Announcement

Collapse
No announcement yet.

Преноси 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako malo uključimo kefalo,jedini razlog zašto se ovoliko kasni sa objavom premijer lige moze biti samo da nisu sve ex yu države kupile prava.Ako znamo da najveća dva operatera pokrivaju takoreći sve ex yu države(sbb pokriva više),onda je verovatno da samo jedna ex yu zemlja nije kupila prava.
    Ako arene neće prenositi PL kao što pišu admini,onda jedino ostaje da je bogati SK kupio prava,ali ta jedna zemlja je Slovenija a ona je ex yu pokrivena sbb totalom i kako je sada moguće da sbb nije kupio sva prava za ex yu i automatski stekao uslove da IMG da dozvolu za objavu?????
    Do sada je sbb sve keširao i objave ko će prenositi su bile relativno brze.Da su sada kupili sve,odgovor bi davno bio objavljen.
    Sada je više nego očigledno da negde postoji neki problem.
    Neka neko da neki racionalni odgovor.
    Last edited by vladanet; 11-07-16, 14:23.

    Comment


    • To pitanje sam i ja postavljao hiljadu puta ali uvek bez odgovora...

      Comment


      • Mene interesuje da li ce prenositi nesto od ovih prijateljskih utakmica prem klubova

        Nije mi to ne znam kolko bitno,pogledacu reprizu ako izbace na reditu al sve mi se cini kao da su ranije prenosili nesto
        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

        Comment


        • Arena će se ugasiti od sezone 2018/19 kad Liga šampiona pređe na Sport klub. Imaju ugovor još dve takmičarske sezone, posle toga.... naša je

          Comment


          • Originally posted by saburo sakai View Post
            Mene interesuje da li ce prenositi nesto od ovih prijateljskih utakmica prem klubova

            Nije mi to ne znam kolko bitno,pogledacu reprizu ako izbace na reditu al sve mi se cini kao da su ranije prenosili nesto
            Arena prenosi utakmice rapid-celzi i liverpul-wigan za vikend

            Comment


            • Aha,hvala ...
              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

              Comment


              • Originally posted by saburo sakai View Post
                Aha,hvala ...
                Prenosice i onaj turnir sampiona na kome ucestvuju siti i united

                Comment


                • Pa imaju ugovor za njega, prenosili su ga i poslednje dvije godine, isto tako imaju ugovor za LFC TV i da prenose pripremne utakmice, prenosili su i prosle godine.
                  sigpic

                  Comment


                  • A za celzi

                    Comment


                    • Dobro,dobro,pitam samo zato sto sam ja prosle godine to negde gledao na tv-u a tad sam imao i arenu i SK ali ne secam se gde je to bilo...
                      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                      Comment


                      • Ne mogu da se sjetim, ali za ovaj tour u Americi i za Liverpulove prijateljske znam da imaju prava neko vrijeme vec.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Ne mogu da se sjetim, ali za ovaj tour u Americi i za Liverpulove prijateljske znam da imaju prava neko vrijeme vec.
                          Turnir sampiona jesu prenosili ali utakmice engleskih klubova u pripremnom periodu nisu radili...

                          Comment


                          • SLedece nedelje SK prenosi prijateljsku izmedju Bajerna i Sitija, inace nece prenositi mnogo prijateljskih jer vec polako krecu lige i ima vise nego dovoljno materijala, a bice prenosene i prijateljske utakmice SADa u kosarci.
                            sigpic

                            Comment


                            • Дај нек среде Торонто - Сан Лоренцо пренос. Први аргентински тим који игра против неког НБА. Биће фешта.
                              Arise, Serbia!
                              You fell asleep long ago,
                              And have lain in the dark.
                              Now wake up
                              And rouse the Serbs!


                              sigpic

                              Comment


                              • Урош94 ako se slaze Vladan oces nam ucini cast i pokrenuti novu temu za 2016/17 sezonu ... moj prijedlog da krenemo sa novom temom polovinom ovog mjeseca tj. 15.7 ...

                                Comment

                                Working...
                                X