Announcement

Collapse
No announcement yet.

Преноси 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • То је онај новинар што се јавио у овој теми, име му је Денис Радоњић.
    Arise, Serbia!
    You fell asleep long ago,
    And have lain in the dark.
    Now wake up
    And rouse the Serbs!


    sigpic

    Comment


    • a to je momak sa SK koji se hvalio da oni kupuju prenose koje zele. valjda je tako i sa nfl'om.
      samo u slucaju da SK uzme prenose morace da se potrude da dovedu nekog koji bolje poznaje materiju da radi sa Zuletom. Deki Zubar je postavio visoki prag za analiticara a mladjani Matija se trudio ali koliko znam vise nije na SK.

      Comment


      • http://t.xatakamovil.com/mercado/ade...formas-la-liga

        Mislim da je i ovo jedan od razloga zašto kasne s objavom za primeru! Nije mi do kraja najjasnije, pa ako ko može razjasnit o čem je riječ!?

        Comment


        • Originally posted by Mostovoy View Post
          http://t.xatakamovil.com/mercado/ade...formas-la-liga

          Mislim da je i ovo jedan od razloga zašto kasne s objavom za primeru! Nije mi do kraja najjasnije, pa ako ko može razjasnit o čem je riječ!?
          ovo se odnosi za spaniju i nema nikakve veze za ovo podrucije...

          Comment


          • Ima li sansi da u narednim godinama SK prenosi Italijansku Seriu A?
            >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

            Comment


            • Originally posted by ACM Dejan View Post
              Ima li sansi da u narednim godinama SK prenosi Italijansku Seriu A?
              Nema tebra nista bar za jos 2 sezone cini mi se,toliko jos ima Arena prenose.
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Ako je verovati Wikipedia-i, od ove sezone će SK prenositi NFL, nema još uvek zvanične informacije. Što se tiče italijanskog fudbala, naredne tri sezone će biti prenošen na Areni (tako piše na njihovom forumu). Generalno, mislim da ćemo zadržati veliku većinu sportskih takmičenja iz prethodnih sezona. Još ostaje pod znakom pitanja španska Primera, ali uopšte ne sumnjam u SK.

                Comment


                • Ali smesno je pričati neke hvalospeve o SK-u dok se ne potvrdi Primera. Oni ako to ne uzmu, ostaje im samo jedna jedina ozbiljna fudbalska liga! Naravno Premijer. Ako Arena uzme Špance onda oni imaju izuzetno bolju ponudu sa Ligom Sampiona, Kalcom, Primerom i plus srednji nivo fudbala , Belgijanci i Francuzi. Ako jos dodamo nasu ligu koja je izuzetno gledana onda je lopta ubedljivo u dvorištu Arene.

                  Iz tog razloga mi je bitno da se sto pre vidi ko uzima Primeru pa da se vidi da bi ljudi imali vremena da se promene paketi i ostale tehnicke stvari.

                  Comment


                  • Originally posted by dzoker View Post
                    Ali smesno je pričati neke hvalospeve o SK-u dok se ne potvrdi Primera. Oni ako to ne uzmu, ostaje im samo jedna jedina ozbiljna fudbalska liga! Naravno Premijer. Ako Arena uzme Špance onda oni imaju izuzetno bolju ponudu sa Ligom Sampiona, Kalcom, Primerom i plus srednji nivo fudbala , Belgijanci i Francuzi. Ako jos dodamo nasu ligu koja je izuzetno gledana onda je lopta ubedljivo u dvorištu Arene.

                    Iz tog razloga mi je bitno da se sto pre vidi ko uzima Primeru pa da se vidi da bi ljudi imali vremena da se promene paketi i ostale tehnicke stvari.
                    Ligu Šampiona možeš gledati na nacionalnim televizijama.
                    A zavisi koja lopta je u dvorištu Arene. Jedino ona vaterpolo.
                    Engleska, Portugalska, Holandska, Ruska, Ukrajinska liga sve na SK. Još se prelijep nogomet igra u Austrijskoj Bundesligi.
                    O košarci ne treba trošiti riječi NBA, Euroleague, ABA...
                    Svi Mastersi, ATP 500...
                    Miris benzina s kompletnim vikend dešavanjima.

                    A što se tiče Španske Primere, vjerujem da će i ona ostati na SK, samo dok se oni presaberu u Španiji, ko će raditi prenose.
                    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                    Comment


                    • Buraz smesno je pričati o Rts kao sportskoj televiziji. Ja samo kazem da su u ovom momentu SK i Arena manje vise egal i da je bas ta Primera koja moze da napravi veliku prevagu na jednu ili drugu stranu. Upravo zato je ovoliko i zategnuta situacija da niko ne zna nista.

                      Comment


                      • vec se odavno zna da su prava za spansku primeru prodata i da ce se ona prenositi na sledecim kanalima:
                        fox sport italija,sky sport nemacka,sky sport engleska,bein sport francuska,sport tv portugal,kanal plus poljska,ote sport grcka...
                        ne znam zasto se to ovde kod nas toliko ceka na potvrdu ko ce prenositi spance sledece 3 sezone.

                        Comment


                        • Originally posted by dzoker View Post
                          Buraz smesno je pričati o Rts kao sportskoj televiziji. Ja samo kazem da su u ovom momentu SK i Arena manje vise egal i da je bas ta Primera koja moze da napravi veliku prevagu na jednu ili drugu stranu. Upravo zato je ovoliko i zategnuta situacija da niko ne zna nista.
                          Znam da je smiješno pričati o RTS kao sportskoj televiziji (nisam na to ni mislio), ali bar srijedom imaju best pick za Ligu Šampiona.
                          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                          Comment


                          • 04.08. Kvalifikacije za Ligu šampiona: Ajax – Rapid
                            05.08. Shakhtar – Fenerbahce
                            08.08. Super Kup Italije: Juventus - Lazio

                            Na SK.
                            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                            Comment


                            • Arena ako pokupi Primeru celokupno nece da ima jacu ponudu od SK, samo ce da imaju daleko jacu fudbalsku.Kod ostalih relevantnih sportova, SK ih sije bez problema.

                              Comment


                              • Koga briga za tenis, ragbi, hokej ili odbojku? Fudbal je glavni to se zna i onda posle deset mesta ide kosarka gde se nema sta zameriti SK-u ali jednostavno ljudi ne gledaju SK zbog basketa

                                Comment

                                Working...
                                X