Announcement

Collapse
No announcement yet.

Преноси 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Taman mi istice mesec dana probni d3i. Znaci zadrzavam sa sve hd sk.

    Sent from my SM-G900F using Tapatalk

    Comment


    • Boom, Boom, Boom!!!
      "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

      Comment


      • 3 GODINE

        Comment


        • Nije tu bilo nikakve sage. Ali za godinu i po imacemo ponovo najezdu insajdera koji ce pricati o borbi za Primeru ili da ide na Arenu i tako u krug.
          sigpic

          Comment


          • nista novo na balkanu....sad da vidimo koliko ce meceva po kolu da prenose....pa da bi nekad dozivio sk4, 5 i 6 u HD....jer stvarno je losa slika na tim kanalima....

            sent from Kodi 17 Krypton

            Comment


            • Posto ce biti jos objava narednih dana, Urose sacekaj do subote s novom temom. Mada se sve zna, sve sto su imali imaju i dalje, bice nesto novo, ali nemam pojma kad ce ici zvanicno
              sigpic

              Comment


              • Vladane a da li ostaje sve isto u vezi prenosa kada je rec o subotnjem terminu od 16h ?
                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                Comment


                • Naravno, u cijelom svijetu je tako. Mada sad ima utakmica i petkom, mislim 10 da ce biti, sto se termina subota 16h tice kao i do sad, jedna na kanalima koji su na satelitu, na dodatnim kanalima ostale.
                  sigpic

                  Comment


                  • Mene bas zanima, ko se krio, iza onog nicka macarena...
                    Zbog njega, i nekog njegovog pomoćnika, dobio sam opomenu, ni kriv ni dužan.
                    Naravno, pričamo o čuvenoj temi, na B... h forumu.
                    Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
                    Last edited by stankovic8283; 01-08-16, 14:47.

                    Comment


                    • Čitate li Benchmarkovci?

                      PREMIER LEAGUE DIREKTNO I EKSKLUZIVNO NA SPORT KLUBU I NAREDNE TRI GODINE !!!

                      Bilo je raznih prozivanja sa vaše strane. Štaćemo sad?
                      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                      Comment


                      • Originally posted by Tarantula View Post
                        Čitate li Benchmarkovci?

                        PREMIER LEAGUE DIREKTNO I EKSKLUZIVNO NA SPORT KLUBU I NAREDNE TRI GODINE !!!

                        Bilo je raznih prozivanja sa vaše strane. Štaćemo sad?
                        Zašto generalizuješ? Nije Benchmark Arenin forum i nisu svi naseli na makarenine laži. S obzirom da je u pitanju plaćeni bot ili osoba sa poremećajem u ponašanju (čim tako dobro laže), mislim da nije u redu generalno prozivanje.Imaš npr. moje postove tamo i drago mi je što je PL na SK a ne bih otišao na IPTV i da nije ostala.

                        Comment


                        • Mene su trajno banovali tamo, jer sam se načestitao mile nove godine njihovom adminu Gedži, koji me je optužio da sam ja u fotošopu odradio ono kad je pisalo da PL ide i dalje na SK od 13. avgusta ispod neke vesti o Ranijeriju!

                          More...
                          "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

                          Comment


                          • Originally posted by scouser View Post
                            Zašto generalizuješ? Nije Benchmark Arenin forum i nisu svi naseli na makarenine laži.
                            Naravno da nisu svi, normalno.
                            Zašto da ne? Kako su znali pisati svakakve bljuvotine? Neka malo sada, neka čitaju gdje ide PL.
                            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                            Comment


                            • I ja sam dobio opomenu, od dotičnog, samo zato što sam odgovorio nekom buzdovanu, da se suzdrzi, i da se sačeka sa zvaničnim saopštenjem. Mada, tamo se i dalje čeka makarena, on je jedini, kome se veruje. Barem tako kaže dotični moderator.

                              Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

                              Comment


                              • Ne treba generalizovati ali brdo tih botova se pojavljuje vec neko vrijeme kako se priblizava kraj ugovora za PL i Primeru. Sve je nekako pocelo od pojave Pink kanala i bas masu botova se registrovalo i trazilo da se Pink kanali pojave kod SBBa, lako im se sa Pinka prebaciti na Arenu, sve je to pod krilom iste kuce sad. Ali onaj koji na te price padne i predje kod drugog operatera i ne zasluzuje bolje. To je bas velika glupost. Saceka se zvanicno uvijek pa se onda vidi sta i kako.

                                Ipak stvari koje je pisao onaj lik su u najmanju ruku presmijesne. To su bajke i dodirne tacke sa istinom nemaju.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X