Announcement

Collapse
No announcement yet.

FORMULA 1 PIRELLI MAGYAR NAGYDÍJ 2015

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Ovo se nevidi svaki dan. Svi kroz box.
    Naj baksuzniji covek je ovaj Kimi, ali stvarno.
    sigpic
    No turbochargers, superchargers, kompressors... pure V8!

    Comment


    • #17
      Odkud crveni na vrhu, slab start Mercedesa?

      Comment


      • #18
        Naj...m se svima u Ferariju majke,cele sezone ali cele sezone Kimi ima losiji bolid i uvek se njemu nesto desi na trci,ili losa odluka tima ili otkaze bolid,a Fetel je imao samo 1 problem i to u kvalifikacijama u Kanadi,i posle nece da mu produze ugovor ma hajde molim te...Rikardo moze lagano da dobije ovo do kraja.
        Hamilton ispao glup mnogo,pregoreo od zelje.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • #19
          Strasna trka,odlican Red Bull,Rozberg napravio veliku gresku,pre svega sto je izabrao srednje-tvrde gume umesto mekih,a potom i onaj incident sa Rikardom,cestitke Fetelu,odlicna voznja ali svaki put kada gledam F1 iznerviram se i upropasti mi dan kada vidim da Kimi ima problema sa vozilom...
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • #20
            Fetel je bio fenomenalan od pocetka do kraja. Red Bull je uistinu dosledan i impresivan. Uvek su znali da iskoriste taktiku na najbolji nacin.
            Mislim da Niko ne odlucuje o taktici i da je to resenje njegovog tima. Cenim da su i oni mislili da je konzervativan pristup bolji.
            Ova dvojica sto vode prenos pocinju uzasno da iritiraju sa svojim stavovima. Non stop menjaju misljenje. Od fenomenalnog Lewisa, do nekog ko neume da iskontrolise sebe. Riccardo sad odjednom je preagresivan, pa opet nije...
            Sve pohvale za Kvyat-a, zrela voznja. McLaren, keep the faith...
            sigpic
            No turbochargers, superchargers, kompressors... pure V8!

            Comment


            • #21
              Mene zanima kako mozemo stupiti u kontakt sa komenatorima u toku prenosa,posto postoji neki fazon i dosta ljudi ih ispravljaju tokom prenosa,na primer Masa imao kaznu 5 sekundi u boxu oni su 2 kruga pricali kako je Wiliams unistio trku Masi zbog lose zamene guma i onda im je neku sugerisao da je imao kaznu...
              Alonso odlican,uz malo srece uzeo je 10 poena vrlo bitnih a i Baton 2 tako da staze na kome snaga motora ne igra mnogo bitnnu ulogu im ocigledno leze kao i RB-u.
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • #22
                Ono kad bogovi motosporta ne daju pa možeš da dubiš na glavi! Odličan start za Ferrari. Nije toliko bio loš start Mercedesa koliko su Crveni dobro krenuli. Ova trka je bila za uživanje onima koji su neutralni navijači, ako takvi uopšte i postoje. Bilo je svega... sudaranja, kazni, pucanja guma, delova, safety car, jedino je kiša izostala. Ferrari je imao 1-2 u džepu samo tako, al' eto, nije htelo danas da se poklopi. Eto, makar je Vettel pobedio pošto ću za njega navijati kada Raikkonen ode u penziju pre ili kasnije, al' koliko taj čovek nije imao sreće tokom karijere to je neverovatno. U sreću ne verujem, ali ne znam kako to nazvati drugačije u ovom slučaju.
                ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                sigpic

                Comment


                • #23
                  If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

                  Comment


                  • #24
                    Briatore objasnjava "napredak" Ferarija

                    http://www.grandprix247.com/2015/05/...o-dominate-f1/

                    Comment


                    • #25
                      Kakva trka! oper Madjarska moze biti trka sezone.... Ferrari ,zivce cu pobubiti koliko mi drago za Vetiku toliko sam besan za kimija 1-2 su izbili... Ne volim Luisa ali ga cenim ,niko je smesan za njega ,tj nema onu stvar potrebnu za titulu.. Ok takticki sine ali mislis da mozes tako sumnjam... Ric je srcan pravi trkac i svaka cast bez obzira na incident to je f1 to hocemo! Ako ferrari ne produzi kimija... Bicu besan ali bas pravo,pa to je najveci baksuz u istoriji sta mu se desava strava. BRAvo za Ruju malog drugo mesto ;)

                      Comment


                      • #26
                        Originally posted by Alen P View Post
                        Briatore objasnjava "napredak" Ferarija

                        http://www.grandprix247.com/2015/05/...o-dominate-f1/
                        Helmut Marko je uvek imao jedinstvene izjave, a Briattore je Ecclestoneov prijatelj i taj deo izjave je u kontekstu toga da Bernie treba da ostane na svom mestu. Nadam se da se svi slažemo da ne treba...

                        Propustih trku, razne su druge obaveze, ali vidim da je to bilo jedno od onih propuštanja... Drago mi je zbog Vettela i Scuderie, druga pobeda je tu i kao i prva - sasvim zaslužena...

                        Comment


                        • #27
                          Kako Kimi nema srece to je za ne poverovat,Vetel odvezao odlicno,perfektan start,Mrcedes totalno podbacio,ali
                          uz Vetela,Alonso je odvezao odlicno,sa onakvim bolidom stici do 5 mesta,svaka cast.(inace navijam za ferari)
                          >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

                          Comment


                          • #28
                            Imali su 1-2 kao kuća! Kakav bi to bio rezultat! Prva 1-2 pobeda još od Nemačke 2010. Zbrisali bi ljagu sa te trke. Hajde da budem pozitivniji, možda će biti još prilika do kraja sezone.
                            Last edited by MarkedOne8; 27-07-15, 15:32.
                            ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                            "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                            I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                            sigpic

                            Comment


                            • #29
                              Mislim da hoće, Mercedesu je očigledno jako zasmetala promena pravila i smanjenje elektronske kontrole starta.

                              Comment


                              • #30
                                Mercedes sigurno vec primenjuje ovo pravilo, da kad stupi na snagu od VN Belgije steta bude manja.

                                Comment

                                Working...
                                X