Announcement

Collapse
No announcement yet.

Преноси 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To je od pre nekoliko sati. Nego šta da očekuje čovek od sajta kada u tekstovime daju netačne i neproverene podatke, ako već ne znaju toliko poznatu činjenicu da je Novak bronzu osvojio u Pekingu, a ne Londonu.

    P.S. Posle intervencije...ispravili.
    Last edited by miloolja; 01-08-16, 13:08.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • hihihh, a to smo cekali....

      Comment


      • stranice sk-ja veoma se opterecene....jedva otvara

        Comment


        • Gužva
          "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

          Comment


          • Polako me hvata takihardija, baš je napeto.

            Comment


            • Ja imam i Arene i Sk ali opet bih mnogo volio da ostane na Sk, navikao sam na njih i uzivanje je. Jos bi samo trebali da rade neki studio kod pregleda PL i Primere da komentarisu iznenadjenja, poz i neg, poteze i tome sl. Nekako mi je ovaj sad pregled "vjestacki" da se tako izrazim.

              Comment


              • Dugme F5
                "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

                Comment


                • Sreća da su izmišljene ove tablete za smirenje, hvala svim doktorima za spasonosno rješenje, sa bensedinom do objave.

                  Comment


                  • Originally posted by seskfabregas View Post
                    Ja imam i Arene i Sk ali opet bih mnogo volio da ostane na Sk, navikao sam na njih i uzivanje je. Jos bi samo trebali da rade neki studio kod pregleda PL i Primere da komentarisu iznenadjenja, poz i neg, poteze i tome sl. Nekako mi je ovaj sad pregled "vjestacki" da se tako izrazim.
                    To za pregled mislim da sam i ja napisao jedno 10x, nije da sam sad nešto uskraćen gledam MOTD i MNF ali bilo bi fino kad bi slušali i ove naše

                    E sad, ne znam kako to funkcioniše zato što valjda BBC plaća posebno prava za tu emisiju(mislim da na kraju godine svaki klub dobija nešto što se navodi kao "MOTD money" ), vidim da SK kako kad izbacuje neke klipove na youtube ali nije to to

                    Meni je iskreno nezamislivo da pratim dato takmičenje bez toga, Širer,Gulit,Marfi...i ostala ekipa, gosti, zajebancija
                    Last edited by saburo sakai; 01-08-16, 13:15.
                    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                    Comment


                    • Originally posted by saburo sakai View Post
                      To za pregled mislim da sam i ja napisao jedno 10x, nije da sam sad nešto uskraćen gledam MOTD i MNF ali bilo bi fino kad bi slušali i ove naše

                      E sad, ne znam kako to funkcioniše zato što valjda BBC plaća posebno prava za tu emisiju(mislim da na kraju godine svaki klub dobija nešto što se navodi kao "MOTD money" ), vidim da SK kako kad izbacuje neke klipove na youtube ali nije to to

                      Meni je iskreno nezamislivo da pratim dato takmičenje bez toga, Širer,Gulit,Marfi...i ostala ekipa, gosti, zajebancija
                      I ja cesto gledam to, pogotovo emisije pred utakmice na Sky, obozavam to. Valjda nas poslusaju za to, iz CG pa se sjecam Sofrovih pregleda Seria i Primere, bilo je uzivanje, svasta nesto ubaci, imao si osjecaj da nisi propustio nista.

                      Comment


                      • izgleda se predomislili sa objavom....

                        Comment


                        • Sad zavrsava snimak kosarke na SK2, valjda ce biti sad, mada opet mi to ne ide na dvojku vec na SK1, ma samo neka objave. Ima jos dosta stvari oko kojih imam da se nerviram, necu sve ovdje da potrosim.

                          Comment


                          • Evo na SK pricaju prebacite na HD

                            Comment


                            • To bi bilo to,kraj sage

                              Comment


                              • Juuupiii, dajte levor da pucamo

                                Comment

                                Working...
                                X