Announcement

Collapse
No announcement yet.

Преноси 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Ako Sport add je zastupnik prava prenosa za nfl od te lige nema nista na SK.

    Nego, vidim ovde novi modovi pa da pitam gde je Sava ? dolazi li na forum?

    Comment


    • #92
      Originally posted by Пипи Ромањоли #10 View Post
      Пази, стварно је очигледно да ниси претарано интелигентан, ја те не вређам сада, само ти кажем како јесте. Јер некоме са 2 грама мозга не мораш да црташ основне ствари и да му објашњаваш зашто је трава зелена. И ок, није ми проблем, нацртаћу вам али нисам очекивао да има оваквих људи на форуму па сам мало шокиран. Мораш да ме разумеш.

      Ево, пробаћу да упростим максимално. Да замислимо да си осмогодишњак.

      Када неко (Спорт Клуб) нешто (Примера) жели да купи онда он дође код продавца (у овом случају Шпанци) и креће конверзација:
      СК: Добар дан
      Ш: Добар дан
      СК: Ја бих да купим Примеру од вас
      Ш: Може, ово су моји услови _____
      СК: У реду, размислићу мало о томе

      У међувремену се појављује неки други купац (Арена Спорт вероватно, логично)

      АС: Добар дан
      Ш: Добар дан
      АС: Треба ми Примера
      Ш: Није проблем, ево ово су услови под којима можемо да вам понудимо ______
      АС: У реду, ја могу да вам понудим те услове
      Ш: Важи, сачекаћете пар дана да склопимо папире

      Онда се враћа Спорт Клуб код Шпанаца...

      СК: Добар дан
      Ш: Добар дан
      СК: Простудирао сам ваше услове и дошао до тога да могу да их испуним, дакле купујем!
      Ш: Ееее јебига сад, АС била и понудила исто колико и ви, а пошто су били бржи, продаћу њима. Једино ако...
      СК: У реду, ми дајемо динар више
      Ш: Важи, мораћемо да обавестимо АС о најновијим дешавањима, можда они понуде још више.

      И тако даље. Надам се да разумеш да је ово само пример, нису они стварно нудили динар више него доста више новца. Ми те детаље не знамо јер нико није луд да објављује детаље преговарања.
      Мислим да ти је ово довољно да схватиш како иде то све. Мада већ сам једном мислио да сам ти добро објаснио па сам се зезнуо. Ако ти ни ово није довољно, реци, потражићемо неку стручнију помоћ.

      А што се тиче твог питања: "Зашто не би питали сваки дан има ли шта ново са Примером", имам одговор и на то:
      Зато што ако будемо сазнали било шта ново, ЛОГИЧНО, пренећемо одмах овде. Тако да нема потребе да питате нон-стоп исто питање.

      Vidim da si jako bezobrazan... Nego sto te toliko iritira to sto ljudi pitaju danima sta je sa spancima? Zasto tebe iritira ako neko misli A a drugi B? Ne kapiram te... Da si malo ali bas malo inteligentan ali ocigledno nisi, ne bi ni odgovorio na post koji ocigledno "samara". (meni ne)

      Tako da bi ti bilo bolje da ides malo da se minimalno vaspitas pre nego sto tu solis pamet ljudima.

      Eto cisto da te iritira:
      Jel SK prenosi Spance???????? :-)))) I sta se desava sa pregovorima? Sto su tako dugi pregovori??????

      Comment


      • #93
        Originally posted by Пипи Ромањоли #10 View Post
        Пази, стварно је очигледно да ниси претарано интелигентан, ја те не вређам сада, само ти кажем како јесте. Јер некоме са 2 грама мозга не мораш да црташ основне ствари и да му објашњаваш зашто је трава зелена. И ок, није ми проблем, нацртаћу вам али нисам очекивао да има оваквих људи на форуму па сам мало шокиран. Мораш да ме разумеш.

        Ево, пробаћу да упростим максимално. Да замислимо да си осмогодишњак.

        Када неко (Спорт Клуб) нешто (Примера) жели да купи онда он дође код продавца (у овом случају Шпанци) и креће конверзација:
        СК: Добар дан
        Ш: Добар дан
        СК: Ја бих да купим Примеру од вас
        Ш: Може, ово су моји услови _____
        СК: У реду, размислићу мало о томе

        У међувремену се појављује неки други купац (Арена Спорт вероватно, логично)

        АС: Добар дан
        Ш: Добар дан
        АС: Треба ми Примера
        Ш: Није проблем, ево ово су услови под којима можемо да вам понудимо ______
        АС: У реду, ја могу да вам понудим те услове
        Ш: Важи, сачекаћете пар дана да склопимо папире

        Онда се враћа Спорт Клуб код Шпанаца...

        СК: Добар дан
        Ш: Добар дан
        СК: Простудирао сам ваше услове и дошао до тога да могу да их испуним, дакле купујем!
        Ш: Ееее јебига сад, АС била и понудила исто колико и ви, а пошто су били бржи, продаћу њима. Једино ако...
        СК: У реду, ми дајемо динар више
        Ш: Важи, мораћемо да обавестимо АС о најновијим дешавањима, можда они понуде још више.

        И тако даље. Надам се да разумеш да је ово само пример, нису они стварно нудили динар више него доста више новца. Ми те детаље не знамо јер нико није луд да објављује детаље преговарања.
        Мислим да ти је ово довољно да схватиш како иде то све. Мада већ сам једном мислио да сам ти добро објаснио па сам се зезнуо. Ако ти ни ово није довољно, реци, потражићемо неку стручнију помоћ.

        А што се тиче твог питања: "Зашто не би питали сваки дан има ли шта ново са Примером", имам одговор и на то:
        Зато што ако будемо сазнали било шта ново, ЛОГИЧНО, пренећемо одмах овде. Тако да нема потребе да питате нон-стоп исто питање.

        Decko nisi duhovit, niti si napisao nista konkretno pusta naklapanja. Ali u redu necu da ulazim u raspravu sa tobom vise, nema smisla.

        Comment


        • #94
          Originally posted by Пипи Ромањоли #10 View Post
          Пази, стварно је очигледно да ниси претарано интелигентан, ја те не вређам сада, само ти кажем како јесте. Јер некоме са 2 грама мозга не мораш да црташ основне ствари и да му објашњаваш зашто је трава зелена. И ок, није ми проблем, нацртаћу вам али нисам очекивао да има оваквих људи на форуму па сам мало шокиран. Мораш да ме разумеш.

          Ево, пробаћу да упростим максимално. Да замислимо да си осмогодишњак.

          Када неко (Спорт Клуб) нешто (Примера) жели да купи онда он дође код продавца (у овом случају Шпанци) и креће конверзација:
          СК: Добар дан
          Ш: Добар дан
          СК: Ја бих да купим Примеру од вас
          Ш: Може, ово су моји услови _____
          СК: У реду, размислићу мало о томе

          У међувремену се појављује неки други купац (Арена Спорт вероватно, логично)

          АС: Добар дан
          Ш: Добар дан
          АС: Треба ми Примера
          Ш: Није проблем, ево ово су услови под којима можемо да вам понудимо ______
          АС: У реду, ја могу да вам понудим те услове
          Ш: Важи, сачекаћете пар дана да склопимо папире

          Онда се враћа Спорт Клуб код Шпанаца...

          СК: Добар дан
          Ш: Добар дан
          СК: Простудирао сам ваше услове и дошао до тога да могу да их испуним, дакле купујем!
          Ш: Ееее јебига сад, АС била и понудила исто колико и ви, а пошто су били бржи, продаћу њима. Једино ако...
          СК: У реду, ми дајемо динар више
          Ш: Важи, мораћемо да обавестимо АС о најновијим дешавањима, можда они понуде још више.

          И тако даље. Надам се да разумеш да је ово само пример, нису они стварно нудили динар више него доста више новца. Ми те детаље не знамо јер нико није луд да објављује детаље преговарања.
          Мислим да ти је ово довољно да схватиш како иде то све. Мада већ сам једном мислио да сам ти добро објаснио па сам се зезнуо. Ако ти ни ово није довољно, реци, потражићемо неку стручнију помоћ.

          А што се тиче твог питања: "Зашто не би питали сваки дан има ли шта ново са Примером", имам одговор и на то:
          Зато што ако будемо сазнали било шта ново, ЛОГИЧНО, пренећемо одмах овде. Тако да нема потребе да питате нон-стоп исто питање.
          Podržavam. Normalo da ću uzeti od osobe A 100 e nego od osobe B 50 e.
          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

          Comment


          • #95
            Nije to uvek tako kada su prenosi u pitanju.

            Comment


            • #96
              Originally posted by stefan_kings View Post
              Vidim da si jako bezobrazan... Nego sto te toliko iritira to sto ljudi pitaju danima sta je sa spancima? Zasto tebe iritira ako neko misli A a drugi B? Ne kapiram te... Da si malo ali bas malo inteligentan ali ocigledno nisi, ne bi ni odgovorio na post koji ocigledno "samara". (meni ne)

              Tako da bi ti bilo bolje da ides malo da se minimalno vaspitas pre nego sto tu solis pamet ljudima.

              Eto cisto da te iritira:
              Jel SK prenosi Spance???????? :-)))) I sta se desava sa pregovorima? Sto su tako dugi pregovori??????
              Ти си још мање интелигентан од овог чим не разумеш ни шта је он хтео да пита. Јер овде није у питању сукоб мишљења а и да јесте, када је то био проблем? Порука за тебе је следећа: научи основе правописа, научи да комуницираш на форуму (не знам како стојиш са тим у животу), научи барем нека од правила форума.

              Originally posted by munngosss View Post
              Decko nisi duhovit, niti si napisao nista konkretno pusta naklapanja. Ali u redu necu da ulazim u raspravu sa tobom vise, nema smisla.
              Духовит? о.О
              Шта је за тебе конкретно? Изгледа да је ту проблем.

              Originally posted by dule.dr View Post
              Nije to uvek tako kada su prenosi u pitanju.
              Ма наравно да није, него ето, њима дао пример чисто да им упростим максимално.
              Last edited by Урош94; 23-07-15, 18:24.
              Arise, Serbia!
              You fell asleep long ago,
              And have lain in the dark.
              Now wake up
              And rouse the Serbs!


              sigpic

              Comment


              • #97
                Da malo odmorimo.
                Uglavnom Sport Klub je zadrzao sve što je bilo i prethodnih sezona, što će svakog zaljubljenika u sport "zalijepiti" uz TV vikendom (Euroleague i Mastersi radnim danom). Od 12 popodne do 00:00, za svakog će biti po nešto. Ako ubace još nešto još bolje, ako ne nikom ništa, ponuda je na zavidnom nivou.
                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                Comment


                • #98
                  Dobih info sa par strana u vezi nfl-a. Moguce da ce se Zuletov glas cuti opet uz prenis nfl-a . Za pocetak je dobar podatak je da se SK zainteresovao za nfl posle debakla 2009te kada je ne svojom krivicom izgubio ove prenose

                  Comment


                  • #99
                    Ono što sigurno znam je da arena nije zadovoljna koliko je NFL imao gledalaca tokom protekle sezone

                    Takođe mislim da postoji realna šansa da Mašina opet komentariše NFL


                    Treba proveriti šta se dešava sa drugom ligom Škotske, da li je fudbalski savez Škotske dao dozvolu za prenose Rendžersa, znam da SK samo njihovu dozvolu čeka
                    Sent from my LG G2 using Tapatalk
                    Last edited by goran995; 24-07-15, 00:08.

                    Comment


                    • Ljudi pa španjolci su jučer donijeli satnicu prvog i drugog kola lige, a za tri utakmice još nije određena satnica. To znači da još traje preslagivanje prava tamo kod njih jer je neki klubovi još pregovaraju pod koju će kuću prodat prijenose! Tako da mi ovo nije ništa čudno što još nema objave dok BEINSport i Canal+deporte ne riješe tko će koga uzet pod svoje! Nije to kao kod nas da Sportklub il Arena pokupi sve i neda drugom zalogaja!

                      Comment


                      • Originally posted by goran995 View Post
                        Ono što sigurno znam je da arena nije zadovoljna koliko je NFL imao gledalaca tokom protekle sezone

                        Takođe mislim da postoji realna šansa da Mašina opet komentariše
                        Kod mene na forumu je veliki deo clanova imao game pass a malo njih arenu. Uglavnom je populacija koja gleda nfl ima sbb tako da nije ni cudo da je arena imala malu gledanost. Istini za volju nfl kod nas ima malu populaciju a usput prenosi nfl-a bez Zuletovog glasu su kao dusko dugousko bez Nimole Simica. Tako rece vozd SK Neca S. pre skoro 10 godina.

                        Comment


                        • Prava prenosa su prodata agenciji koja dalje prodaje. Cisto sumnjam da spance nije uzeo sbb ali mozda se sport add vratio u pricu ili neka treca firma.

                          Comment


                          • Originally posted by dule.dr View Post
                            Kod mene na forumu je veliki deo clanova imao game pass a malo njih arenu. Uglavnom je populacija koja gleda nfl ima sbb tako da nije ni cudo da je arena imala malu gledanost. Istini za volju nfl kod nas ima malu populaciju a usput prenosi nfl-a bez Zuletovog glasu su kao dusko dugousko bez Nimole Simica. Tako rece vozd SK Neca S. pre skoro 10 godina.
                            Game pass je zakon,ali je postalo preskupo.Nervira me i to što skoro svake godine poskupljuju.Sad su već na 200$,a ja sam počeo sa 150,pa 170,a sad je već 200.Zato bi mi idealno bilo da SK uzme NFL i ja uz 40 kn nadoplate imam kompletni SK HD paket(B-net HR).Uživancija.Čudno je jedino što je prije mjesec dana bila obavijest na jednom hr forumu da Arena traži nekoga sa dobrim znanjem NFL-a radi komentiranja.Čak su se neki članovi prijavili za testiranje.
                            Iznenadio si me da je NFL na SK bio 2009.Već toliko je prošlo?Ostario sam.
                            Last edited by stipest; 24-07-15, 16:38.

                            Comment


                            • I meni je cudno da SK u takmicenju za prava prenosa znajuci njihov odnos sa distributerom prava koji opet imaju poslovno tehnicku saradnju sa AS.
                              GP je trenutno 199$ i sa promo kodom moze biti 170$.
                              Last edited by dule.dr; 25-07-15, 07:47.

                              Comment


                              • Ako je vjerovati Wikipediji, NFL na Sport Klubu (vijest treba uzeti s rezervom).
                                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                                Comment

                                Working...
                                X