovatnije nece ni nastaviti reli.

      Svaka cast najboljem reli vozacu svih vremena kojem ce ovo biti 8 uzastopna titula.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • od jega nema boljeg.....oduvek sam navijao za njega...
        www.balkansimracing.com/forum

        Real cars. Real racing. Dobrodosli

        Comment


        • Zao mi je sto ga nikada nismo videli u F1.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Originally posted by NebojsaNS View Post
            Zao mi je sto ga nikada nismo videli u F1.
            Ko zna kako bi se snasao, ja sumnjam da bi bio dobar, pogledaj samo npr. Burdea, trostruki sampion Indy Cara, a u F1 nula, doduse bio je u slaboj ekipi, ali mogao je da se nametne nekim solidnim voznjama i predje u malo bolju ekipu ali jednostavno nije se snasao. A Indy Car je mnogo blizi F1 nego sto je slucaj sa WRC i F1.
            Mislim da bi se Loeb utopio u prosek u F1, a ovako je legenda WRC-a, sto je svakako bolje, i svaka mu cast na tome.
            sigpic

            Comment


            • Nisam mislio na nivou jedne sezone, nego 2, 3 trke kao sto je Toro Roso planirao.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Svaka cast ovim ljudima a Leb moze da ide i do 15 titula

                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                sigpic

                Comment


                • Ne znam ko je od vas pomnije pratio sezonu (meni su poslednje ekstremno dosadne, prvenstveno zbog automobila) ali tesko da smo u poslednje vreme imali goru.. ako izuzmemo Reli Svedske, Hrivonen tesko da je ikada bio ravnopravan sa Sitroenima, pa cak i sa Latvalom. I pored silnih problema, Jari Mati je uzeo duplo vise stage pobeda od Mike i bar tri puta je morao da usporava da bi timski kolega zavrsio ispred njega

                  Koliko sam shvatio, Hirvinen prelazi u Sitroen a valjda ce Ozije u Ford
                  Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                  sigpic

                  Comment


                  • Pratim samo rezultate. Postalo je jako nezanimljivo, gotovo glupo. Ako se dese ti transferi, to je jako dobra vest jer Ozije moze da parira Loebu.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Videćemo.
                      Ulaze i Mini i Polo u šampionat...
                      http://www.youtube.com/watch?v=wZtZExauRgs kakav zvuk!!
                      http://www.youtube.com/watch?v=_4_l6vfIZC4

                      Comment


                      • Mini ulazi vec 2 godine, nikako da zatvore finansijsku konstrukciju.
                        Polo je ok, nismo VW dugo videli u ovim ozbiljnijim sampionatima, i sumnjam da ce imati neke velike resurse. Zanimljivo u sustini, nece mnogo promeniti odnos snaga.
                        Sve u svemu, WRC je u kanalu, da ne kazem nesto gore...
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Originally posted by NebojsaNS View Post
                          Mini ulazi vec 2 godine, nikako da zatvore finansijsku konstrukciju.
                          Polo je ok, nismo VW dugo videli u ovim ozbiljnijim sampionatima, i sumnjam da ce imati neke velike resurse. Zanimljivo u sustini, nece mnogo promeniti odnos snaga.
                          Sve u svemu, WRC je u kanalu, da ne kazem nesto gore...
                          Things can only get better....

                          Comment


                          • Toni Stjuart sampion Naskara za ovu godinu, prekinuo je petogodisnju dominaciju Dzimija Dzonsona. Ovo mu je treca titula. U poslednjoj trci je prestigao Edvardsa koji je zavrsio kao drugi i u sampionatu i u trci. Toni je u jednom momentu bio 38. zbog problema, ali je uradio cak 112 prestizanja na stazi malo mu je pomogla i crvena zastava (prekid trke) i kisa, uglavnom na kraju se odvojio i pobedio.
                            Congrats Smoke

                            Last edited by Nebojsa; 21-11-11, 12:59.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • De la Rosa u HRT-u od sledece sezone ;)

                              http://www.sportklub.info/forum/thre...port-diskusije
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • E samo jedno pitanje , posto nema chat teme , moram ovde ;) ... Gde su Lorenzo-Fan i onaj drugi sto su prenosili F1 na pocetku druge sezone
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X