Announcement

Collapse
No announcement yet.

Преноси 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A koji je to kontra efekat?
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Taj sto ljudi prelaze na IPTV gde imaju 5 Arena u HD-u 3 meseca po dinar. U poslednjih sedam dana potpisali su vise korisnika nego za mesec dana prosle godine. Nije da je neka cifra koja ce nasekirati Sbb ali konkurencija jaca iz dana u dan. Ja imam Posta Net sa 4 arene i 2 sk i nemam mogucnost da uzmem i ostale sk-ove. I ne mogu da gledam utakmicu veceras. A nisam jedini.

      Comment


      • Ne mogu da verujem da zbog Arene ili ABA lige ljudi odlaze sa SBB
        Ni jedna jedina kablovska u SRB ne može da se meri sa njima, nema te konkurencije još uvek, a kada pomislim da se kod svih ostalih operatera dobija u osnovnoj ponudi neki poveći paket Pinka.. pa ne bih plaćala to, taman neimala nijedan sportski kanal. Ali to narod voli... Hvala strimovima, kakvi god da su.. a Arenu gledam bez ikakvih problema na netu (i to samo zbog Zvezde), uz sve kanale SKa, na SBBu.
        Last edited by miloolja; 22-10-15, 10:54.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Hahaahahahahhhaha da odem iz SBB zbog IPTV-a?! tj Arene, Aba lige i Jele SL?! ahhahah

          Kakav vic jbt. Skoro se ovako nisam nasmejao.

          A ovo da idu zbog Arene i da su ljudi potpisivali mnooooogooo ugovora.

          Evo odmah da odgovorim. Sasvim pristojno sam upucen u celokupnu ponudu Telekoma (pricam o njima), kada pozoves coveka van Bg-a i ponudis mu IPTV ili ti Boks paket ili samo IPTV, prvo pitanje koje dobijes:
          "Jel ima u ponudi SPORT KLUB?!"
          Pa znate gospodine imamo Arenu u ponudi tj svih 5 ARENA! Imate LS i LE tamo direktne prenose.
          "A kako ja da gledam F1?, Moto GP? Ja sam mehanicar, mene to zanima?! Zena voli Djokovica?! Sin gleda fudbal (Primera, Premijer?!) Jel ima to na Areni?!
          I ti mu lepo objasnis da nema da ima francuze, italijene, nas fudbal i covek ti kaze prijatno dovidjenja nema veze sto kosta 600 dinara manje.
          100x sam cuo ovu pricu! Ili jednostano ti odgovore imam TOTAL TV.

          I oni koji imaju IPTV se zale zbog starih centrala koje ljudi iz Telekoma nisu menjali i zale se kako im se ta ista slika zamrzne, kako svaki dodatni STB uredjaj moraju da plate po 300 mesecno. I tako i tako i tako...

          Meni je samo krivo sto ne mogu u osnovnoj ponudi da uzmem sve SK kanale. Briga me jel HD ili nije.
          A o netu necu da trosim tastaturu.

          I da dodam samo na ovo Oljino veci paket pinka.
          Meni ni ovaj sto imam ne treba. I onako gledam 10 programa max na TVu.
          Last edited by l1m4r; 22-10-15, 09:56.
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • Sve je to tacno, ni ja je bi odlazio sa sbb-a da ga imam, trenutno mi odgovara operater jer imam i sk i arenu (bez sk3 doduse) ali dosta ljudi uzima iptv zbog Lige sampiona i Italijana.

            Comment


            • Ja u Hrvatskoj nemam Arene al imam SK 1,2,3,4,5,6 i ne pada mi na pamet da mijenjam operatera. Utorkom bez Lige prvaka mogu preživjeti, a derbi utakmice Hnl-a već nađem na streamu, a sve ostalo imam na SK. Potpuno podržavam ''prljavu igru'' od strane SK, jer uvijek moraš vratiti istom mjerom suparniku.

              Comment


              • Total TV je zakon. Možeš ga koristiti gdje god hoćeš. 3 mjeseca besplatno sa svim paketima. Imaš 3 Sport Klub kanala. Šta će ti više trebati?
                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                Comment


                • Interesantno je da većina ljudi ipak više voli da gleda Zvezdu i Partizan, od bilo čega/koga, pa čak i Đokovića. Jbg. ne mo`š protiv balkanskog mentaliteta....

                  A dokaz da SK nema ništa protiv Areninog izbora liga koje prenose jeste i to što je za teritoriju Slovenije kupio i Superligu Srbije i Kup Brazila i Copa Sudamericanu i ko zna šta još, bilo mi mrsko tražiti. Rado bi oni to sve imali i u Srbiji, ali jbg.... Isto i za CG po pitanju kupovine 1 meča LŠ/LE... jedva dočekali. Isto važi i za Arenu, rado bi oni Premijer ligu i Primeru (zato kupiše Carling Cup i Copa del Ray), ali jbg...

                  Što se mene lično tiče dok se neki operater ne dosjeti ponuditi u paketu samo sportske kanale jednih i drugih, bez ostalih pritupavih kanala, ne interesuju me dotični "konkurenti". Ko ima želju za plaćanjem sporta, card-sharing i dalje jeftiniji od svega što nude te 2 kuće...
                  винсент тан - Највећи сељобер којег је Острво икад видјело!

                  Comment


                  • @Autsajder - Tačno tako, kad ne prenose nešto (mislim na obe televizije), određena liga je odma "krš", "slaba" itd, istog trenutka kad se otkupi postaje nebeska liga.
                    FC INTERNAZIONALE MILANO
                    AL: Oakland A's NL: New York Mets

                    Comment


                    • Prenosim post u ovu temu...

                      Originally posted by Sangrija View Post
                      Ljudiiiiiiiii !!!!!

                      da li ste vi vishe normalni???? mislim na SPORT KLUB, sada vidim najavu prenosa zvezda fener na sport klub 3, cela Subotica nema SBB a samim tim i najachi kanal na svetu, sport klub 3. Nastavlja se treniranje zzivaca za nas sa severa, prvo moto gp na sk3, sada zvezda, stvarno nema smisla. Pazi, juche se na sk prenosi neki basel tenis turnir kategorije 500, chak nije ni polufinale, eejjj??, danas termin 16,00 nema premier lige na sk1.
                      Ajde bar stavite sk3 da mozze posta.net da pusti u etar,zashto je samo vezan za sbb?????? Ovo shto vi radite stvarno nema nikakvog smisla

                      Petak, 20:00, Zvezda, naš jedini predstavnik u Evropi, i Fener, trenira ih naša trenerska legenda, a igraju u prvoj postavi dvije buduće zvijezde naše košarke. U međuvremenu, na SK1, ATP Masters Paris 1/4 Finala.

                      Imam tri programa SK-a tako da mi ne smeta, ali ovo stvarno postaje glupo.

                      Comment


                      • Ovo je rat izmedju dve korporacije, na ovaj nacin im vracaju zbog ABA lige.

                        Comment


                        • Sta ocekujete kad imate posla sa kapitalisticko-korporacijskim govnima, Iko Media, SBB i na kraju kao slag na tortu Kohlberg Kravis Roberts.
                          sigpic

                          Comment


                          • BiH -Irska, nema prenosa?

                            Comment


                            • Ima u 00:00 na SK1.
                              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                              Comment


                              • Zato sto prenosi BHT, a verzija SK1 je za Srbiju, BiH i Makedoniju. Prenosi SK1 CG, ali mi nije jasno zasto nema prenosa na SK1 HR.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X