Announcement

Collapse
No announcement yet.

Преноси 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • dal je moguće vlajko da smo postali u isto vreme il si mi pogurao post dole
    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

    Comment


    • Moguce, posto ja da znam guranje postova gore dolje je nemoguce
      sigpic

      Comment


      • Samo jako!

        Spoiler
        Last edited by Rossonero; 26-07-16, 10:53.

        Comment


        • A da li je moguće da Arena i ko još biduje pored nje i SK-a nabija cijenu SK-u znajući da se ovi neće odreći PL-a?

          Comment


          • Nije moguce jer ne postoji nikakvo bidovanje i nikakve runde, to su izmislili kvazi insajderi
            sigpic

            Comment


            • Kako se prodaju prava,to je pravo pitanje?

              Da li IMG trazi ponude u zatvorenoj koverti,ili prethodnom vlasniku samo lupi novu vecu cenu,tipa uzmi ili ostavi,ili onaj ko nije imao prava da neku suludu ponudu????

              Ako nema bidovanja ,zasto se ovoliko duga ceka dozvola za objavu???

              Od pocetka godine,Arena nije ni jednim procentom dala bilo kakav nagovestaj da ih PL zanima,niti da se trude ,niti apsolutno bilo sta vezano za PL,dok iz sk idu izjave tipa lepe vesti,ocekujte dobre informacije ili vidimo se opet sledece pl sezone.Sve te informacije su u nekom vecem vremenskom razmaku.Ako je to tako,onda je dozvola za objavu vec odavno trebala stici a nije.
              Last edited by vladanet; 26-07-16, 11:58.

              Comment


              • Ma ne vjerujem ja da ce se oni zaustaviti na 18. rundi! Ici ce to jos i dalje! Minimalno do 25. runde! Tj. Necemo mi znati do Nove godine ko prenosi PL!

                Ps. Pusa za naseg Makaronu i sve njegove sljedbenike!


                Sent from my iPhone using Tapatalk

                Comment


                • Originally posted by vladanet View Post
                  Kako se prodaju prava,to je pravo pitanje?

                  Da li IMG trazi ponude u zatvorenoj koverti,ili prethodnom vlasniku samo lupi novu vecu cenu,tipa uzmi ili ostavi,ili onaj ko nije imao prava da neku suludu ponudu????

                  Ako nema bidovanja ,zasto se ovoliko duga ceka dozvola za objavu???

                  Od pocetka godine,Arena nije ni jednim procentom dala bilo kakav nagovestaj da ih PL zanima,niti da se trude ,niti apsolutno bilo sta vezano za PL,dok iz sk idu izjave tipa lepe vesti,ocekujte dobre informacije ili vidimo se opet sledece pl sezone.Sve te informacije su u nekom vecem vremenskom razmaku.Ako je to tako,onda je dozvola za objavu vec odavno trebala stici a nije.
                  To je pitanje na koji naravno neces dobiti odgovor, jer nije za javnost.

                  Kakva dozvola? Koliko vidim Community je u programskoj semi, sto se ne strpite jos 5-6 dana i vidite sve to oko dozvola, cekanja i sl.

                  Originally posted by MasHe View Post
                  Ma ne vjerujem ja da ce se oni zaustaviti na 18. rundi! Ici ce to jos i dalje! Minimalno do 25. runde! Tj. Necemo mi znati do Nove godine ko prenosi PL!

                  Ps. Pusa za naseg Makaronu i sve njegove sljedbenike!


                  Sent from my iPhone using Tapatalk
                  Ono sto je sigurno, bice oboren rekord u rundama. Sjetimo se Primere samo, bilo je 20-ak rundi, kakva se borba vodila. Jedva SK prevladao.
                  sigpic

                  Comment


                  • Vlajko, šta si beše reko za IKOM, da su pitali baš SK da li će prenositi prem, ja se sad nadam da će nakon ovoga ubaciti još koji kanal
                    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                    Comment


                    • Rekao sam ti ono sto je najvaznije, mogu doci do dodatnih kanala ako ih zele. A posto su ostali bez Arena logicno je da uvedu dodatne SK kanale. E da li ce je vec na njima.
                      sigpic

                      Comment


                      • 08.avgust u 02:00 Hall of Fame game Packersi protiv Coltsa samo na najboljem kanalu Sportklubu

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Nije moguce jer ne postoji nikakvo bidovanje i nikakve runde, to su izmislili kvazi insajderi
                          Jbt koliko ste se sa njima onda sprdali, i ja se primio na fazon i stvarno pomislio da postoje neke runde

                          Comment


                          • Runde postoje samo kad častiš pićem.
                            "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

                            Comment


                            • Ako nije bidovanje ,onda se radi o kontra ponudama.IMG želi što više novca a to se samo na taj način može postići i nikako drugačije.Pozivi su odavno upućeni svim zainteresovanim stranama.
                              Realno gledajući,teško da Arena ima budzet za Lš i PL.
                              Upravni odbor bi tesko dozvolio odliv neke ogromne svote novca,stoga sam sklon verovati da je SK taj.
                              Last edited by vladanet; 27-07-16, 12:31.

                              Comment


                              • Ni programska šema ništa ne znači, bravo Makarona na šprdnji sa internet populacijom. Koliko god lagao mnogi se i dalje dvoume gdje će biti

                                KCN poslao kontra ponudu, Anđus i Bard kao stručni konsultant su jaki argumenti koji idu na stranu te eminentne TV kuće.

                                Comment

                                Working...
                                X