Announcement

Collapse
No announcement yet.

Преноси 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne treba verovati Wikipediji, jer to moze svako uredit i napisati sta hoce...

    Comment


    • Originally posted by Ser Gagi View Post
      Ne treba verovati Wikipediji, jer to moze svako uredit i napisati sta hoce...
      Upravo.
      Zato sam i rekao s rezervom.
      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

      Comment


      • pregovori su u toku oko nfl. informacija je 100% . naravno ni AS ne sedi i gleda te pregovore. samo je pitanje koliko oni hoce te prenose ili samo pumpaju cenu.

        Comment


        • Predsezona počinje za dva tjedna.Zar se nebi već trebali znati nosici prava za NFL.Ozbiljne kuče radi program unaprijed i po dva mjeseca.

          Comment


          • Da se radi o nekom popularnijem sportu to bi se do sada resilo.LS, PL i sva ta sportska takmicenja koji na nasim prostorima ima veliku publiku se rese dosta ranije.Radi se o nfl-u koji je u poslednjih par godina izgubio na popularnosti zato sto se prenosio na AS.

            Comment


            • I Španjolska liga ima veliku popularnost,a isto se još nezna,a počinje za manje od mjesec dana(21.08.).

              Comment


              • Tu dolazi do promene tv kuce koja ce da radi prenose, nije tu uopste do SK i do Arene, pisao jedan forumas o toj situaciji u podforumu za Primeru.

                Comment


                • Originally posted by stipest View Post
                  Predsezona počinje za dva tjedna.Zar se nebi već trebali znati nosici prava za NFL.Ozbiljne kuče radi program unaprijed i po dva mjeseca.

                  tv signal za predsezonu i ne ide za evropu osim za nemacki sport usa ali oni dobijaju signal neke od americkih tv kuca jer imaju takav ugovor.
                  iz mog iskustva nikada se nije dogodilo da se zna ko ce prenositi sezonu pre 10.8 kada su u pitanju novi trogodisnji ugovoru.

                  sto se tice gledanosti koje je drugi forumas spominjao , ima istine da je gledanost opala zbog AS ali ne treba zaboraviti da smo do pre dve godine imali ESPN koja je pokrivala najbolje nfl u istoriji ovih prostora.

                  AS je pocela poslednje dve godine dosta da fuserise kada su u pitanju prenosi jer je ocigledno slaba gledanost uticala da pokrivaju udarne termine sa drugim sportovima. naravno necu da se podsecam kako je SK znao da krajcuje po jednu utakmicu nedeljno zbog raznih gluposti ali tada su imali samo dva kanala. danas imaju cak 7.

                  i nadam se da nece ni AS niti SK uzeti prenose ako ce ih raditi kao do sada. to sam i ljudima sa SK zamerao kada su radili prenose. doduse tada su imali male prostorije u kralja petra, prazan aparat za vodu i bez sapuna u toaletima . ako niko ne uzme prenose u tom slucaju GP ce za nase podrucje biti jeftinije cak za 25% ako ne i vise. recimo u Grckoj on je 180$ a za nas je 200.
                  Last edited by dule.dr; 26-07-15, 23:00.

                  Comment


                  • A ništa,onda čekamo 10.08.Za ESPN se slažem.SK je znao prenositi samo jednu utakmicu nedjeljom(ja sam mislio da su zato i izgubili prava),dok je AS ipak prenosila sve tri utakmice nedjeljom i snimku večernje u ponedjeljak u 20:00.Uvijek u ovakvim pregovorima postoji uvijet koliko utakmica će ići live,koliko u snimci.Ja sam čuo(neprovjereno) da je SK ponudio i prenose ponedjeljkom i četvrtkom.Iako zvuči čudno,ali cijena prava pada šta se obavežete na više prenosa,jer interes NFL da se popularizira sport.U igri bude i obavezno prikazivanje jednom tjedno emisije NFL Inside.Ista stvar je i sa signalom za predsezonu.Sve je stvar ugovora.
                    Ovo za jeftiniji GP za zemlje koje nemaju prenos nisam znao.Svaka čast za NFL.

                    Comment


                    • Meni NFL-a nikad dosta i bilo bi lijepo da se opet vrate na SK sa ful prijenosima.Volim prijenose sa našim komentatorima jer se onda lakše koncentriram na samu tekmu a na streamovima mi je to puno kompliciranije ,pa dok nađeš stream koji valja prođe i četvrtina...Dakle dajte nam NFL na SK da i mi zaljubljenici tog sporta malo guštamo.Go Jetsi!!!!!

                      Comment


                      • naravno da su prenosi na maternjem jeziku neophodni za popularizacijuju am.fudbala. ne samo prenosi vec i popratne emisije, strucni gosti u emisijama pre meceva. ne mozes samo pustiti prenos kao sto se radi za fudbal koji je usadjen u krv nasim ljudima mada mi se svidja kako rade englesku ligu. sada sta ce uzeti od paketa diktira i cena. realno je da su SNF, MNF, TNF derbi mecevi ali su u losem terminu koje ni ja koji sam imao GP nisam gledao uzivo a usput ti mecevi su dosta skuplji nego termini nedeljom uvece. bar je tako ranije bilo. mozda neki paket gde ce recimo imati te meceve jeftinije kao reemitovanje.

                        Comment


                        • Slažem se.Ni ja kad sam imao GP nisam gledao mečeve koji počinju u 02:30 ujutro.Prekasno je to,pogotovo koliko traje meč.Zato mi je jako odgovaralo što je AS reprizirala nedjeljni večernji meč u ponedjeljak u 20:00 po našem vremenu.Jedino se ne slažem da su TNF derbi mečevi.To je termin koji nitko u NFL-u ne voli,a velike momčadi imaju taj utjecaj da i kad moraju odigrati u tom terminu igraju laganije utakmice.To ne vrijedi za MNF,ali realno uvijek je najbolja utakmica kola u SNF.Što se tiče rasporeda emitiranja meni je odgovaralo ovo od AS.Pogledam dvije utakmice nedjeljom live od 19:00 i 22:25,a treću u snimci u ponedjeljak.Eventualno da ubaci makar u snimci još jednu utakmicu preko tjedna(MNF ili TNF). Ja bi volio da SK to uzme,jer bi onda imao mogučnost HD-a,a ovako se moram snalazit za AS.Iako su svi prenosi na AS1,pa se može uzeti Max tv to go za 25 kn mjesečno,što i nije puno(govorim za HR).
                          Last edited by stipest; 27-07-15, 20:28.

                          Comment


                          • Meni bi pasalo sve jer ono kaj na mogu gledat uživo mogu lijepo snimit na Totalu i pogledat kad ja hoću npr.drugi dan odmah ujutro ako ne radim

                            Comment


                            • TNF ima svoj kvalitet jer su to mecevi u kojima se sastaju divizijski rivali . dobro je pogled u petak navecer jer je obicno prazan termin.
                              nemam problema gledati snimak posebno sto pratim i ncaa pa se mora sve uklopiti. sada kada vec pricamo o prenosima am.fudbala ne znam jel postoji sansa za nekim mecevima koledz fudbala.

                              Comment


                              • jedno pitanje za clanove.
                                kako se zove novinar SK Srbije koji je radio prenose f4 sa krova ? cuo sam ga pre neki dan pa se iznenadih da Zule nije radio te meceve. za jucerasnji ne znam jer sam bio na mecu.

                                Comment

                                Working...
                                X